Importanta ta in lume ?

  • Autor subiect -UnknownError-
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Vndhl

member
Scor reacție
2
e update si la noi si nu mai poti gresi , insa o poti comite in alte feluri.

@vndhl : bre tu probabil ai jucat pe lumea 7 acum 5 ani, eu de cand ma stiu pe harta aia, am fost in centrul atentiei :D dar ce sa stii tu care aveai ochi doar pentru gasca ta de noobi pe care o patronai :D

bai nenea arlechino...gashk mea de "noobi" e recunoscuta pe Ro7 ca fiind una din cele mai bune echipe si stai linistit nu era condusa de nimeni,ne intelegeam perfect.....cat despre tine pe harta nu s-a auzit deloc.....aici pe forumuri ti-ai facut un nume,dar toata lumea cand te vede pe aici pe forumuri ce zic:iar a aparut mapetzul ala de gabi copil minune,iar isi da prost cu parerea,iar e total pe langa subiect,iar scrie ce viseaza noaptea :rolleyes:
cum zicea gayu(ps mai traieste ? :confused: ):ciocu mic si joc de glezne! ;)

opteron...acuma imi pot da cu parerea...sa ma duc putin mai aproape de el sa vedem cat de bun e

il las pe seba pe cont,sa vina el langa tine daca vrei ;)
 
Ultima editare:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
du-te ma de aici si plangi pe w46 ca acolo e ceva de capul vostru... mie sincer nu mi-ati demonstrat nimic niciodata voi astia din TSL, in razboiul impotriva voastra ambele triburi in care am activat au castigat asa ca mai taci dreaq si nu te mai da zmeu aici ca ati clacat ... nu te mai crede asa zeitate tu sau tsl-ul tau. felicitari pentru w46... aici v-a fost inchisa gura :D
 

DeletedUser17395

du-te ma de aici si plangi pe w46 ca acolo e ceva de capul vostru... mie sincer nu mi-ati demonstrat nimic niciodata voi astia din TSL, in razboiul impotriva voastra ambele triburi in care am activat au castigat asa ca mai taci dreaq si nu te mai da zmeu aici ca ati clacat ... nu te mai crede asa zeitate tu sau tsl-ul tau. felicitari pentru w46... aici v-a fost inchisa gura :D

bai gaby daca a te lupta cu 7 triburi favorizate de admini si a le face fata timp de multe luni de zile , inseamna ca ne-am facut de ras.....inseamna ca nu mai ma iau dupa tine la pariuri ca nu te duce capul :p.
Fi draq demn si recunoaste ca am facut istorie....lumea ** frumos de TSL , de fotr nu zice nimic ca nu a auzit, iar de hkk numai cuvinte urate :)..
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
bai gaby daca a te lupta cu 7 triburi favorizate de admini si a le face fata timp de multe luni de zile , inseamna ca ne-am facut de ras.....inseamna ca nu mai ma iau dupa tine la pariuri ca nu te duce capul :p.
Fi draq demn si recunoaste ca am facut istorie....lumea ** frumos de TSL , de fotr nu zice nimic ca nu a auzit, iar de hkk numai cuvinte urate :)..

da ma fie ca tine , macar ramai cu vorbele bune despre voi, dar sa te intreb ceva: te incalzeste cu ceva lucrul asta? eu doar am spus clar : in razboiul cu FotR ati pierdut si din cate imi amintesc noi n-am fost vreodata favorizati in nici un fel de admini, astea sunt doar abureli ce spui tu acolo. in razboiul cu h.k. ati pierdut si cat timp am jucat eu acolo , nu imi amintesc sa fi fost cineva favorizat mai ales ca au fost cazuri cu ban-uri destul de serioase pe niste conturi din h.k. asa ca te rog frumos, lasa paranoia deoparte, schimba placa cu adminii ca e expirata demult scuza asta. nu cred ca intrau adminii pe conturi in hk sau fotr si va luau sute de sate in urma atacurilor....
 

DeletedUser14288

Cheles spuneai undeva ca te.ai schimbat ... ca nu mai esti vechiul cheles ... acum ai inceput sa te lauzi ... mai bine ramai cum erai inainte ... e mai bine!
Nu ai cum sa te compari cu seba ... atata timp cat pe el il lauda multi jucatori , jucatori cu mult peste tine,si tu esti singurul ce.ti faci reclama ... doar de aici se vede diferenta ;). Si apropo nu e totul sa ataci la secunda ;) important e sa te duca si capul unde sa ataci , cand si nu singur ca prostul ;)
Spui ca ai invatat sa joci ... acum pe o lume in care tot personalul e cam plictisit ... clau cand lua sate , ataca si reusea sa.si apare satele cand se statea 20 ore pe cont pe zi de fiecare tabara tu inca atacai cu spadele si aveai sate "blindate" cu 10k din fiecare!
Nu te mai da asa cocos, doar ca ti.au dat cativa fulgi ;)
 

DeletedUser22922

ucigasule tot respectul pt sebastos si pt gasca din k 77..nimic de comentat,dar vreau sa il vad acuma cum se descurca...daca nu o sa fie seba e vndhl :D...o sa vada..nu m-am laudat..am ramas tot un amator,dar am mai invatat cate ceva :p
 

DeletedUser17395

da ma fie ca tine , macar ramai cu vorbele bune despre voi, dar sa te intreb ceva: te incalzeste cu ceva lucrul asta? eu doar am spus clar : in razboiul cu FotR ati pierdut si din cate imi amintesc noi n-am fost vreodata favorizati in nici un fel de admini, astea sunt doar abureli ce spui tu acolo. in razboiul cu h.k. ati pierdut si cat timp am jucat eu acolo , nu imi amintesc sa fi fost cineva favorizat mai ales ca au fost cazuri cu ban-uri destul de serioase pe niste conturi din h.k. asa ca te rog frumos, lasa paranoia deoparte, schimba placa cu adminii ca e expirata demult scuza asta. nu cred ca intrau adminii pe conturi in hk sau fotr si va luau sute de sate in urma atacurilor....

esti dus, lauzi futr ca avea avantaj cand stii prea bine ca aproape toata granita noastra era prin sitere..Halal,. pai noi ne bateam cu voi cand ne mai aduceam aminte.. Si Hkk avea avantaj doar pt ca era de 3 ori mai mari si furau cu adminii.. Oricum ce pierdeam la voi , luam dublu de la haita.. tu pupa mana alizeei ca daca mai jucam, terminam cu harta si va trimiteam si pe voi in preistorie, marele trib futr care nu a facut nimic pe l7, esti draq singuru care il lauzi si care are ai o parere buna :)..
Unde e futr? hai strangeti-va si intrati pe o alta lume..
TSL a demonstrat ce a avut de demonstrat :) mai citeste-mi semnatura odata , sper ca mai stii cum :)
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
ucigasule tot respectul pt sebastos si pt gasca din k 77..nimic de comentat,dar vreau sa il vad acuma cum se descurca...daca nu o sa fie seba e vndhl :D...o sa vada..nu m-am laudat..am ramas tot un amator,dar am mai invatat cate ceva :p

cheles promiti ca nu ma ataci zilele astea,nu de alta dar nu am chef de tine :)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
esti dus, lauzi futr ca avea avantaj cand stii prea bine ca aproape toata granita noastra era prin sitere..Halal,. pai noi ne bateam cu voi cand ne mai aduceam aminte.. Si Hkk avea avantaj doar pt ca era de 3 ori mai mari si furau cu adminii.. Oricum ce pierdeam la voi , luam dublu de la haita.. tu pupa mana alizeei ca daca mai jucam, terminam cu harta si va trimiteam si pe voi in preistorie, marele trib futr care nu a facut nimic pe l7, esti draq singuru care il lauzi si care are ai o parere buna :)..
Unde e futr? hai strangeti-va si intrati pe o alta lume..
TSL a demonstrat ce a avut de demonstrat :) mai citeste-mi semnatura odata , sper ca mai stii cum :)

ma lasi rece, traiesti din amintiri , si putin in prezent, cu performanta voastra pe 46 (stau si ma intreb cate sittere ai acolo sau proxy-uri ) :))

tu sa pupi mana la toti ratatii care joaca murdar , care sparg conturi si dizolva triburi, ca daca nu ar fi fost ei, si am fi ramas in aceeasi formula , garantez ca futr asa cum ii zici tu avea un cuvant greu de spus pe harta...dar sunt unele lucruri pe care n-ai cum sa le intelegi niciodata , chiar daca m-as chinui sa-ti explic... nu ai cum sa intelegi :D
 

DeletedUser20252

Tiburile cu adevarat bune nu incalca in mod voit regulamentul folosind proxy sau alte programe de ascundere al ip-ului si nici nu sunt favorizate de admini.

TSL a fost un trib bun pe lumea 7,a avut o echipa unita si destul de buna insa dupa parerea mea nu a fost cel mai bun trib de pe serverul lumii 7.
DIABLO-trib recunoscut pentru unitatea jucatorilor,intelegerea si maturitatea conducerilor triburilor din familie,cu mici exceptii desigur,este dupa parerea mea cel mai bun trib de pe serverul lumii 7 mai ales pentru ca am avut taria psihica care ne-a facut sa mergem inainte cu toate ca am fost dezavantajati in diferite randuri de admini,in mod voit sau nu,am continuat sa speram in momentele in care dusmanii aveau avantaj in fata noastra,ne-am mobilizat si am reusit sa invingem.
Tin sa amintesc unora ca un trib bun nu este caracterizat doar prin faptul ca are o echipa de jucatori buni si au razboaie in toate directiile pe care le tin cu greu si raman in urma cu dezvoltarea tribului,un trib bun e ala care are o conducere care stie cum sa jongleze cu diplomatia astfel incat sa iti faci un parcurs mai usor,asta inseamna sa fii strateg,un trib kamikaze nu il vad tot timpul cu ochi buni insa merita respect pentru efortul si tupeul care il pun in joc.

H.K.-caracterizat in mare parte prin cuvintele :furat,admini,getjar care tinea juma de trib in spate si thestranger care ameninta jucatorii ca ii inobileaza daca nu trimit sprijin,restul nu ma intereseaza si nici nu am de gand sa raspund celor care vor sa ma contrazica.
 

DeletedUser

hai ma dracu, va faceti de ras...de un an plangeti ca ati fost furati.... nici daca vi se lau banii din portofel nu plangeati asa (sau pentru tarani, daca muta vecinul hotarul cu 1 metru spre voi).
parerea mea sincera este ca ati tot sustinut aberatiile astea timp de un an, incat ati inceput sa credeti si voi ca asta e adevarul pana la urma :D
lasati-o balta, oricum nu TSL-ul castiga lumea asta. jocul asta seamana cu o cursa de anduranta la automobilism, gen 24 de ore de la Le Mans. cine rezista pana la capat, castiga chiar daca merge mai domol. degeaba tragi tare in primele tururi daca ti se sparge motorul. chestia cea mai naspa e ca abandonatii nici nu mai intra in clasament si pe nimeni nu intereseaza ca Lamborghini TSL a condus pana in turul 100 si Ferrari HKK pana la jumatea cursei. invingatoare a iesit Dacia Logan Diablo si cinste ei.

Tiburile cu adevarat bune nu incalca in mod voit regulamentul folosind proxy sau alte programe de ascundere al ip-ului si nici nu sunt favorizate de admini.

o mica parere personala. nu un trib, in intregul lui foloseste proxy, ci jucatori individuali. cat despre povestile cu adminii corupti sunt de la inceputul jocului si nu se vor termina niciodata. poate ca au fost sau sunt si admini corupti, am auzit si eu destule povesti de genul asta, dar nu un admin distruge un trib. un trib pica din doua motive mari si late: luat pe cocoasa din exterior sau tampiti in conducere in interior.

Am si eu un lucru de lamurit .. ., NIMENI DIN CONDUCEREA tribului nu a folosit PROXI

vezi teo?...profu e corect, dar nu poate baga mana in foc pentru tot tribul. tu insa poti. sunt convins ca ei (conducatorii) nu au jucat cu proxi, era o prostie sa riste o banare. plus ca langa Cristina am stat de o gramada de ori sa vad cum joaca, ba mai mult, chiar imi arata anumite "mesaje diplomatice" de care radeam amandoi ;)

pai nu vezi ca hkk nu ar recunoaste neam ca au furat ca in codru.... O bila alba pt nedhu care a recunoscut

pai e usor sa recunosti. proxy se foloseste pe toate lumile de cand s-a inventat jocul. nu e nici un secret pentru nimeni. asta nu inseamna ca esti favorizat de admini. proxy poti sa folosesti si tu, ca titular de cont atunci cand ai restrictii de la serviciu de exemplu pentru anumite siteuri. problema vis-a-vis de admini si proxy e alta: chiar daca depisteaza faptul ca s-a intrat printr-un server proxy pe un cont nu pot depista vinovatul. pot bana numai daca printr-o pura intamplare intra mai multi pe acelasi proxy, li se aloca acelasi IP si interactioneaza conturile (atacuri comune etc). daca nu interactioneaza nu se sanctioneaza pentru ca apare ca intrare ocazionala de pe alt calculator.
deci concluzia e urmatoare: ce vina au adminii ca nu sunt niste jucatori corecti, ei nu ii pot depista pe vinovati si TSL-ul sare de fund in sus de un an de zile?
sa-ti mai povestesc ceva...sti ca eu cu Florin m-am plimbat mult cu masina prin tara si mai stateam de vorba de una sau de alta. se vaita odata ca nu stiu care nu a mai intrat pe cont si nici nu a dat parola la nimeni astfel incat sa poata fi innobilat intern usor. sunt convins ca voi, ca un trib corect, daca aveati parola contului, chemati un jucator de pe alta lume, il bagati pe cont sa va cedeze satele. nu-i asa? :D
 
Ultima editare de un moderator:

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
M-am gandit , si tot gandit ...si m-am decis sa creez un topic in care fiecare sa discute despre cum crede el ca este in lumea asta , care credeti ca este "importanta" voastra aici ...sunt curios sa vad ce crede fiecare despre el ...

Cum crezi ca ar fi fost lumea , daca nu te-ai fi apucat , unde crezi ca ar fi tribul din care faci parte , care crezi ca este locul tau in lumea asta...



Reguli ?

una singura - nu se admit alte posturi , raspunsuri la posturile colegului dinaintea voastra .

Nu facem asta ca sa avem un motiv in plus sa ne certam , si pur si simplu sa vedem care credeti voi ca este importanta voastra aici .



Va invit si va rog sa va chemati si colegii de trib , prietenii , fostii membri ai lumii 7 , sa posteze si sa scrie care cred ei ca este pozitia lor pe l7.




Sper ca m-am facut inteles cu privire la posibilul flame in acest topic.

Va reamintesc subiectul temei.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
ehhh, eu am fost foarte important in lumea asta... dar dupa ce m-am lasat... nu am mai fost la fel :))
 

DeletedUser

Abia mi-am mai amintit parola:)) Vai cat se mai lauda lumea pe aici :D

Din punctul meu de vedere pe mine un singur trib ma reprezinta ~TFO~ , alaturi de colegii mei au fost zile pline de " atacuri " si rasete :D. PS: Luci ~TFO~ nu te-a tradat
Dintre toti care v-ati laudat aici putini sunteti jucatori adevarati, iar cel pe care mereu eu personal il voi respecta ca si jucator om etc etc de pe lumea 7 este Portile Iadului... pe departe ESTE CEL MAI BUN JUCATOR

Mai sunt si altii probabil, fostii membrii TSL unii membrii din Diablo, insa nu am apucat sa joc atat de mult cu ei

Oricum
Mai exista lumea 7?:)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus