IMPERIUL DE VEST , ASA CUM A FOST PE ro14

  • Autor subiect LION HEART 2010
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Salut , sunt ARALEG , intemeietorul tribului SILENT_ HUNTERS (~SH~) pe aceasta lume.

SH a fost tribul suprem din IMPERIUL DE VEST in lumea 14. Noi ducem mai departe aceasta mostenire.

In ro14 am condus impreuna cu LION HEART 2010 cea mai puternica academie a lui SH , adica ~SH~

Am creat acest trib cu gandul de a recruta jucatori valorosi cu care sa stapanim , pentru inceput , acest continent.

Pentru cei ce stiu ce inseamna SH nu e nevoie sa mai adaug nimic.

Pentru TOTI ceilalti , veti gasi alaturi de noi o echipa experimentata care va va initia in tainele jocului , oferindu-va fie sfaturi pentru incepatori , fie strategii pentru dezvoltarea ulterioara.

Pe masura dezvoltarii tribului , cei mai merituosi si experimentati , vor primi in subordine un numar de jucatori. Gradul de responsabilitate va creste odata cu tribul.

Vino acum alaturi de noi in SILENT_HUNTERS (~SH~) !
 

DeletedUser

As veni cu mare placere sa-i fac viata amara lui Lion Heart dar s-au dus vremurile alea... Timpul, asta e problema :)

@Lion Heart, poate ma mai tii minte, mi-ai facut prima jumatate de milion la inamici invinsi, tu aveai 4 sate si eu unul si ma atacai in draci... Ce vremuri! Si daca nu ma insel, ai fost dupa cateva luni bagat la interne, si eu nu pricepeam de ce nu mai misti un deget....
 

DeletedUser

ce nick aveai ?...NIMENI ?

numele de mazare iti spune ceva ? el m-a selectat !

cand toata lumea se batea pt un sat in plus sau pt functii, eu faceam statistici cu cei din linia I, cei din linia a II-a si distantele pana la lina frontului, grupam jucatorii pt a putea acorda sprijin, chiar daca erau aliati si nu din acelasi trib si , in sfarsit, spatele frontului pt resurse.

aveam doar vreo 10 sate si ma straduiam sa impac orgoliile celor cu sute de sate din academii diferite

ma interesa VESTUL k intreg si nu un jucator sau altul

probleme..., da , am avut cu cei care infiintau cate un sat in spatele frontului si apoi primeau ajutoare de la inamici

daca ai fost un tradator sau un spion, sigur ai avut probleme cu mine

sau poate esti un tip onest care s-a ciocnit de unul LION HEART si nu de mine, LION HEART 2010

in acest caz accept scuzele tale...

ps care este identitatea ta de fapt ? eu , cel putin mi-am asumat-o pe cea veche , cu toate riscurile care decurg din asta
 

DeletedUser

...si totusi , e posibil sa avem amandoi dreptate...

in data cand ai intrat pe ro14 (08.08.2010), eu deja nu mai jucam si lasasem sitter...

asa k este corect sa admit si ipoteza ta
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus