In ce directie va veti aseza pe L7 ?

In ce directie va veti aseza pe L7 ?

  • N-E

    Voturi: 31 23,0%
  • N-W

    Voturi: 36 26,7%
  • S-E

    Voturi: 23 17,0%
  • S-W

    Voturi: 17 12,6%
  • La intamplare

    Voturi: 19 14,1%
  • Nu intru deloc

    Voturi: 9 6,7%

  • Total votanți
    135
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

vad ca lumea nu se inghesuie in SE....eu acolo ma duc....prietenii stiu de ce ;):)

:)) . Aici,in acest Pool , au votat aproximativ 60 maxim70 ..... deci sunt peste 20.0000 ucatori care vor alege o amplasare in un din toate aceste parti si cred ca nu se duc asa de putini
 

DeletedUser2368

Ma oricum de cand joc eu joculetzu asta (si a trecut ceva timp) pe toate lumile pe care am jucat ordinea descrescatoare a raportului dintre numarul de sate si numarul de locuri libere intr-o zona:
1. Nord - Vest
2. Sud - Est
3. Sud - Vest
4. Nord - Est
Nu am vazut lume pe care sa nu fie asa... Poate ca ma insel dar asta am observat eu ! :D
 

DeletedUser4533

ce conteaza asa de mult in ce parte a hartii intri?
primii 2 care intra pe srv, din care 1 da s-e si altul da n-v tot unu langa altul o sa fie:)
 

DeletedUser

Lumea are ca punct de inceput 500|500, aici este centrul lumii.
Primii care aleg ca directie NV - ajung pe k44
NE - k45
SV - k54
SE - k55
Apoi in functie de dorinta fiecaruia se completeaza celalalte continente, mereu asezarea satelor va fi sub forma unui disc.
 

DeletedUser11236

sper

:eek:Care credeti ca o sa fie cel mai tare trib pe lumea 7 :)) sunt asa curios cien credeti ca va domina asas dupa voi va zic ca va aparea un trib nou din umbra de care nu sa mai auzit apoi vom termina tot!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser7708

:eek:Care credeti ca o sa fie cel mai tare trib pe lumea 7 :)) sunt asa curios cien credeti ca va domina asas dupa voi va zic ca va aparea un trib nou din umbra de care nu sa mai auzit apoi vom termina tot!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Trib vechi cu alt nume ;)
 

DeletedUser11329

:)

sunt prima zi in joc ;daca sunt nou si nu am inca trupe pot sa fiu si pe lumea a 7-a?Multumesc anticipat
 

DeletedUser

bineinteles ca poti.
de aperciat ca ai intrat pe forum din prima zi:D
 

DeletedUser

Asta inseamna ca va fi singurul din tribul lui BlooM care nu va fi in tribul lui BlooM ?:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus