IMMO + Lethal + KoA + Idiotii vs. B-sea + Hrv + PHX

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Michelle .. calm . Stim ca esti bun , ca esti un zeu da nu ma fa sa-ti amintesc cum te-a jkucat crioli pe degete si ati intrat in immo de frica noastra .Si dupa cum tot voi ati fost manipulati cu niste mesaje asa ca lasa mandria si baga capul in pamant ca si strutul . :D In rest numai de bine !


exista o placere din a face afirmatii complet aberante pe care eu nu voi reusi niciodata sa o inteleg.
nu am avut niciodata nici o treaba cu relatia tribului cu exteriorul si relationarea lui cu alte triburi. de asta s-a ocupat samo.
eu m-am ocupat de interiorul tribului.
cei care vedeti in mine o muma a padurii, poate daca ati incerca sa schimbati cateva cuvinte cu mine, ati vedea si singuri ca nu este reala imaginea asta.

iar tu, andrei, esti una din persoanele care ma cunoaste sa zicem, destul de bine. poate nu e corect sa faci astfel de afirmatii. dar oare mai tine cineva cont de corectitudine si fair-play?
 

DeletedUser

exista o placere din a face afirmatii complet aberante pe care eu nu voi reusi niciodata sa o inteleg.
nu am avut niciodata nici o treaba cu relatia tribului cu exteriorul si relationarea lui cu alte triburi. de asta s-a ocupat samo.
eu m-am ocupat de interiorul tribului.
cei care vedeti in mine o muma a padurii, poate daca ati incerca sa schimbati cateva cuvinte cu mine, ati vedea si singuri ca nu este reala imaginea asta.

iar tu, andrei, esti una din persoanele care ma cunoaste sa zicem, destul de bine. poate nu e corect sa faci astfel de afirmatii. dar oare mai tine cineva cont de corectitudine si fair-play?



nu dar nici o asa zisa "printesa afurisita" nu esti!:))))))
nici pe departe..:D
 

DeletedUser

exista o placere din a face afirmatii complet aberante pe care eu nu voi reusi niciodata sa o inteleg.
nu am avut niciodata nici o treaba cu relatia tribului cu exteriorul si relationarea lui cu alte triburi. de asta s-a ocupat samo.
eu m-am ocupat de interiorul tribului.
cei care vedeti in mine o muma a padurii, poate daca ati incerca sa schimbati cateva cuvinte cu mine, ati vedea si singuri ca nu este reala imaginea asta.

iar tu, andrei, esti una din persoanele care ma cunoaste sa zicem, destul de bine. poate nu e corect sa faci astfel de afirmatii. dar oare mai tine cineva cont de corectitudine si fair-play?


Tin sa spun ca ai dat-o cu sapun . Ai inceput sa joci muradr din momentul aliantei deci te-am folosit ca pe o unealta , scopul a fost divizarea IMMO , divide and Conquer .
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Hai sa aberam in cor xD si sa rupem norma in sus si jos. Michelle e unu mic si pletos. Crioli e una mare si mare. Andrei e spionul meu preferat. Cand incepe meciul? Aduc eu floricele, dar sa veniti si voi cu sucul. xD

Ia vezi la mesaje amuzante lumea 17, cum incearca andrei sa spioneze un trib :))))
 

DeletedUser26998

Ia vezi la mesaje amuzante lumea 17, cum incearca andrei sa spioneze un trib :))))
Stiu de toate si multe si tot ce se poate sti. Asa ca nu trebuie sa ma uit. Oricum Andrei e tot spionul meu preferat. xD A dat sah mat la vacutza, pardon Regina. xD
 

DeletedUser

Ia vezi la mesaje amuzante lumea 17, cum incearca andrei sa spioneze un trib :))))

Cum i-am zis si la RSQClau pe care l-am contatcat inainte sa trimita baietii measjele tot a fost o gluma , aveau baietii chef sa invete sa spioneze . Eu zic sa te uiti la cnoobs cum s-au dus in jos din momentul in care m-am pus pe ei .. oare de ce ? :confused:
 

DeletedUser19928

Lord Adex
Moderator
13.10.2009, 23:01:27

Eu sunt foarte partial, crede-ma. Numai ca ultimele tale remarci referitoare la colega ta de joc sunt deplasate. Asa cum spui si tu, este doar un joc. Poate fi prietena mea, sotia altuia etc. Este pacat sa uitam ca dincolo de joc exista si niste sentimente.

Imi cer scuze Angel Dust...probabil ca am exagerat putin...chiar daca eu eram cel care vorbea de pace si prietenie pe forum....

O seara placuta!

__________________
 

DeletedUser19928

Daca imi permiteti..

Avand in vedere ca victoria se afla de partea Hrv,B-sea si PHX.... nu credeti pentru a nu ajunge sa ne jignim si mai rau ca aceasta tema trebuie inchisa?...

Eu consider ca da...
Tot ce se scrie de acum incolo sunt doar atacuri personale...

Felicitari B-sea,Hrv,Phx...Spor!
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Imi cer scuze Angel Dust...probabil ca am exagerat putin...chiar daca eu eram cel care vorbea de pace si prietenie pe forum....

O seara placuta!

__________________

Hihi. Scuze refuzate! :p

(vreau sa ma roage giule, si hakuna ... sa te iert) =)

O seara cat mai placuta! =)
 

DeletedUser

:)) eu imi cer scuze in numele meu Lore...Ca ti-am pus Tutti frutti pe conferinta:|
Scuze de offtopic Adex dar trebuia sa o spun
 

DeletedUser2821

Ha ha , stati calmi poate IMMO a fost infrant insa Michelle2007 NU !
Si acuma am revenit in tribul natal si o sa imi iau revansa fata de phx , promit :) !
 

DeletedUser26528

Daca imi permiteti..

Avand in vedere ca victoria se afla de partea Hrv,B-sea si PHX.... nu credeti pentru a nu ajunge sa ne jignim si mai rau ca aceasta tema trebuie inchisa?...

Eu consider ca da...
Tot ce se scrie de acum incolo sunt doar atacuri personale...

Felicitari B-sea,Hrv,Phx...Spor!




Atata timp cat mai exista Lethal , KoA , Idiotii + triburile micute formate din IMMO care ar trebuii puse la titlul topicului .... NU vad motiv in a inchide aceasta tema (da ..ar trebuii sa aibe adex grija de offtopic si toate ar fi bune)

On topic , o mica statistica cu referire doar la Black Sea


Side 1:
Tribes: B-Sea
Players:

Side 2:
Tribes: Idioţi IMMO Nog
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 11
Diferență: 14

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 165,184
Tabăra 2: 87,360
Diferență: 77,824

image.php
 

DeletedUser

Imi cer scuze ca intervin,dar mi se pare ca ceea ce afirmi tu acum, este o mare prostie!!!TU reprezinti un trib??TU lupti singur??
Si ma lasa-ne cu promisiunile tale,ai promis ca faci ca PHX sa dispara intr-o luna,dar voi n-ati rezistat o saptamana:):);)
 

DeletedUser

:))
"Domnisoara Pudra de Talc" aia "insignifianta" si "usurica" e multumita? gata? ne putem intoarce la razboi?
metenelele pe privat angel dust, sunt pudic

ooo nu, s-a intors
credeti ca daca il trimitem la margine scapam de el si de pe forum? :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus