Importanta ta in lume ?

  • Autor subiect -UnknownError-
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser32269

lupule aici a fost viatza ta ...hai mori in pace si mai taci ..cu aberatziile si fanteziile tale
 

DeletedUser

tu vorbesti mah... vrei sa faci 100 de milioane de puncte hai taci si mai da vreo 2 nobili pe mine... :D

Mai "parrot" de mine poate sa vorbeasca frumos oameni ca andurill, janika0, keithoss, j123, vali.cristian, 13ccca, superpandev, carmenV, kotys etc etc.... Tu ai fost si vei ramane un maniac de joc lihnit de sate.... mai ti minte cand tipai ca tie nu iti da nimeni sate si dadeai mesaje cu daca sunt sate de luat in K84 baga un mesaj mie intai... Sate sate sate :))) atat ai stiut ... atat sti.
Hai pa.
 

DeletedUser

adevarul e ca amandoi sunteti de tot rasul...in special tu mai nedhuhule ;)te consideri inima hk-ului ...nu ai realizat ca ei s-au folosit de tine si cand si-au dat seama ca esti expirat te-au aruncat pe usa din dos...:)))
 

DeletedUser17395

Nu pot sa scriu cu numele propriu pentru ca desi am stiut parolele la cred ca 300 de conturi... am uitat-o pe a mea :)))

Ma numesc Catalin si am activat pe conturile Neddhu si Mihao108 in principal.

Am inceput lumea 7 venind de pe lumea clasica unde devenisem aiurea diplomat intr-un trib vecin cu noi... de acolo am invat cateva chestii elementare despre conducerea unui trib.
Venind pe lumea 7 am creat propriul trib sa vad cum e. Se numea Lupul Alb. Am plecat pe premisa ca trebuie sa nu ma intind ca placinta pe harta si am incercat sa il fac axat in coltul k75. neputand recruta spre interiorul hartii m-am trezit granita.
Am luptat o vreme cu H.S. si -SW_ reusind performanta de a macelari jumate din academia unui trib care domina un K pe cand noi eram in coltul unuia :)... Shau tata .. daca mai dura razboiul 2 saptamani te faceau sigmann si amica noastra bebev sa activezi in alt colt de harta. Nu o sa recunosti niciodata dar sigmann inca are cred mesajele tale disperate ca va calaresc lupii fanatici (rofl).

Am unit tribul meu in conditii de egalitate cu tribul HK.

Pe parcursul razboaielor tribului din care faceam parte m-am ocupat in mare parte cu comunicarea inter-jucatori... de instruirea lor si de coordonarea sprijinului. In cele cateva ocazii in care am activat pe granita de razboi TSL ma pot lauda ca doar vndhl a reusit sa mi ia cateva sate, in conditii grele de imaginat.
Rolul meu in trib se poate rezuma la un fel de clovn - respectat de marea majoritate. Cea ce nu stiu insa multi este ca alaturi de un grup minor, am condus practic destinele tribului HK cat timp a fost in plina glorie.

Eu sunt responsabil ptr multe din manevrele ptr care a fost atat injurat the stranger. Prin planificare atenta am reusit destramarea HAITEI de TSL intr-un moment nevaforabil HK.

Am activat pe multe conturi din zona MIR... Si am coordonat singurul atac major dat de HK cca 11000 de full contra MIR.

Am jucat prin proxy pe cel putin 25 de conturi la fel ca 85% din jucatorii de pe lumea 7.

De pe contul mihao108 m-am ocupat de conducerea tribului HKA fostul L-alb de instruirea si ajutorarea HK-ului.... Nici dupa doi ani de zile multi jucatori din HKA si HK nu stiau ca eu activez pe ambele conturi....

Imi aduc aminte de o conversatie haioasa dupa ambele conturi cu un player Biniu ... in care vorbeam cu el de pe ambele conturi si el lua partea cand a unui cont cand a celuilalt. :D

Daca sunt playeri pe lumea 7 care mai au tupeul nesimtit sa spuna ca nu au jucat prin proxy sau nu au incalcat regulile la nevoie... atunci nu am decat un singur cuvant pentru voi : IPOCRITI.


Despre dusmani:

- -SW- un trib de gura mare care au picat ca un castel de carti intr-o luna.
- GVL - cativa oameni de treaba ( Ramoluad, assad1, carmenv, kyoshia si multi lasi....
- HS ... un trib bun care ne-a dat ceva bataie de cap.
- TSL : As putea sa scriu romane despre el. Dupa parerea mea.. cel mai valoros dusman al HK-ului. Multi oameni de treaba si multe pramatii... dar asa era si la noi :))
- Diablo. o greseala de calcul a HK a facut ca ei sa termine victoriosi aceasta lume. La mijlocul razboiului cu TSL am avut discutii cu intemeietorul nostru sa incheiem razbiul cu ei sa dam in diablo. Exact cand a inceput razboiul lor cu IPA si FLAME am vrut sa vorbim cu TSL sa fuzionam sa devenim cel mai bun trib de pe lumea 7, dar intemeietorul nici nu a vrut sa auda... Pacat. Raman... la concluzia ca un TSL-HK ar fi facut praf toata harta. chiar spun cu mana pe inima ca am vrut in momentul cand am fost nevoit sa termin cu triburile ... sa dau 40-50 de conturi pe mana lor ca impreuna cu cei care mai puteau continua sa lupte contra diablo.... Opteron poate sa confirme ca l-am contactat. Din pacate m-am lasat de tot de joc si nu am putut sa incerc sa mi pun proiectul in aplicare. Ar fi fost interesant sa il vedem pe opteron pe contul getjar sau pe open mind pe thestranger :))

Diablo nu este un trib mai bun decat printr-un singur lucru: are foarte mult timp liber.

Rolul meu pe lumea 7? Importanta mea? Probabil ca cei care mi-au fost dusmani virtuali o sa spuna ca am fost un papagal.... dar nu puteti sa nu recunoasteti evidentul... Colegii din fostul HK au recunoscut-o , poate o sa o recunoasteti si voi....

LA O SAPTAMANA DUPA CE EU M-AM MUTAT CU SERVICIUL SI AM RENUNTAT LA JOC HK si HKA S-AU DEZINTEGRAT.



O sa revin cu povestea HK in cateva zile.... Adica cea din interior....


nedhule poti sa imi zici ipocrit, dar noi in TSL chiar nu foloseam proxy ..OK, nimeni nu e usa de biserica sau inger, mai toti am incalcat regurile , uneori cu buna stiinta, alteori din greseala...dar cred ca am fost unul dintre cele mai curate triburi in priviinta asta..
Si cum sa nu te oftici cand te bati cu inamici de 7 ori mai mari decat tine, care folosesc proxy ....(cum ai recunoscut tu acu, au recunoscut si altii si se stiau...) Numai ca adminiii :) dragii de ei.....ce poti sa le mai zici...
Prin caracterul lor au stricat si lumea asta, TSL nu avea ganduri sinucigase inainte de bataia de joc cu lucifer....eu poate eram singurul care ma mai plangeam ca mi sa scarbit de joc..
MA bucur ca lumea 7 sa stricat si datorita noua, si pt ca lumea a auzit de ce inseamna adminii de pe .ro ....
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
bai teo, dar tu stiai ca eu am auzit de proxy, si de cum se mananca , tocmai de la cineva din TSL? :D :))
inainte nu stiam ce e ala pana m-a invatat cineva de la voi :p
 

DeletedUser17395

bai teo, dar tu stiai ca eu am auzit de proxy, si de cum se mananca , tocmai de la cineva din TSL? :D :))
inainte nu stiam ce e ala pana m-a invatat cineva de la voi :p

da ma, dar sigur cineva din fostul Haita :).. Plus ca si eu stiu ca am intrat odata, numai stiu cine ma pus, ori din haita ori din gvl , da nu am rezistat 5 min, mergea in reluare si i-am zis sa ma lase cu astea ... :). Atata stiu eu de proxy. In rest eu chiar nu am habar de cineva din cei vechi sa foloseasca asa ceva, nici nu avea nevoie,tineam in sitere dadeam atacurile pe alti playeri din zona, si innobilam intern la greu.
 

DeletedUser

iete frate nestiutorii unde erau ei...si ala, si ala =))... cat despre cata nu pot sa zic decat faptul ca de multe ori era sa doarma afara pe pres din cauza jocului. bine...HK-ul nu s-a desfiintat din cauza ca s-a retras el, la fel cum TSL-ul nu s-a desfiintat din cauza activitatii adminilor. si de fapt nici nu conteaza de ce si cum, ci conteaza faptul ca s-au infiripat muuuuuuulte prietenii, unele duse chiar pana la nivel de casatorie, jucatorii s-a distrat si simtit bine, fiecare in felul lor, unii razand si altii injurand si jignind iar Innogames a prosperat de pe urma unor pierde-vara pe net ca noi.

de mine pot sa vorbeasca frumos oameni ca andurill, janika0, keithoss, j123, vali.cristian, 13ccca, superpandev, carmenV, kotys etc etc....

si stranger nu? =))

nu iti trebuie cata laudatori... fi multumit cu cei care te cunosc si apreciaza.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22922

lupu a vrut sa mai enumere cativa jucatori acolo...:)) de exemplu opteron180 :)))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser17395

iete frate nestiutorii unde erau ei...si ala, si ala =))... cat despre cata nu pot sa zic decat faptul ca de multe ori era sa doarma afara pe pres din cauza jocului. bine...HK-ul nu s-a desfiintat din cauza ca s-a retras el, la fel cum TSL-ul nu s-a desfiintat din cauza activitatii adminilor. si de fapt nici nu conteaza de ce si cum, ci conteaza faptul ca s-au infiripat muuuuuuulte prietenii, unele duse chiar pana la nivel de casatorie, jucatorii s-a distrat si simtit bine, fiecare in felul lor, unii razand si altii injurand si jignind iar Innogames a prosperat de pe urma unor pierde-vara pe net ca noi.



si stranger nu? =))

nu iti trebuie cata laudatori... fi multumit cu cei care te cunosc si apreciaza.

brea nea corectule , stiai ca furati cu adminii si cu proxy si taceai malc... Esti complice bre, sa iti fie rusine, nu ai cum sa te compari cu florin..
PS nu stiu ce prietenie sa legat intre voi, dar vad ca nu mai jucati pe nicaieri, in timp ce noi inca o facem si cu mare succes :).. A da poate iesiti la picnic, da curios cum nu mai stie nimeni de stranger si getjar :)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
bai teo, dar la tine asta inseamna sa ramai prieten cu cineva? sa joci in continuare? pun pariu ca daca va lasati de joc, in maxim 2-3 saptamani nu va mai bagati in seama intre voi.

daca pe voi jocul asta va tine impreuna, asta e grav :D
 

DeletedUser17395

bai teo, dar la tine asta inseamna sa ramai prieten cu cineva? sa joci in continuare? pun pariu ca daca va lasati de joc, in maxim 2-3 saptamani nu va mai bagati in seama intre voi.

daca pe voi jocul asta va tine impreuna, asta e grav :D

bre nea gaby nu stiu ce se va intampla dupa ce ne lasam toti, mai mult ca sigur ca nu vom fi la fel de apropiati ca atunci cand jucam jocul..Mi se pare normal...
Probabil cei mai apropiati vor ramane, iar ceilalti....Sa inteleg ca ** zilnic cu coca ? :) si cu ryland ala de tot il laudai ?
 

DeletedUser30341

bai teo, dar la tine asta inseamna sa ramai prieten cu cineva? sa joci in continuare? pun pariu ca daca va lasati de joc, in maxim 2-3 saptamani nu va mai bagati in seama intre voi.

daca pe voi jocul asta va tine impreuna, asta e grav


hmm..Gabi eu sunt curioasa ce te tine pe tine pe joc? sau sa intreb altfel: ce te tine pe tine impreuna cu cei de pe joc? :))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
pe joc nu ma mai tine nimeni , dar am ramas cu cativa prieteni in afara lui...macar cu atat m-am ales :D :))
 

DeletedUser30341

pe joc nu ma mai tine nimeni , dar am ramas cu cativa prieteni in afara lui...macar cu atat m-am ales )
__________________

cu greseala de a ma repeta: daca pe joc nu te mai retine nimeni nu ti se pare ca iti petreci cam mult timp pentru cineva care nu joaca? sau acordam cea mai mare atentie problemelor minore? ciudat :))
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
iete frate nestiutorii unde erau ei...si ala, si ala =))... cat despre cata nu pot sa zic decat faptul ca de multe ori era sa doarma afara pe pres din cauza jocului. bine...HK-ul nu s-a desfiintat din cauza ca s-a retras el, la fel cum TSL-ul nu s-a desfiintat din cauza activitatii adminilor. si de fapt nici nu conteaza de ce si cum, ci conteaza faptul ca s-au infiripat muuuuuuulte prietenii, unele duse chiar pana la nivel de casatorie, jucatorii s-a distrat si simtit bine, fiecare in felul lor, unii razand si altii injurand si jignind iar Innogames a prosperat de pe urma unor pierde-vara pe net ca noi.



Nu stiu de altii dar stiu ca noi grupa de petrecareti nu foloseam proxy-uri sau alte minuni k altfel ne-ati fi prins la cate verificari zilnice aveam de la admini ;) (cred ca nu era nevoie de tickete pentru asta) ..si DA TSL-ul s-a desfiintat din cauza activitatii adminilor acelor vremuri :( ....cum venea faza ca dupa ce vorbeai prin tickete cu still ne-am gandit sa auzim si alte pareri si ciudat la un ticket deschis pe carmi sa iti raspunda still...la un ticket deschis pe alizeea iti raspundea tot still,ca sa nu mai zic de momentul in care mamazmeilor era inca jucator pe L7 si s-a gandit ca nu are nimica daca joaca si raspunde el la un ticket tot de pe L7(ticket deschis de nu mai stiu cine).Inca ceva noi tot timpul eram banati si blocati pe atacabil la cea mai mica aluzie de jignire/injuratura iar "caprele" voastre erau iertate si paraiertate(PS:intreab-o pe alizeea,iti spune ea ce si cum ;) desi m-as mira ca unii admini sa vina aici sa spuna adevarul ) si astea au fost doar cateva din "fazele" de atunci ! Pentru mai multe detalii intrebati-l pe neddu/strainger/admini acelor vremuri.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
cu greseala de a ma repeta: daca pe joc nu te mai retine nimeni nu ti se pare ca iti petreci cam mult timp pentru cineva care nu joaca? sau acordam cea mai mare atentie problemelor minore? ciudat :))

Imi petrec cam mult timp pe forum nu pe joc :D

vndhl, du-te ma si plangi la alta masa, asta ati stiut mereu, sa dati vina pe admini :)))
 

DeletedUser17395

Imi petrec cam mult timp pe forum nu pe joc :D

vndhl, du-te ma si plangi la alta masa, asta ati stiut mereu, sa dati vina pe admini :)))

pai ma hahalera daca asta e adevaru ? daca gayjar ii spunea lui Oana(papusica) ce contine ticketul pe care l-au facut astia cu 5 min inainte...sau cand atacat pe 35 dasi si de la el si de la mocu si nu i se intampla nimic ? Nesimtire mai mare rar iti e dat sa vezi cat ne-au furat...dupa ce ca erau de 5 ori mai mari tot nu reuseau nimic..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus