IMMO + Lethal + KoA + Idiotii vs. B-sea + Hrv + PHX

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

Buna seara !!!

De ieri dimineata a inceput un nou razboi care a cam impartit harta in doua , sudul vs. nordul .

Taberele sunt in formatie completa :
1.B-sea , Hrv si PHX
2.IMMO , Lethal , KoA si Idiotii

PHX si B-sea planuiau un atac asupra noastra ( IMMO ) de care noi am aflat si am actionat ca atare atacand .
Evident atacul lor venea fara vreo declaratie inainte , incat era programat pentru urmatoarea zi , deci nu mai erau nici 24 de ore , asa ca ne-am mobilizat rapid cativa si am inceput sa rupem :) .

Cea mai apriga lupta momentan se duce evident intre PHX si IMMO rezultatele fiind momentan echilibrate oarecum .

Side 1:
Tribes: IMMO
Players:

Side 2:
Tribes: PHX
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 131
Tabăra 2: 96
Diferență: 35

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 42
Tabăra 2: 35
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 703,468
Tabăra 2: 551,491
Diferență: 151,977

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 313,088
Tabăra 2: 267,675
Diferență: 45,413

image.php


In rest e destul de liniste MOMENTAN !

Side 1:
Tribes: IMMO Idioţi Lethal KoA
Players:

Side 2:
Tribes: PHX B-Sea Hrv
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 342
Tabăra 2: 475
Diferență: 133

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 58
Tabăra 2: 46
Diferență: 12

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,478,683
Tabăra 2: 2,377,892
Diferență: 899,209

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 408,234
Tabăra 2: 333,495
Diferență: 74,739

image.php


Daca scadem rezultatul razboiului cu phx o sa vedeti ca nu s-au luat chiar multe sate !

Deci , sa inceapa distractia si aici ! :)

Evident fiind intemeietor si " mare forumist " mi-am permis eu sa incep acest topic :) !

Si sa nu uitam : Tabara din care fac parte sa castige !
 

DeletedUser

Michelle tati, urma sa declaram razboi, fiind si eu intemeietor (laudam-as) in tribul din care fac parte, din orgoliu personal n-as fi lasat sa curga vreun atac pe oricare din voi inainte de a face o declaratie oficiala, si acum nu te gandii ca ... fac declaratia apoi dupa 5 minute curg atacurile, nu, n-as fi facut astfel.

Asa ca tine`ti pietrele in buzunar si arunca-le in persoanele potrivite, nu in noi!
 

DeletedUser2821

Michelle tati, urma sa declaram razboi, fiind si eu intemeietor (laudam-as) in tribul din care fac parte, din orgoliu personal n-as fi lasat sa curga vreun atac pe oricare din voi inainte de a face o declaratie oficiala, si acum nu te gandii ca ... fac declaratia apoi dupa 5 minute curg atacurile, nu, n-as fi facut astfel.

Asa ca tine`ti pietrele in buzunar si arunca-le in persoanele potrivite, nu in noi!


Bine , dar nu esti tu singurul intemeietor asa ca nu numai principile tale sunt importante acolo si asta o stii si o stiu foarte bine .
Oricum nu asta face subiectul discutiei :) !
 

DeletedUser

Sa fii sigur ca noi va anuntam...Ceea ce a facut tribul vostru e rusinos:)
asteptam oficial ca triburile pe care le-ai mentionat tu acolo sa ne declare macar razboi daca se baga de partea voastra:)
Speram ca ei au mai multe principii decat voi...aaa macar daca nu ati fii avut o conducatoare cu "atatea principii" intelegeam:)
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Giule, Bunica ... nu mai scrieti aici. Nu ati vazut ca tag-urile sunt "immo vs b-sea" si "michelle2007" ? =)

E clara treaba =)

Aaaah, mai este si "nordul vs sudul", dar noi cum suntem in centru ... iar n-avem loc! =)

