IMMO + Lethal + KoA + Idiotii vs. B-sea + Hrv + PHX

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

=))
Vai de voi ma , dupa ce ca v-am ars de nu v-ati vazut azi stand sitter am mai omorat vreo 20 de nobili si voi veniti cu texte deastea ? :)
Asteaptati sa pun inapoi pe picioare WT si o sa vedeti ce inseamna trib organizat :) !
 

DeletedUser

PHX ESTE Cel mai UNIT trib de pe lumea 15 si sunt placut impresionat de acest trib.
FORTZA PHX!!!
sorry ptr IMMO:)) care au crezut ca vor distruge rpd PHX,Uite ca s-au inselat amarnic.
FOREVER PHX!!!!!
 

PRADA

member
Scor reacție
6
=))
Vai de voi ma , dupa ce ca v-am ars de nu v-ati vazut azi stand sitter am mai omorat vreo 20 de nobili si voi veniti cu texte deastea ? :)
Asteaptati sa pun inapoi pe picioare WT si o sa vedeti ce inseamna trib organizat :) !

Chiar asteptam :)

Ti-ai gasit jucatori activi acum, o sa conduceti lumea ? Iar o sa arzi triburi ? Vad ca deja innobilezi intern un jucator din WT ... Sau poate doar mi se pare. Nah, obisnuinta :)))

Dar pana acum ... numai vorbe. Nu prea am vazut organizarea din partea voastra =)

Oricum, succes :)
 

DeletedUser2863

Eu nu vreau sa contrazic pe nimeni si nici sa sustin pe cineva , dar va urez tuturor : "Spor la joc !" Acolo consumati-va energiile ... Parerea mea ... Aici , in media , nu are rost ...
 

DeletedUser

Chiar asteptam :)

Ti-ai gasit jucatori activi acum, o sa conduceti lumea ? Iar o sa arzi triburi ? Vad ca deja innobilezi intern un jucator din WT ... Sau poate doar mi se pare. Nah, obisnuinta :)))

Dar pana acum ... numai vorbe. Nu prea am vazut organizarea din partea voastra =)

Oricum, succes :)

tin sa te contrazic colega...au atacat bine si IMMO...uite te la cazu adistu si cazu giulesteanu...hai sa fim realisti...fii obiectiva(desi stiu ca nu poti)
 

DeletedUser2821

Tu taci :)) O sa-ti explic niste chestii =)

Tu daca erai la granita aveai gura inchisa de mult timp ... Din pacate nu a fost sa fie :) .

Oricum continuam , am sa fac un topic Wt vs. PHX cand os a cred ca e cazul si sa prezint situatia , insa acest topic NU ISI MAI ARE ROSTUL , cat timp eu cel care sustinea " flacara" lui arpinsa nu mai fac parte din triburile de acolo :) .
 

DeletedUser

sa nu uitam tribul B-sea,care vrea si el o parte din michelle:))mai ales eu...sa iti arat eu cum se joaca;);)
 

DeletedUser

PHX ESTE Cel mai UNIT trib de pe lumea 15 si sunt placut impresionat de acest trib.
FORTZA PHX!!!
sorry ptr IMMO:)) care au crezut ca vor distruge rpd PHX,Uite ca s-au inselat amarnic.
FOREVER PHX!!!!!

A cazut IMMO dar Lethal a faqt un pact pana la ultima lance !....
Asa ca te bucuri chiar de vreme !
Ati castigat o lupta dar nu si razboiul !!!
 

DeletedUser

O chestie sa se stie...nordul este format dintr-o familie de mai multe triburi din care immo era capul de afis,asta nu ins ca, daca s-au desfiintzat razboiul este castigat de SUD,se pare ca unii nu stiu sa citeasca tema forumului si n-ai spart macar o lance in lupta cu cineva...oricum lethalul chiar si singur se va bate impotriva SUDULUI ..asa ca numai afirmati ca un razboi este castigat..
 

DeletedUser2821

sa nu uitam tribul B-sea,care vrea si el o parte din michelle:))mai ales eu...sa iti arat eu cum se joaca;);)

Nu stiu daca esti reprezentant b-sea , insa este ok , o sa il consider un anunt oficial de la voi , nu ?

Eu nu cred ca vorbeam de b-sea insa , daca acuma sunteti si voi bagati o sa vorbesc si de voi .

@hopatropa - mersi de sfat insa eu nu am avut legatura cu voi , daca el a inceput sa comenteze acuma e problema lui .

Ciprian micutul vezi-ti de treaba copilas , ca tu nu te poti compara cu mine in niciun plan si aici includem si cel real evident .
 

PRADA

member
Scor reacție
6
A cazut IMMO dar Lethal a faqt un pact pana la ultima lance !....
Asa ca te bucuri chiar de vreme !
Ati castigat o lupta dar nu si razboiul !!!

Ce razboi mai ? Lethal nici nu a declarat vreun razboi. V-ati bagat si voi de partea lui IMMO si abia acum sariti in sus de bucurie :) Ce mare razboaie are Lethal ? Sari cu statistici mami, nu cu vorbe ... :)
 

DeletedUser

S-a spus de câteva ori că B-Sea îşi face prea multă propagandă (nu sunt de acord, în afara aberaţiilor lui Ciprian care mai mult mi se par reclamă negativă (saying as a joke))

M-am abţinut să comentez pe baza acestui subiect, totuşi cât voi vedea IMMO pe hartă războiul nu e terminat. Deşi pare un război "mondial", nu este. Într-adevăr B-Sea are război cu multe triburi de top, dar momentan nu le voi face publice. Când voi crede că e momentul vă voi posta hărţi şi statistici ca în cazul Războiului cu C.K.

Până atunci, evitaţi să dezbateţi subiectul B-Sea şi am rugămintea să arătaţi respect! M-am săturat să vă citesc toate ironiile făcute, aici referindu-mă la ambele tabere!

piratesblacksea.png
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus