imi fac un trib pe L22 si sper sa veniti

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

care este aproape de mine sa imi cera invitatie care este aproape ca dau si drepturi tribul se va numi -UltimA LegiunE-
VA ASTEPT CU DREG:)
 

sf petru

Amin !
Scor reacție
1
deci la modul serios ... sper să fie 'ultima legiune' de genul ăsta, dacă nu, jocul o să îmi lase o impresie foarte proastă :(
 

DeletedUser

Sincer,ar trb sa se interzica multora sa mai plagieze numele unor triburi cu adevarat cunoscute si puternice,sa faca cva de genu:cand vrea sa scrie Armada sau OCT etc,sa ii dea eroare :)) sa nu mearga,fiti frate originali...
 

sf petru

Amin !
Scor reacție
1
că bine zici ... ce nume o să îmi aibă tribul oare? mă şi gândesc la aliaţi ... o să îmi pun copyright pe numele tribului, mi-aş scoate bani de CP pt tot tribul :D
 

DeletedUser35749

care este aproape de mine sa imi cera invitatie care este aproape ca dau si drepturi tribul se va numi -UltimA LegiunE-
VA ASTEPT CU DREG:)


Pisico ti-ai vazut satele rezervate pe 21 si gata renunti'?:))


Apropo vezi acolo sa nu mai urlii asa dupa sprijin ca-i urat tare :( (Zuzu2107 la clape)
 

DeletedUser

care este mai departe care e mai aproape care nu e departe imi fac trib sa ceara invitatie tribu sn "xxx" si care e aproape sa facem trib :|
Hai frate... ai 9 ani si iti faci trib "?
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
facem trib... nu conteaza, mergem toti la gramada ca oile :D

pana la urma imi fac si eu trib ca e la moda pe aici :

- vineri spre duminica dimineata pe la orele 23 ale zilei, dati inceput in centrul hartii
- diplomatia e una simpla : dusmani cu aia care pica la coordonatele 0|0 sau 1|1 ... nu mai tin minte, dar o sa ii gasim stati linistiti :D

Va astept cu drag :))
 

DeletedUser

a..

nu ai voie sa iti faci un trib? mai usor cu mistourile.. iar referitor cu brand-urile mare sclifoseala nene daca ai copiat numele unor tribururi de pe alte lumi.. va e drag doar sa dati din gura si sa criticati ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus