Immortals Friends

  • Autor subiect DeletedUser42743
  • Data de început

DeletedUser42743

Nume: Immortals Friends
Prescurtare: R.I.P
Descriere:
۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩

Acest trib este format din oameni care s-au dedicat tribului si apoi lor.

Inactivitatea se pedepseste cu innobilarea interna din trib.

Nu ne putem permite sa avem jucatori inactivi sau dezinteresati.

Pentru a evita situatiile
de mai sus toti membrii sunt obligati ca in cazul in care lipsesc si nu au cum sa acceseze contul, sa isi aleaga jucator de vacanta, dar NEAPARAT DIN TRIB.

Cei care nu vor face acest lucru vor fi exclusi.
FARA EXCEPTII!

Daca se doreste parasirea tribului din diferite motive, pozitie pe harta, nesustinere, sprijin etc, postati pe Forum la sectiunea PARASIREA TRIBULUI specificand si motivul acestei decizii.

Cei ce nu anunta parasirea tribului in prealabil vor fi considerati TRADATORI, si se vor lua masurile ce se impun!

۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩

Acest trib a fost creat special pentru caractere puternice si hotarate.

Acest trib nu este unul de dictatura,
fiecare membru al tribului avand parerea lui personala pe care o poate sustine si exprima liber. Daca este o solutie buna, se va aplica.

Cei care intra aici sunt rugati sa se gandeasca ce pot ei oferi tribului …nu ce poate face tribul pentru ei …si, in acest caz, desigur, tribul va face totul pentru ei.



Tribul cauta membri pe continentul 76. Pentru invitatii apelati la INs009(pe joc).
 

DeletedUser20436

WTF spunemi unde ai auzit tu de immortals friends? ai jucat cumva in acest trib?
 

DeletedUser

.... Apar si triburile plagiate...... Vin tot felul de "specimene" sa faca deja triburi cu istorie, asumandu-si ei meritele....
Da borzesti o jucat:)) ai uitat? el era omu portaru in trib:)) mai facea uneori si pe chelnerul cu membri, un fel de baiat cu apa. Ai uitat cand am avut vizitatori so descurcat bine pe post de usier:))
 

DeletedUser20436

ce ai ma nu am eu treaba cu el ca face foarte bine ca face eu vroiam doar sa aflu daca a jucat in iacest trib:)
 

DeletedUser42743

Fratele meu a fost , si daca imi aduc aminte era pe lumea 18:-??

Nu stiu sigur.

Acum jucam amandoi pe l30.

Multumesc.
 

DeletedUser42424

.... Apar si triburile plagiate...... Vin tot felul de "specimene" sa faca deja triburi cu istorie, asumandu-si ei meritele....
Da borzesti o jucat:)) ai uitat? el era omu portaru in trib:)) mai facea uneori si pe chelnerul cu membri, un fel de baiat cu apa. Ai uitat cand am avut vizitatori so descurcat bine pe post de usier:))


degeaba apar acum ca numai au nicio sansa! Deja s`au impartit cartile pe aceasta lume....Sa apari tu acum impreuna cu niste jucatori pe care nu`i cunosti vei fi sters de pe harta imd....Luptele se vor da de acum incolo intre triburile de Top20 si numai cateva din acelea vor rezista....Iar in final 1-2 vor ramane pe harta...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42743

Da ai dreptate dar eu joc nu glumesc;)

Nu joc 2 zile fac 100p si ies . Nu fac asa ceva. Daca joc Joc pana se incheie lumea;)
 
Sus