Ontopic: Succes nordului! Sau sudului! Sau care mai joaca si ei saracii de prin est sau vest =)
 

DeletedUser2821

Giule, Bunica ... nu mai scrieti aici. Nu ati vazut ca tag-urile sunt "immo vs b-sea" si "michelle2007" ? =)

E clara treaba =)

Aaaah, mai este si "nordul vs sudul", dar noi cum suntem in centru ... iar n-avem loc! =)

Ontopic: Succes nordului! Sau sudului! Sau care mai joaca si ei saracii de prin est sau vest =)

Esti funny =)) .
Umor de proasta calitate :) .
Am pus tagurile care mi-au venit in cap si nu puteam scrie titlul la tag pentru ca erau prea multe cuvinte ...
Ce e asa de greu :) ?
Si michelle2007 - pentru ca exist ;) !
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Michelle mami, nu aveam nevoie de un raspuns :) Nu doar pentru ca nu ma intereseaza absolut deloc parerea ta despre umorul meu, ci in special pentru ca argumentele tale "de buna calitate" erau foarte, foarte previzibile :)

Si tu mami, esti foarte, foarte, foarte off-topic, desi chiar tu ai facut topicul. Hummmmm ... Ceva nu e in regula parca, nu ? =)

Ontopic:

Sper ca ati remarcat singuri care e "nordul" si care e "sudul" =)
map.png

PS: O harta mai detaliata si mai stilizata va fi facuta de indata ce acest razboi va fi declarat oficial intre toate triburile, pentru ca eu personal nu stiam ca PHX este in razboi cu Idioti, Lethal si KoA =) In fine, e doar o chestie de ... "principii" =)
 

DeletedUser

Vin si eu cu o intrebare,ce au Lethal si KoA din razboiul asta? :))) eu nu vad ca au nici o tangenta cu razboiul.

Angel Dust,stii cum is eu cu harta,parca parca nu ii completa :p
 

DeletedUser2821

De ce oare mi-ai explica tu , un jucator care are 115 posturi si e inregistrat deabea de cateva luni mie , de offtopic si despre forum :) ?

Imi place ca ,ma considerati din familie pentru cineva sunt mami si pentru cineva tati :)) .
Fara nicio suparare nu m-am putut abtine :) .

Nu stiai pentru ca nu prea aveti legatura :) .
 

DeletedUser

da ce ma cu cat ai mai multe posturi cu atat esti mai barbat?Apropo eu ii consider pe cei cu plete defapt fete..Salut
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: B-Sea
Players:

Side 2:
Tribes: IMMO
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 263
Tabăra 2: 129
Diferență: 134

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 1
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,451,985
Tabăra 2: 703,709
Diferență: 748,276

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 28,852
Tabăra 2: 8,481
Diferență: 20,371

image.php


trebuia sa postez asta


Side 1:
Tribes:
Players: ciprian the war demon

Side 2:
Tribes: IMMO
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 71
Tabăra 2: 1,853
Diferență: 1,782

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 1
Diferență: 4

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 327,619
Tabăra 2: 7,115,326
Diferență: 6,787,707

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40,997
Tabăra 2: 8,481
Diferență: 32,516

image.php



acum ma simt extraordinar

si michelle tati,invata sa joci corect si dupaia mai vorbim;);)

P.S. sa nu uit,vorbeste si cu heliana,daca nu e in stare sa atace cu satele lui shutter,mai bine se lasa;nu e frumos sa le retraga admini si lor sate
 

DeletedUser

giule, te rog, abtine-te. doar am prins mesajele tale. in care planuiai tu cu mare avant sa ne atacati. ai fi vrut sa iti scriu eventual sa te rog?
stii bine ca TU ai declansat acest razboi si ca TU l-ai vrut.

fata de prietenii pe care ii am acolo, imi cer eu scuze pentru gestul tau. stiu ca au fost multi care s-au opus dar au fost obligati sa adere la "majoritatea" constituita cu forta de tine.

nu se plange nimeni. poate era vremea sa avem putina activitate. este poate primul razboi real pe L15. suntem 2 triburi bune si sunt constienta de pierderile masive care vor exista de ambele parti.

in rest, nu mai am ce sa spun. doar bafta multa tuturor si un joc curat.
 

DeletedUser2821

@ciprian the lord of war - nu sunt tata sau mama , mai lasati-ma cu iubirea .
Si stai linistit ca joc corect dar mai gresesc .
Eu suntla primul ban , tu ?
Si dupa cum vezi mi-am acceptat pedeapsa asta e am gresit , nu sunt genul sa zic " Pff , pe mine m-au batut adminii " :) !
 

DeletedUser

giule, te rog, abtine-te. doar am prins mesajele tale. in care planuiai tu cu mare avant sa ne atacati. ai fi vrut sa iti scriu eventual sa te rog?
stii bine ca TU ai declansat acest razboi si ca TU l-ai vrut.

fata de prietenii pe care ii am acolo, imi cer eu scuze pentru gestul tau. stiu ca au fost multi care s-au opus dar au fost obligati sa adere la "majoritatea" constituita cu forta de tine.

nu se plange nimeni. poate era vremea sa avem putina activitate. este poate primul razboi real pe L15. suntem 2 triburi bune si sunt constienta de pierderile masive care vor exista de ambele parti.

in rest, nu mai am ce sa spun. doar bafta multa tuturor si un joc curat.


apropo...esti putin cam ipocrita,rookmaster si michelle nu joaca corect fel si heliana.Daca doresti un joc corect atunci ar fi bine sa iti "educi" membri
sa joace cinstit.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Ramaneti la joc va rog, orice aluzii si pareri despre alte lucruri nu isi au rostul.

Exact asta vroiam sa-i subliniez eu marelui Senior Member care are 500 de mii de posturi, si ani intregi vechime, deh =)

Michelle, esti foarte penibil cu acest argument "de buna calitate" =) Ce treaba are o chestie cu alta ? Daca am 115 mesaje inseamna ca nu stiu ce e ala off-topic ? Mi mi se pare tocmai invers, oricat de mult as incerca sa ma pun in locul tau =)

In fine, gata, stop. Nu-ti mai spun nimic =) Shhh ... Succes la razboi! Ca cei mai destepti sa castige! Sau cei mai "ontopic"! Sau cei mai "Seniori" dintre "Membrii Seniori" =)
 

DeletedUser

:)
nu stiu cine s-a opus razboiului asta din tribul meu si te-as ruga mult sa nu te bagi unde nu e locul tau.stiu ca vrei sa montezi lumea de partea ta dar credca doar fraierii pun botul.
si nu trebuie sa iti ceri tu scuze...cui ii place sa joace solitaire e liber sa o faca.trebuia sa alegem o parte si credca am ales-o pe cea potrivita.cu tine oricum nu suportam sa fac echipa..am vazut cat te duce mintea .
Nu conteaza cine a vrut razboiul conteaza ca nu e deloc frumos ce ati facut
Nu se ataca in timp ce altii te au la PNA si nici macar dupa ce ati inceput atacurile nu ati anuntat

[Edit]
Szia
 
Ultima editare de un moderator:

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Am rugat sa pastrati decenta si sa incetati atacurile la persoana.

ciprian the war demon, giulesteanul, la urmatoarea abatere vorbiti pe intern.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Lord Adex, eu cred ca ar trebui blocat acest topic atata timp cat jumatate din triburile mentionate in acest topic ... nu au spus nimic oficial despre acest razboi. Subliniez triburile Idioţi (michelle, vezi ca nu ai scris bine, deloc), KoA si Lethal.

Cel putin pana ei nu spun nimic, pentru PHX acest super razboi nu exista, deci acest topic nu-si are rostul, nu ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus