IMMO + Lethal + KoA + Idiotii vs. B-sea + Hrv + PHX

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Da ce am facut Adex?Daca e pana acolo toata lumea a fost putin offtopic si toti ar trebui sanctionati.nu am facut niciun atac la persoana...am spus doar un adevar.si daca vrei sa nu mai postez aici nu o sa o mai fac.vad ca te incurc asa de tare incat nu ai loc de mine
salut si tie
 

DeletedUser

eu am foarte putine postari,desi joc acest joc de...3-4 ani :-?? ceva de gen,dar contul pe extern l-am facut deoarece simteam nevoia sa imi exprim punctul de vedere.

dar baieti si fete,noi vorbim despre un razboi de amploare aici,un fel de Kontinent War I,iar voi va certati pe motive aiurea.reprosati-va lucrurile altundeva,pentru a nu deveni acest topic offtopic
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Sunt de acord sa se stabileasca titlul potrivit pentru aceasta tema.
Va rog sa va abtineti de la atacuri, inca o data. Aduceti argumente relevante care sa sustina cauza dvs. in acest razboi.
 

DeletedUser2821

Sunt de acord sa se stabileasca titlul potrivit pentru aceasta tema.
Va rog sa va abtineti de la atacuri, inca o data. Aduceti argumente relevante care sa sustina cauza dvs. in acest razboi.

Atat timp cat figureaza la dusmani eu zic ca e razboi , daca ei nu stiu e problema lor , i-am luat prin suprindere , cum au incercat si ei sa ne ia pe noi .
O sa mai urmeze "miscari" de ale noastre pentru ca vad ca nici macar decenta nu stiti sa o pastrati, dupa cum ii ziceam azi lui giule , o luna , succes !
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Michelle, prin suprindere n-a luat nimeni pe nimeni. Ca ne aveti voi la dusmani, va cred. Dar de cand esti tu purtatorul de cuvant al celorlalte trei triburi ? Cand o sa ne spuna ei ca ne au la dusmani, o sa-i coloram si noi pe harta. Nu asa e logic si normal ? Daca tu ne minti ? :))) Dovezi mami, dovezi! =)
 

DeletedUser

cred ca i-a zis crioli sa iasa...in fine asta e

bafta B-sea:):)ce o sa mai rupem immo;);)
 

DeletedUser

michelle2007,nu stiu de ce,dar imi emani incredere.totusi,pentru a fi un razboi adevarat,si celelalte conduceri ar trebui sa declare razboi B-Sea-ulul,Hrv-ului si PHX-ului.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Tellzoid! Tu, un jucator cu 34 de posturi pe forum, iti permiti sa-i explici lui Michelle cum sta treaba cu razboaiele !?

Taci acolo, mai! :))))
 

DeletedUser

:))) nici nu stiam cate am :))

sa nu fim rai,nu cred ca michelle2007 a zis aia cu rea vointa.

Si ca sa fiu ontopic.acest razboi va schimba total harta pe care o stim noi.in acest razboi intra toate triburile de top10
 

DeletedUser2821

Tellzoid! Tu, un jucator cu 34 de posturi pe forum, iti permiti sa-i explici lui Michelle cum sta treaba cu razboaiele !?

Taci acolo, mai! :))))


tellzoid - eman incredere , normal , pentru ca oriunde am jucat am fost un om de incredere si cu onoare , am preferat sa pierd sate/le doar sa nu schimb tribul !

Cat despre angel dust - ma refeream ca tu te-ai apucat sa imi explici mie despre cum sta treaba cu off-topicul , nu ca te-ai compara cu mine la joc ...
Ca tu nu vad sa arzi vreun player din immo , insa eu tocmai va ard .
 

DeletedUser

tellzoid - eman incredere , normal , pentru ca oriunde am jucat am fost un om de incredere si cu onoare , am preferat sa pierd sate/le doar sa nu schimb tribul !

Cat despre angel dust - ma refeream ca tu te-ai apucat sa imi explici mie despre cum sta treaba cu off-topicul , nu ca te-ai compara cu mine la joc ...
Ca tu nu vad sa arzi vreun player din immo , insa eu tocmai va ard .

Serios..cata ipocrizie:)):))ai preferat sa pierzi sate,numai sa nu schimbi tribul:))...din aceasta cauza ati fuzionat,cu "renumitul" trib immo;);)
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Michelle mami, pai nu m-am comparat cu tine in joc :)

In primul rand pentru ca sunt departe de granita (in fine, stau sitter si particip si eu la diverse actiuni, dar nu asta conteaza), si in al doilea rand pentru ca nu-mi place sa ma compar cu jucatori care 80 % din sate le au din innobilari interne, care au un clasament de inamici invinsi foarte rusinos si, pe deasupra la toate, jucatori care fac si smecherii de sunt pedepsiti de admini :)

Deci nu michelle, nu m-am comparat cu tine in-game :)

Cat despre forum da, ti-as da niste lectii despre off-topic/ontopic si despre cum sa pui un titlu (cu triburi care participa cu adevarat la un razboi OFICIAL, sau pur si simplu triburi care EXISTA - pentru ca tribul Idiotii nu exista) ;-) Ah, si te-as invata si cum sa pui tag-urile si la ce servesc ele ;-)

Dar ... ma las la mana mea :)

Succes, spor la joc si la "ars".
 

DeletedUser2821

Serios..cata ipocrizie:)):))ai preferat sa pierzi sate,numai sa nu schimbi tribul:))...din aceasta cauza ati fuzionat,cu "renumitul" trib immo;);)

Nu , cu ei am fuzionat din cauza ca nu am mai avut destui oameni sa continui , vreo problema ?

Pff , deci sincer , nu vreau sa vorbesc de tine , chiat m-am uitat pe twstats si am vazut ca nu ai de ce sa vorbesti :))
Dupa cum ziceam un jucator care ia moca e foarte util tribului , atata timp cat el sustine granite , dar unu care ia sate moca si mai are si rang mare ca atacator , e foarte nefolositor , insa , probabil ca nici nu ai auzit de jucatori defensivi sau kamikaze...
Si pe deasupra eu nu iau sate de barbari in draci , luati-le voi eu doar le iau gata facute.
Cat despre inobilari interne nu stiu de ce vorbesti chiar tu :) .
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Da Michelle, cunosc teoria ta =) Si atat de util ai fost tribului tau ... incat l-ai desfiintat si ati fuzionat =)

Bai al naibi' teorie ... ori nu inteleg eu bine, ori explici tu naspa :)

:))

Cat despre partea cu acuzatiile tale gratuite ... despre jucatorul defensiv ... am auzit de el :) Dar un jucator defensiv care se lauda ca "arde" triburi si rupe lumile-n doua ... esti primul :))

Ah, si am auzit si despre kamikaze. Si tare mi-e teama ca tu esti cel ce nu prea-ai cunoaste definitia, ca mie nu-mi pari kamikaze deloc. =)

In fine, o "ardem" aiurea, super off-topic (tu ai inceput) :))
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Am si eu o dilema, legata de jucatorii prezenti. Cum apareau aceste caracterizari daca se pune la cale o alianta intre parti, de exemplu ? Michelle era mai altfel, Angel mai deosebita ?
 

DeletedUser2821

Stai sa mai atacam adex si o sa apara mai multe rapoarte , statistici , etc :)
mai asteapta putin..
Ca daca nu eram eu banat deja erau mai multe rapoarte.
Si da , tocmai e de apreciat ca un jucator atat de defensiv poate lua cu atat de putine sate de atac , sate de la dusmani , nu ?
 

PRADA

member
Scor reacție
6
N-am inteles intrebarea ta, Lord Adex :) Chestia cu "daca se pune la cale o alianta intre parti" ?

Si da , tocmai e de apreciat ca un jucator atat de defensiv poate lua cu atat de putine sate de atac , sate de la dusmani , nu ?

1) Sate de la PNA, nu de la dusmani (dar nu mai vorbim despre asta, ok ?)
2) Da ... foarte de apreciat ... Poate un pic mai putin decat este de apreciat un jucator (trisor ?) banat ... dar da, e de apreciat =))
 
Ultima editare:

DeletedUser2821

N-am inteles intrebarea ta, Lord Adex :) Chestia cu "daca se pune la cale o alianta intre parti" ?

Adica daca faceam alianta , tu imi ziceai mie ce bine ma apar , si eu tie ce bine ataci , ceva de genul vroia sa insinueze :)
ceea ce partial e real , atata timp cat am avut pna nu ne-am luat unu de altul :) .

N-am inteles intrebarea ta, Lord Adex :) Chestia cu "daca se pune la cale o alianta intre parti" ?



1) Sate de la PNA (dar nu mai vorbim despre asta, ok ?)
2) Da ... foarte de apreciat. Poate un pic mai putin decat este de apreciat un jucator (trisor ?) banat ... dar da, e de apreciat =)

La momentul oportun o sa va explic si de ce am fost banat.
 

DeletedUser

Adica daca faceam alianta , tu imi ziceai mie ce bine ma apar , si eu tie ce bine ataci , ceva de genul vroia sa insinueze :)
ceea ce partial e real , atata timp cat am avut pna nu ne-am luat unu de altul :) .



La momentul oportun o sa va explic si de ce am fost banat.

nu ne mai tine in suspans,murim de nerabdare sa aflam:)):))(nu conteaza ce ai facut-tot nu ai jucat corect;);)) asa ca tu ai fi ultima persoana care ar trebui sa vorbeasca despre onoare;);) mai bine spus corectitudine;);)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus