IMMO + Lethal + KoA + Idiotii vs. B-sea + Hrv + PHX

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eh,nu au fost certuri,au fost doar mici intepaturi,sau atacuri la persoana :)
 

DeletedUser2821

Da , va ard satele >:) .
Ia zi mai bine cu ce nick joci tu :) ?

P.S: Azi nu am ars nimic , ca nu am avut cu ce :)) !
Promit ca ard in 2-3 zile si pentru cele pierdute ;) .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sunt multe de "admirat"
regasesc intre playeri super-jucatori de clasa, cu vechime, care merg inainte... cu spor,...
sa-ti dau doar un exemplu...
 

DeletedUser

pentru immo
nu mai dati afara jucatorii de la care luam sate, statisticile nu va ajuta sa castigati razboiul, si nici parerile celor care vad statisticile alea

cum ar fi sa-l dau eu afara pe giulesteanul? :D
cred ca mai bine fac asta, oricum e inutil :p
 

DeletedUser2821

pentru immo
nu mai dati afara jucatorii de la care luam sate, statisticile nu va ajuta sa castigati razboiul, si nici parerile celor care vad statisticile alea

cum ar fi sa-l dau eu afara pe giulesteanul? :D
cred ca mai bine fac asta, oricum e inutil :p

Pai sa stii ca de jucat si de aparat , HABAR NU ARE , fara nicio suparare , singurul lucru de jucator mai bun care l-a facut a fost sa dea odata o recuperare la secunda , o data sau de doua ori , insa dupa am tot trimis sprijin la secunda , si pa pa , ca nu a mai avut ce sa faca :) .
Pe cine am concediat de la care luati voi sate ?
 

DeletedUser

:D
vad ca te cam depaseste ideea de gluma, spre deosebire de voi nu vom da noi jucator afara doar fiindca pierde cateva sate :p

ala era sitterul care dadea recuperari la secunda, nu giule, il durea pe asta undeva de sate, el lasa sitter si pleca la fotbal
si a pierdut satul ala pana la urma fiindca a venit beat noaptea panarama si nu a mai stiut sa dea recuperare si nici nu a mai lasat sitter

kingbubu si omulcuvak
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

:D
vad ca te cam depaseste ideea de gluma, spre deosebire de voi nu vom da noi jucator afara doar fiindca pierde cateva sate :p

ala era sitterul care dadea recuperari la secunda, nu giule, il durea pe asta undeva de sate, el lasa sitter si pleca la fotbal
si a pierdut satul ala pana la urma fiindca a venit beat noaptea panarama si nu a mai stiut sa dea recuperare si nici nu a mai lasat sitter

kingbubu si omulcuvak

Ambii erau cu galben .. :)

Oricum o sa vedeti curand , ca nu e vorba ca era slab giule , e vorba ca sunt eu prea bun .


Side 1:
Tribes: IMMO
Players:

Side 2:
Tribes: PHX
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 95
Tabăra 2: 69
Diferență: 26

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 30
Tabăra 2: 15
Diferență: 15

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 593,165
Tabăra 2: 402,060
Diferență: 191,105

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 223,970
Tabăra 2: 117,481
Diferență: 106,489

image.php
 

DeletedUser2821


Cand o sa ma atacati ( pentru ca eu sunt prea departe si nu atac la 40 de ore ) osa vedeti ca am dreptate si ca e imposibil sa fiu batut daca nu sunt luat prin suprindere , deci intr-un cuvant daca sunt on pe parcursul atacurilor , nicio sansa ca cineva sa imi ia vreodata sate :) .
Si daca imi ia le iau inapoi .Cel putin cam nimeni de pe L15 , ca mai sunt cativaplayeri pe L5 si L3 care ar putea , cred :) !
 

DeletedUser2821

iati o viata omule ca deja pari prea disperat...

Da , imi cer scuze :(

Pff , am uitat eram sitter intr-o zi la b.d.m. si ti-am luat si tie vreo 3-4 sate :)) !
Bravo esti bun , te-am curatat cu cav grea pe satele de atac :)) !

Normal cand pierzi ce pot sa zici :(

Stii un om poate fi foarte eficient si sa faca mai multe lucruri deodata , ca mine , sau sa faca mai multe lucruri deodata si sa fie complet ineficient in toate , sau nici macar sa nu incerce si asa e cel mai bine pentru cei ca tine , succes bucura-te de viata tocmai descoperita :) !

Hai ca ma duc la magazin , maine si promit "cami" ( iati:O ) iau viata =))!
 

DeletedUser

Cand o sa ma atacati ( pentru ca eu sunt prea departe si nu atac la 40 de ore ) osa vedeti ca am dreptate si ca e imposibil sa fiu batut daca nu sunt luat prin suprindere , deci intr-un cuvant daca sunt on pe parcursul atacurilor , nicio sansa ca cineva sa imi ia vreodata sate :) .
Si daca imi ia le iau inapoi .Cel putin cam nimeni de pe L15 , ca mai sunt cativaplayeri pe L5 si L3 care ar putea , cred :) !

Michelle .. calm . Stim ca esti bun , ca esti un zeu da nu ma fa sa-ti amintesc cum te-a jkucat crioli pe degete si ati intrat in immo de frica noastra .Si dupa cum tot voi ati fost manipulati cu niste mesaje asa ca lasa mandria si baga capul in pamant ca si strutul . :D In rest numai de bine !
 

DeletedUser2821

Topic inchis , IMMO nu prea mai exista , conducatorii au plecat si au format alte triburi ! :)
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Pai de ce ? Schimba titlul acolo. Lasa IMMO si baga WT-ul, NOG-ul si care mai sunt =)
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus