Inamici Invinsi ( Triburi )

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1383

atunci cum explici asta:
Inamici învinşi (Triburi)
2 SCITII 102,55 Mio.
Un trib de aproape 4 ori mai mic e la o distanta asa mica de voi??
Diferenta nu se vede in clasament se vede intr-un razboi serios unul inc are nu recrutati ca sa castigati ci luptati

Pai uita-te la graficele postate de djdrake parca , grafice care arata ca LR lupta contra TLB si pana acum ele arata ca suntem in avantaj .
 

DeletedUser

Pai uita-te la graficele postate de djdrake parca , grafice care arata ca LR lupta contra TLB si pana acum ele arata ca suntem in avantaj .

ti-a luat mult sa te gandesti la asta:rolleyes:
Cum sa nu fiti in avantaj daca :
Rang Porecla Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Medie de puncte jucători Sate Medie de puncte sat
2 LR 49.572.775 196.598.322 755 260.395 21655 9.079
4 TLB 39.459.301 53.495.730 95 563.113 5244 10.201

parca e ceva ciudat pe acolo
 

DeletedUser

parca esti praf si nu stii ca puterea sta in unitate . daca nu poti sa accepti ca un trib de nubi este in top 3 e problema ta. lasa sa fim noi nubi si tu serif al triburilor
 

DeletedUser

parca esti praf si nu stii ca puterea sta in unitate . daca nu poti sa accepti ca un trib de nubi este in top 3 e problema ta. lasa sa fim noi nubi si tu serif al triburilor

stiu ca adevarul doare.
Si daca voi la 700 de memebri aveti unitate va dau o bere la toti:)))
Eu sef??lol asta mi-a placut.
Eu nu sunt in stare sa iau un sat singur si u vrei ca eu sa fiu sef :)
mai buni la recrutat sunteti:))
 

DeletedUser

parca esti praf si nu stii ca puterea sta in unitate . daca nu poti sa accepti ca un trib de nubi este in top 3 e problema ta. lasa sa fim noi nubi si tu serif al triburilor

serios akuma nu paraseshti odata forumul extern ???
 

DeletedUser

Nasol, o sa-ti trebuiasca pensiile pe 12 luni.:D

le strang de vreo 20 de ani ca sa-mi iau o masina de spalat:)

O dam prea tare in off-topic:p


@cand o sa aiba toate triburile un numar aproape egal de membri atunci clasamentul asta va reflecta si realitatea:)
 

DeletedUser4195

le strang de vreo 20 de ani ca sa-mi iau o masina de spalat:)

O dam prea tare in off-topic:p


@cand o sa aiba toate triburile un numar aproape egal de membri atunci clasamentul asta va reflecta si realitatea:)

bravo my lady ,,,sariti pe ei si o sa vedeti cum se sparg ca un balon de sapun
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus