in atentia adminilor (lumea 15)

DeletedUser

Salut ,
E prima data cand joc triburile , cred totusi ca am gasit un bug sau playerul olyyyyy foloseste ceva nepermis. I-am dat doua atacuri care mi-au distrus toate trupele iar el nu a pierdut nici macar un lancier....va rog sa imi dati un raspuns. Va multumesc.
 

DeletedUser

este la 15 min de mine dar cu tot sprijinul....sa nu moara macar 1 lancier de-al lui?
 

DeletedUser7072

raspunusl e simplu. prea putine trupe. e suficient de usor sa respingi un numar asa mic de trupe. pe viitor incearca sa te axezi mai mult pe produictia de trupe.

primul raport a fost cat de cat ok. cu mentiunea ca atacul trebuie sa fie compus dintr-o diversitate mai mare de trupe. adica topoare, cav usoara si calareti arcasi. + berbeci optional in faza in care te afli tu. dar preferabil si din aia.

al 2-lea atac a fost pur si simplu slab. ai atacat cu foarte putine trupe. dintre care erau si cateva ce nu se folosesc niciodata in atac:sabiile

PS. e suficient sa fi supravietuit o lancie ca sa-ti arate asa raportul, daca nu ai si spioni in atac
 

DeletedUser

am mentioanat ca sunt novice dar ma gandeam ca trebuia sa se vada pe raport daca i-au murit si lui,nu?
 

DeletedUser5809

Iti arata ce are el in sat doar daca ai spioni sau i-ai omorat toate trupele.
 
Sus