inca o revolutie ??

  • Autor subiect DeletedUser18409
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

la aparare si interne trebuiau pusi oameni care au si pregatire psihologica si care inteleg psihologia maselor. daca lucrurile ar fi stat asa jandarmii si-ar fi vazut de treaba lor neprovocand tinerii si nerecurgand la violenta care, intotdeauna naste un raspuns disproportionat si care creste constant cuprinzand mase din ce in ce mai largi si atragandu-i in strada chiar si pe cei neutri pana la un punct.
cred ca printre acei tineri de la piata unirii erau infiltrati oameni din randul jandarmeriei care-i instigau. cred ca cineva incearca sa-i mani****ze pentru a-i folosi ca masa de manevra

Poate ca au fost si jandarmi infiltrati printre manifestanti ca sa-i instige dar eu cred ca si varianta opusa este posibila ,sa fi fost trimisi de USL oameni care intentionat sa provoace jandarmii, sa faca violente si distrugeri pt a-i face pe jandarmi sa reactioneze violent ca sa zica lumea de acasa "ia uite bai frate ce le fac jandarmii la saracii oameni ":)
 

DeletedUser32745

Concluzia? A.C.A.B.:)))))))
Free Willy... Free Gigi... Toata lumea sa fie eliberata... sa aratam un adevarat spirit hipiot si sa imprastiem iubire tuturor si... sa legalizam prostitutia:))))))
 

DeletedUser3357

Poate ca au fost si jandarmi infiltrati printre manifestanti ca sa-i instige dar eu cred ca si varianta opusa este posibila ,sa fi fost trimisi de USL oameni care intentionat sa provoace jandarmii sa provoace violente si distrugeri pt a-i face pe jandarmi sa reactioneze violent ,ca sa zica lumea de acasa "ia uite bai frate ce le fac jandarmii la saracii oameni ":)

+1


Ca fost ( foarte ) activ ultras in galeria Craiovei, am fost sunat ieri seara pentru a merge azi la proteste nu tocmai pasnice in oras. Cu ordin de la partid, si toate cele, cu bani desigur pt fiecare, ca nu iese niciun ultras in strada moka.. Ghici oare ce pardid? E usor de ales, psd sau pnl.

Nu mai traiti frate in povesti, nu mai visati cu ochii deschisi.
 

DeletedUser

+1


Ca fost ( foarte ) activ ultras in galeria Craiovei, am fost sunat ieri seara pentru a merge azi la proteste nu tocmai pasnice in oras. Cu ordin de la partid, si toate cele, cu bani desigur pt fiecare, ca nu iese niciun ultras in strada moka.. Ghici oare ce pardid? E usor de ales, psd sau pnl.

Nu mai traiti frate in povesti, nu mai visati cu ochii deschisi.

Iti dai seama ce-si freaca mainile de bucurie CRINUTU :rolleyes: si cu PONTA ,nici nu puteau sa viseze la ceva mai bun pt ei si Basescu si-a facut-o cu mana lui in afacerea cu RAED ARAFAT dar protestele astea sunt jalnice .
 

DeletedUser12196

sarmullita cred ca tu spui povesti acum.
scrie o carte . poate iei si un ****tzer, cine stie...:p
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Totusi haideti sa nu transformam forumul in loc de dezbateri politice si/sau loc de infierat sau sustinut violenta, adevarul despre cele intamplate este undeva la mijloc, provocati, manipulati, spontani...nu este normal intr-o tara ce se vrea civilizata si cu asta suntem deacord majoritatea.
Topic inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus