In vizita la valiusha

  • Autor subiect DeletedUser6568
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6568

Trebuie sa va spun ca m-am intalnit cu Valiusha zilele astea si ma invitat la un pahar de pepsi, si din vorba in vorba l-am intrebat cum de a reusit sa ajunga asa de sus in top pe lumea a 3-a.
Mi-a raspuns ca a citit cartea pe care a citit-o si liderul minerilor Miron Cosma si anume "Psihologia maselor" de unde a invatat cum sa manipuleze oameni pentru a-si atinge scopurile lui personale care si le-a propus .
Dar nu e recomandat sa-i manipulezi pe toti spunea el, trebuie sa mai lasi cativa cu care sa luptii, si sa le demonstrezi cat de bun esti.
A mai spus ca in scurt timp va domina lumea a 3-a, dar se va plictisii sa o conduca singur si de aceea inca le mai lasa libertate de miscare dusmaniilor.
L-am intrebat cum se descurca cu cei cu care lupta.
Mi-a raspuns ca secretul cel mai mare e sa fi tot timpul online si sa nu lasi dusmanul sa creada ca esti absent ca altfel te inhata.
Si atunci normal ca l-am intrebat daca nu cumva triseaza lasand pe altcineva sa intre pe contul lui fiindca nu puteam sa cred ca cineva poate sta pe triburile nonstop. Atunci ma invitat la el acasa ca sa imi demonstreze ca el nu triseaza, si ma convins.
Intr-o scurta lipsa de-a lui cand s-a dus la un vecin sa faca un dus, am facut aceasta fotografie pe care am postat-o aici ca sa ma credeti ca intradevar valiusha nu triseaza ci el este online nonstop.
 

DeletedUser1079

Tu esti un fel de Sorin Ovidiu Balan sau de Gadea? Ca nu am inteles!:confused:
 

DeletedUser

Mai degraba Mircea Radu la "Din Dragoste"... Cumva te-a mutat la marginea hartii si te-ai gandit cum sa-i faci reclama? Sincer nu cred ca meriti nici macar un pahar de pepsi.

Jet!
 

DeletedUser2786

astfel de oameni ma lasa rece. si ma intreb de ce exita pe lume asa de multi idioti? daca te intreaba cineva,valiusha este un tip de gasca. daca ai fi baut pepsi cu el inseamna ca era altcineva. vali bea vodka:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Wooow, Vali, ai facut ordine!:eek: Si ce naiba ai facut cu tonele de harti ale lumii 3, pe unde le-ai ascuns:mad:, ca erau insirate pe toti peretii.
 

DeletedUser37

=)))))))))))))))))))))

Alahdamnit! Si doar ti-am zis sa nu dezvalui nimic din informatiile ultra-super-extra-secrete ce ti le-am spus.:(.Vezi?Din cauza ta m-am lasat de lumea 3 de vreo saptamana;)

@Nienna:Era ordine ca te asteptam la un ceai:p

PS:Me dont like Pepsi, cred ca d-aia ti l-am oferit:rolleyes:

PS2:Nu puteai sa zici si tu ca faci poza? Mutam si eu wc-ul ala pe hol...om rau:(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus