In cautare de trib:)

  • Autor subiect Koyaanisqatsi
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Poziţia tribului trebuie să fie în sud-est ( pe k75 sau pe continentele învecinate) .
Tribul să nu aibă mai mult de 150, maxim 200 de membri (dacă tribul în cauză are peste 200 membri nu te mai chinui, nu mă impresionezi) .
Diplomaţia tribului să nu fie colosală... nu am chef să am prin vecini numai punctuleţe albastre şi mov, mă bucur însă dacă sunt roşii :D .

În afară de aceste aspecte, minore:) îmi doresc ca atunci când trimiţi mesajul să nu îl scrii în dialect de maimuţă(messenger).Nu mă voi chinui să citesc mesaje care conţin:
-„k”-ului în loc de „c” ;
-prescurtărilor de genul „d”, „c” şi „p” pentru „de”, „ce” şi „pe” ;
-cuvinte prescurtate ce includ consoana „k” ;
-grupurile de litere „sh” şi „tz” ;
-literei „y” în loc de „i”; ;
-„a™” în loc de cratimă (-) (am mai dat peste astfel de specimene:rolleyes:) ;
-spaţiului în loc de cratimă .


aştept cererile de invitaţie:rolleyes: pe contul cu acelaşi nume din joc :D. Ele trebuie să conţină mesaj(obligatoriu!!).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am eu un trib liber l-am infiintat de revelion dar na-re inca membri a venit cineva dar nu i-a placut dar eu am muncit la el deci esti bine venit:D
 

DeletedUser

tu esti sigur ca ai citit macar ce am scris?... ca eu nu prea sunt...
Nu stiu daca ai citit nici primul rand pentru ca altfel ai fi observat ca eu caut triburi din k75 sau din continente invecinate, iar din informatiile mele sumare observ(pentru ca stiu sa citesc si ma mandresc cu acest lucru) ca esti in k26 si ca esti incepator (acest lucru il vad din posturile anterioare... posturi foarte amuzante de altfel) .

Si pentru toata lumea... imi cer scuze ca nu am specificat la inceput dar nu caut invitatii in triburi de n00bi, am destule invitatii in triburi mamut.
 

DeletedUser11852

lasa, ca si tu esti tare:D
pozitionare in sud-vest, langa K75? :p
 

DeletedUser

Pe ce lume e topicul?

Oare lumea 9?... nu... cred ca e lumea 30 si nu stiam noi L-)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus