IMMO + Lethal + KoA + Idiotii vs. B-sea + Hrv + PHX

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

PRADA

member
Scor reacție
6
Adica daca faceam alianta , tu imi ziceai mie ce bine ma apar , si eu tie ce bine ataci , ceva de genul vroia sa insinueze :)
ceea ce partial e real , atata timp cat am avut pna nu ne-am luat unu de altul :) .



La momentul oportun o sa va explic si de ce am fost banat.

Aaah, in nici un caz nu te-as fi laudat, nu sunt genul de persoana "cu doua fete", si nici "cu doi baieti" (asta e pentru glumetii care presimt ca s-ar fi bagat in seama). :))

Deci nu, nu te-as fi laudat. In cel mai probabil caz te-as ignora, asa cum am facut-o cand am fost PNA :)

Ah, mai bebe mic, m-am luat eu de tine ? :-( Scuza-ma, nu a fost intentionat :p Daca citesti toate mesajele topicului, de la inceput, poate-mi vei vedea pozitia ... nu m-am luat de tine :)


Cat despre momente oportune si explicatii ... pe mine personal chiar nu ma intereseaza de ce ai fost banat, chiar deloc :) Daca nu o sa vrei sa faci revolutie impotriva adminilor pentru ca abuzeaza de putere, inseamna ca ... au avut dreptate :p Si va trebui sa ne mai gandim iar la faza cu "de apreciat". Nu ? :))
 

DeletedUser2821

Nu sunt genul sa fac revolutie impotriva adminilor , pentru ca eu spre deosebire de majoritatea ii apreciez si pe ei si pe moderatori pentru ceea ce fac si ca isi rapesc din timpul liber pentru ca sa avem noi un forum si un joc cat mai corect .

Ma rog cat timp nu ma cunosti nu ai de unde sa iti dai tu cu parerea despre mine :)

Intelegeam macar daca venea cineva din b-sea care ma cunoaste sa isi dea cu parerea , dar sincer astia din phx dupa cum ii spuneam si lui giulesteanul , nu prea ma cunoasteti sa va dati cu parerea.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Prima impresie michelle, prima impresie :)

Si e foarte, foarte penibil cum ti-ai inceput mesajul ... (oare o sa te aplaude moderatorii si adminii ? bomboane ceva ?) :))

Si e foarte infantila mentalitatea ta : "nu cunosti, nu vorbi".

Si stii de ce ?
Pentru ca te bati singur in cap. Tu m-ai atacat pe mine, si mi-ai spus ca nu stiu ce-i ala forum pentru ca am doar 115 mesaje, si ca nu stiu ce-s aia jucatori defensivi si kamikaze, si ca tu, spre deosebire de mine, arzi triburi, pe cand eu iau sate moca =)

Uite inca un exemplu, super recent:

pentru ca eu spre deosebire de majoritatea

Hai mai Michelle ? Pe bune ? Sa mori tu ? Chiar cunosti tu MAJORITATEA jucatorilor de triburile ? Cam cat la suta din cei 153'587 jucatori reprezinta majoritatea aia de-i cunosti tu, de-ti permiti sa vorbesti si sa-ti dai cu parerea despre ei !? Si chiar asa de multi mai Michelle, chiar MAJORITATEA jucatorilor sunt impotriva adminilior ? :)))))

Deci Michelle mami, pe cine vrei tu sa minti cand te contrazici asa singur, singurel ? Macar pe tine reusesti sa te convingi ? =)
 
Ultima editare:

DeletedUser2821

Dupa cum ziceam eu ce va explic aici am mai spus pe forum , doar pentru ca voi nu cititi nu inseamna ca nu stiu deja ce am spus aici :).
Da asa imi place mie sa ma contrazic , insa nu vad unde m-am contrazis aici :) .
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Scuze pentru deranj, nu mai bine faceti schimb de niste adrese, ceva ? Aici e razboi, da ?

Ce razboi e asta mai Alex ? Mie mi se pare bataie de joc =)

PHX e pus alaturi de un trib nici macar aliat, si impotriva unor triburi care momentan sunt neutre si la muuulte continente distanta de noi, de pun pariu ca 80% din KoA + Lethal + Idioti nu ajung cu nobilii in satele PHX-ului.

Ce panarama de razboi e asta ? =)
 

DeletedUser

Lore...Nu mai posta asa mult ca poate ajungi pe la 200 de posturi si tu iar atunci nu mai are de ce se lega Mister.Hai si fa putin spam pe internul nostru :)
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Lore...Nu mai posta asa mult ca poate ajungi pe la 200 de posturi si tu iar atunci nu mai are de ce se lega Mister.Hai si fa putin spam pe internul nostru :)

Gata ulatule! Am fugit la somn! =)

Ontopic: PHX asteapta confirmari de la diplomatii triburilor Idioti, Lethal & KoA, in legatura cu noile culori ale hartii :)

Pana atunci, acest topic e ... spam :)
 

DeletedUser2821

Nu stiu din moment ce vezi ca in ulktimile 48 de ore s-au luat 40+ sate , ce zici , eu zic ca e razboi , nu ?

Tagul temei si totul am explicat la inceput .

Este real , ce crezi ca m-am dat pe inventii , si da mai , cunosc majoritatea playerilor de pe triburile si pun pariu ca daca maine un jucator de la voi o sa fie banat o sa veniti cu texte de genul " immo lucreaza cu adminii " , asa ca las-o mai usor :) .

Oricum hai sa facem pauza sa mergem fiecare la tribul lui sa mai facem niste "Schimburi" de sate si sa vorbim dupa.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
cunosc majoritatea playerilor de pe triburile si pun pariu ca daca maine un jucator de la voi o sa fie banat o sa veniti cu texte de genul " immo lucreaza cu adminii " , asa ca las-o mai usor :) .

Merg la pariu :)

Si contra-cost, pun pariu ca mai multi de la voi din trib umbla cu smecherii si zic ca-s lucrati de admini.

De ce oare nu exista o statistica despre pedepsele unui trib ? Eu sunt sigur ca IMMO ar fi in top, tu nu ? =)

Ontopic: Michelle, in ultimele 48 de ore, Lethal + KoA + Idiotii, toti trei ... au luat 3 sate de la PHX. Si PHX, singurel, a luat doua. Deci o diferenta de un sat.

Daca tu numesti asta razboi ... pai mami ... eu fug la somn :)
 

DeletedUser19928

Acest razboi este real.... simplul fapt ca cei din triburile aliate IMMO nu apar pe acest forum pentru a confirma aceste declaratii ale lui Michelle nu inseamna contrariul...
Inseamna doar ca jucatorii de acolo au alte treburi mai bune de facut decat sa stea pe forumul extern....sau pur si simplu nu stiu ca exista un forum extern...

In mod normal ...ce a fost a fost... este razboi... lumea se ataca, greseli se fac din partea tuturor... mandrii suntem toti...modesti mai putini in lume, egoisti cat cuprinde...
Ce sa mai zic... sunteti fiinte umane...

O chestie pe care nu o inteleg este ce cauta Tellzoid in discutiile legate intre anumiti membrii care probabil au ce discuta pentru ca se afla de parte sau de alta a unei tabere...
Adik... nu prea ai legatura cu acest razboi... esti doar un aliat B-sea... care personal nu impresioneaza cu nimic...

App de faptul cu post-urile ... eu am 10-15.... nu cred ca are vreo importanta cat de mult scrii pe acest forum ... problema e sa scrii treburi inteligente atunci cand o faci...

Deci... comform spuselor Moderatorului Adex... referiti-va strict la razvboi, evitati off-topicurile ( chestiile care nu au legatura cu tema ) , fiti decenti in exprimare ... iar pentru simplul fapt ca este un razboi asta nu inseamna ca eu nu pot bea o bere cu dusmanul in viata reala...

Fiti realisti... este doar un joc...luatil ca atare... si mai putine atacuri personale si injurii ... daca puteti :)...

Spor ...si mie... si voua..si dusmanilor...si Moderatorilor...si Adminilor... si lui Mos Craciun ...etc...

Peace!

 

PRADA

member
Scor reacție
6
Acest razboi este real.... simplul fapt ca cei din triburile aliate IMMO nu apar pe acest forum pentru a confirma aceste declaratii ale lui Michelle nu inseamna contrariul...
Inseamna doar ca jucatorii de acolo au alte treburi mai bune de facut decat sa stea pe forumul extern....sau pur si simplu nu stiu ca exista un forum extern...

lexus20dan, (greselile gramaticale si ortografice nu ti le voi corecta), ci as vrea sa-ti pun o singura intrebare:

Care e diferenta intre un razboi oficial si doua triburi neutre care se ataca ?

(Alex, intrebarea asta poate fi pusa si la "Problema zilei") =)
 

DeletedUser2821

Da explica-le asta unora ca giulesteanul sau ciprian care deja o atacau pe crioli ca persoana , ma rog , ai dreptate in tot e ai spus , dar ei sunt prea orgoliosi ...
Sau angel dust care nu vrea sa mai plece odata la culcare , si pun pariu ca o sa imi dea o replica super inteligenta :) , ca doar ii sta in fire..
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Sau angel dust care nu vrea sa mai plece odata la culcare , si pun pariu ca o sa imi dea o replica super inteligenta :) , ca doar ii sta in fire..

Pariu pierdut. Doar de-al dracu' asa! =)

Ma duc sa fumez 2 tigari. Lexus20dan, ai cam 5 minute sa gasesti un raspuns inteligent. Ajunge? =)
 

DeletedUser19928

Draga Angel Dust ....cred ca greselile gramaticale si ortografice nu au nici o relevanta....
Cred ca ai doar o impresie foarte buna despre tine ....

Din pacate nu stiu cine esti, ce legatura ai cu noi.... daca imi poti raspunde la aceste mici intrebari pot intra in subiect .... daca nu ... fi mai modest si moderat in afirmatii....
In viata reala esti tot un om ... cu un job, sau probabil un copil... nu esti cu nimic superior nimanui....

O seara frumoasa... voi continua in momentul in care voi stii cui ma adresez!
 

DeletedUser19928

giulesteanul
Senior Member

Adaugă data: 22.11.2007

Vechi #57 Astăzi, 22:03:33 Sus Reply With Quote Quick reply to this message
Mai presus de toate e un Membru al tribului PHX

Aaaa...ok..
Nu am stiut...

Imi cer scuze dar nu mi-a captat cu nimic atentia ca sa o pot observa pe lumea 15 ...cred ca am considerat ca e insignifianta...

Observ totusi ca are o varsta apropiata mie .... dar diferenta de comportament intre mine si domnisoara este ca eu nu am atacat-o nici macar putin subtil si ea si-a permis acest lucru fara nici o baza ....

Giulesteanul o intrebare pentru tine ar fi .... din moment ce triburile noastre s-au tot atacat timp de 3 nopti, iar atacurile au fost organizate, nu crezi ca inseamna razboi?

Sau va intrebati ce cauta celelalte triburi cu care nu ati avut contact in acest razboi?

nu prea inteleg pentru ce va certati....Imi cer scuze inca o data...
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Draga Angel Dust ....cred ca greselile gramaticale si ortografice nu au nici o relevanta....

Corect. Tocmai de asta nu le-am corectat. Doar am facut o sesizare, doarece prefer sa discut in limba romana, si nu mi se pare un atat de mare efort in a scrie corect. Dar are totusi o enorma relevanta din punct de vedere al imaginii unui jucator. :)


Cred ca ai doar o impresie foarte buna despre tine ....

Extraordinar de buna. De cand nu mai sunt modesta, am devenit perfecta. =)

Din pacate nu stiu cine esti, ce legatura ai cu noi.... daca imi poti raspunde la aceste mici intrebari pot intra in subiect .... daca nu ... fi mai modest si moderat in afirmatii....
In viata reala esti tot un om ... cu un job, sau probabil un copil... nu esti cu nimic superior nimanui....

O seara frumoasa... voi continua in momentul in care voi stii cui ma adresez!

Aici, vreau sa subliniez faptul ca te contrazici :) Pentru ca tu ai intrat aici pe topic, si dand la o parte faptul ca nu ai aruncat macar un "N'seara", nu ai scris nimic din ceea ce-mi ceri tu mie. (Si uite inca o legatura cu imaginea unui jucator) ;-)

Si raspunsurile la intrebari:

Sunt Angel Dust, membru PHX Lumea 15, trib dusman al IMMO-ului :)

Pentru alte detalii (poze,cum ma numesc, unde locuiesc, ce muzica ascult, ce tigari fumez si ce bere-mi place etc. etc.), poti lua legatura cu crioli. Iti va face rost de totul in cateva secunde, de pe forumul intern PHX =)


Deci, acum, imi poti raspunde la intrebare ?

-----------------------------

Lord Adex, ai vreo 5 pagini de motive intemeiate pentru a inchide acest topic pentru off-topic, dar tare-as fi dezamagita ca maine dimineata sa nu mai pot continua aceste schimburi de replici super amuzante =)

-----------------------------

Noapte buna tuturor!

PS: Dusmanilor, da, plec la somn, dar am pus sitter =) (chiar doi) :))
 
Ultima editare:

DeletedUser2821

MI-am dat seama de ce vreti voi neaparat sa inchideti :)) ?
Stiti ca urmeaza macel si ca o sa iesiti sifonati si nu doriti ca asta sa fie public ?
A ?
Cred ca doar cel care a facut topicul are dreptul sa ceara inchiderea lui :)
Asa ca abtine-te.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus