inca un mit distrus :)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

in urma unei colaborari foarte stranse , domunul aliat a pierdut azi ~100 sate , si va mai pierde ....pentru toti cei ce spun ca noi ( T.D.K.)si Die. vom avea un razboi .... nu pot sa le spun decat atat : va inselati , domnilor !!!!
acum s-a demonstrat intr-adevar ce inseamna forta unei aliante , ce inseamna peietenia .....
imi pare rau pentru jucatorul barbarians .... credeam ca are coloana vertebrala ....nu este asa......pace tie tradatorule , pana si ultimul om din swat a ramas acolo ... tu ai fugit .....imi este sila de netrebnici din astia !!!
 

DeletedUser

Bravo Noua :) Cinste Noua :X :) Respect Noua :) si tot ce se cuvine.. :-" :D
 

DeletedUser2786

nah si tu facusi acest thread doar ca sa te vada lumea pe aici nu? :rolleyes:
 

DeletedUser4863

bla bla bla....

Atata limbarita, Bv Die. bv TDK.

Swat sa batut singur.
 

DeletedUser

sa ne unflam?!
nu dragule i-am luat 6 sate si ma oresc pt ca devine plictisitor
poate maine o iau de la capat
desi cred ca va fi bataie pe satele lui
 

DeletedUser

v-as anunta :) ca va felicit eu nu am reusit sa fac acel atac.. dar.. netul meu nu ma ajuta..:( .. oricum .. felicitari .. pana una alta .. un alt trisor al lumii 3 la pamant concluzia este ca oricat ai da pe un cont nu merita .. pentru ca nu te poti apara :)) daca nu stii jocul

Ps paliat nu are treaba nici cu atacul ( sate mixte ) nici cu apararea (sate mixte) am auzit ca .. dusmani comuni .. insemna prietenie in conceptia lui ..

Apropo cand ramane .. cu moral 30 ultimul sat il vreau eu.. sa ii arat ca am armata sa il atac

Nu intrebati cine sunt veti ajunge sa ma cunoasteti cu toti :D
 

DeletedUser

nu vei apuca sa iei ultimul sat ... k il va inobila singur cu celelalte conturi pe kre le mai areee.. ;)
 

DeletedUser

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Erati 4 care trebuiau sa primeasca avertisment pt Off-topic, dar primul urma sa fie banat, asa ca am decis sa nu va dau la niciunul warn, ci doar sa va sterg postarile. In viitor sa nu se mai intample.
 

DeletedUser

in urma unei colaborari foarte stranse , domunul aliat a pierdut azi ~100 sate , si va mai pierde ....pentru toti cei ce spun ca noi ( T.D.K.)si Die. vom avea un razboi .... nu pot sa le spun decat atat : va inselati , domnilor !!!!
acum s-a demonstrat intr-adevar ce inseamna forta unei aliante , ce inseamna peietenia .....
imi pare rau pentru jucatorul barbarians .... credeam ca are coloana vertebrala ....nu este asa......pace tie tradatorule , pana si ultimul om din swat a ramas acolo ... tu ai fugit .....imi este sila de netrebnici din astia !!!

ce colaborare...te referi la aia unde a avut el circa 2300 de atacuri full...si vreo 1400 de fake'uri...si voi a'ti sarit pe el doua triburi?
ahhh...a pierdut 100 de sate?
numai?


asta era marea colaborare Die-TDK?
asta era actiunea tip "Black Leon"...pentru asta v'ati pregatit o luna de zile...?
nu stiu daca va da'ti seama...dar luati o clipa si ganditi'va...voi in cand vedeti 3700 de atacuri ce faceti?

iar tuh "pestisor"?...cate atacuri ai avut?
cum iti permiti sa zici pe forum ca ti'e scarba de SWAT si de ALIAT?
pana nu te'ai ridicat la nivelul lui...te rog...ciocu' mic!:D
 

DeletedUser2786

toate femeile se cred neveste dupa ce au stat o noapte dedesubt si 2 peste... :p
 

DeletedUser

ce colaborare...te referi la aia unde a avut el circa 2300 de atacuri full...si vreo 1400 de fake'uri...si voi a'ti sarit pe el doua triburi?
ahhh...a pierdut 100 de sate?
numai?


asta era marea colaborare Die-TDK?
asta era actiunea tip "Black Leon"...pentru asta v'ati pregatit o luna de zile...?
nu stiu daca va da'ti seama...dar luati o clipa si ganditi'va...voi in cand vedeti 3700 de atacuri ce faceti?

iar tuh "pestisor"?...cate atacuri ai avut?
cum iti permiti sa zici pe forum ca ti'e scarba de SWAT si de ALIAT?
pana nu te'ai ridicat la nivelul lui...te rog...ciocu' mic!:D
draga tHOMAS(ca rege sa ma ierte Dumnezeu dar...)
black leon nu a fost sprijinit asa cum a fost sprijinita mica oroare ALIAT
numai in MT au fost trei conturi goale golute , la adapostul diplomatiei prietenoase , care au sprijinit acest cont
el a fost sprijinit de pe foarte multe conturi (multe dintre ele in regie proprie:D)
dar vad ca esti un fan infocat al domnului calin remus si sti tu, in popor exista niste zicale: "cine se aseamana se aduna" respectiv " banul la ban trage si paduchii la paduchii trag" si cum in ecuatia asta ne este vb despre bani....
 

DeletedUser2786

inca unu care vorbeste dupa ce citeste subtritrarile la filmele xxx. ma sanyx, in primul rand aliat,bun rau cum e ele a reusit ceva in l3. nu va fi uitat. pe cand despre tine,eu nici nu stiu macar din ce trib esti. mai joci pe l3? acu serios intreb :p

si te oftici? ha ha...la multi ani de ziua ta,da da
 

DeletedUser

draga tHOMAS(ca rege sa ma ierte Dumnezeu dar...)
black leon nu a fost sprijinit asa cum a fost sprijinita mica oroare ALIAT
numai in MT au fost trei conturi goale golute , la adapostul diplomatiei prietenoase , care au sprijinit acest cont
el a fost sprijinit de pe foarte multe conturi (multe dintre ele in regie proprie:D)
dar vad ca esti un fan infocat al domnului calin remus si sti tu, in popor exista niste zicale: "cine se aseamana se aduna" respectiv " banul la ban trage si paduchii la paduchii trag" si cum in ecuatia asta ne este vb despre bani....


draga sanyi...
in M.T. Aliat nu avea cont...eventual cativa prieteni care il sprjinau...
si daca ar fi avut..bravo lui!...
voi de ce nu aveti?
oricum ar trebui sa aiba vreao 50 ca sa fie sansele egale nu?
 

DeletedUser

inca unu care vorbeste dupa ce citeste subtritrarile la filmele xxx. ma sanyx, in primul rand aliat,bun rau cum e ele a reusit ceva in l3. nu va fi uitat. pe cand despre tine,eu nici nu stiu macar din ce trib esti. mai joci pe l3? acu serios intreb :p

si te oftici? ha ha...la multi ani de ziua ta,da da
dap:) asta suna atreaba olteneasca:)))))
pai cam vreau sa ma las dar mai astept un pic sa vad cum dracu se termina povestea cu die si scitii:D
cat despre aliat ai dreptate doar un personaj pitoresc ca el putea sa o faca asa de lata:))))))))
PS vezi ca am pile la tine in conducere si iti pun strambe:p
 

DeletedUser

draga sanyi...
in M.T. Aliat nu avea cont...eventual cativa prieteni care il sprjinau...
si daca ar fi avut..bravo lui!...
voi de ce nu aveti?
oricum ar trebui sa aiba vreao 50 ca sa fie sansele egale nu?
ba avea:) dar nu asta este problema la mine in trib am avut grija ca incet incet, impreuna cu ceilalti sa scapam de conturile duble ! si mai urmeaza!:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus