inca un mit distrus :)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ba iete ca adug eu ......atat timp cat ai fost prin continentewle noastre , ba erai plecat la munte , ba erai plecat la namol, ba aveai un sitter prost .....i\
ia explica tu domnule ( jignesc acest cuvant , adresandu ti-l tie) macar acum cand oamenii si au dat seama ce fel de " om" cu ghilimele de rigoare, esti !!!
cate atacuri ai avut mai ??? 5200 ????? ce hazliu poti sa fii .. eu stiu ca din 4 atacuri full , iti terminam orice sat ... si ca si exemplu de luptator adevarat ( sic) .. atunci cand vedea ca pierde satul isi ducea tot fierul departe in k12 ... unde crede el ca nimeni nu o sa il gaseasca :)))))) eronat, draga calin , total eronat ..... si te lauzi ca esti primul la aparatori :))))))))))))))
pai cum naiba sa nu fi, cand 3500 de sate au venit la tine sprijin ????? ca altfel ii innobilai intern .......offfffffffff ,esti patetic si dezgustator

pai cate atacuri a avut daca a crescut in 24 de ore cu 20 de mil la inamici invinsi?
 

DeletedUser

in ziua Z..avea cam 2000-3000 sate sprijin ..... cei ce nu se conformau , erau trimisi imediat la " potaile" din conducere........gen barbarians sau alte chestii din acestea minore ....................:):):)
 

DeletedUser

si nu inteleg unde e problema?
ls-ax are 5 Ka`uri sprijin la granite...mai ales la Scitii si fostul M.T...

daca era conducator si cunostea lume...e normal ca aia sa`l apere....

3000 de sate inseamna un Ka` intreg de sate de aparare....ar veni 10 sate pe fiecare sat de`al lui....
ar insemna pe lejer 60.000 60.000 60.000 si ceva cav grea...plus apararea lui....care stiu ca era de peste 250 de sate....pe kre le misca cum vroia el...

la moral 100%....ar fi cam...30 de atacuri de spargere de un sat....cu berbeci...fara berbeci...nici nu`l zgariati...

avea 400 de sate sprijin....maxim...si multe nici nu au ajuns la timp...
 

DeletedUser

Domnilor, hai sa nu ne pierdem in calcule inutile, ne indepartam de adevaratul subiect.
ALIAT a fost sprijinit de colegii lui, de tribul 300, ANTS si de propriile conturi detinute prin alte triburi. Noi si cei din Die cunosteam asta si am procedat ca atare.
Au fost atacate in jur de 130-160 de sate odata. Daca luam in calcul atacurile de curatare, nobilii si eventualele fake-uri ajungem la o suma frumusica de atacuri... Nu punem la indoiala ca a fost un eveniment unic pe serverele romanesti.
Daca ALIAT nu ar fi practicat un joc murdar (nu are rost sa revin asupra detaliilor) era demn de tot respectul nostru.

Asa insa... si-a meritat soarta si locul pe harta!
 

DeletedUser12156

:))))
ALIAT e cel mai important jucator de pe lumea 3 si de aia se vb mult despre el ... nu conteaza cum se vorbeste despre el , urat sau frumos :D
voi nu l-ati invins pe ALIAT si nici nu o sa-l invinge-ti vreodata pt ca e prea "bazat" omu :))) esti prea mic tolanule pt asta .... tu vb acolo de multi-account pai mai omule falcosu din cate stie jum de harta are cont in conducerea tribului die. :))) tu mai vb de onoare ... pai in primu rand voi aveti asa ceva ??? nu , normal ca nu aveti daca ati avea nu l-ati mai fi santajat pe falllenangleofdoom sa intre in die. , deasemenea i-ati fi atacat pe cei care l-au sprijinit pe ALIAT si aici ma refer la "sefii vostri" din die. :)))))) voi acolo nu sunteti liberi sa jucati ce vreti sunteti sclavi !!! umblati cu tot felul de magarii ... dar deh asta e hotu striga hot :)))))
o sa platiti pt ce ati facut exact cum a platit si ls-ax pt atacu din noaptea de pasti asupra scitiilor , cum a platit si ALIAT pt numeroasele greseli pe care le-a facut :D un singur lucru am invatat la jocu asta magariile se platesc grav ... se va gasii tot timpu unu mai puternic decat voi sa va puna la zid pt ca orice nas isi are nasu , iar al vostru este ALIAT indiferent de forma pe care o va lua
din pacate in lumea 3 numai este vorba de triburi ci de jucatori precum aliat , falcosu , vis3z(asta isi vede de joc si de caterinca :D) ... sunt prea multe magarii , s-a ajuns prea departe la santaj , la cumparare de conturi , la aranjamente cu adminii si multe alte magarii care nu va fac cinste
sper sa se inchida lumea 3 cat mai curand pt ca numai are nici un farmec sunt prea multe orgolii prostesti si sa uitat complet scopu' acestui joc
 

DeletedUser

buna ziua !!!
am o rugaminte catre administratori sa inchida acest topic ...... nu isi mai are rostul , aliat este de domeniul trecutului si nu mai vad sensul mentinerii acestui topic.
va multumesc !
 

DeletedUser

buna ziua !!!
am o rugaminte catre administratori sa inchida acest topic ...... nu isi mai are rostul , aliat este de domeniul trecutului si nu mai vad sensul mentinerii acestui topic.
va multumesc !

1054 ALIAT SWAT 536.252 133 4032

din cate vad eu ALIAT nu e de domeniul trecutului.
 

DeletedUser

nu , normal ca nu aveti daca ati avea nu l-ati mai fi santajat pe falllenangleofdoom sa intre in die.

distinsa domnisoara/doamna fallangelofdoom este fiul al unui dintre cei mai buni prieteni ai mei de pe triburile , adica al lui kulika , personal m-am intalnit cu el si inca cativa membrii TDK ... fallangeloffdoom a fost vanat de cei din MT cum a intrat MT la noi vanatoarea nu sa oprit ... el preferand sa plece in Die. , iar tatal sau ducanduse alaturi de fiul lui ! Dragostea de fiu nu putea lasa ca un tata sa isi vada copilul terminat de propii colegi !

Si daca esti asa de isteata , cine la santajat ?? innainte de a da cu gura gandeste, sau cum am mai ziso si la alti jucatori : ""Innainte de a spune o prostie , judec-o"" ;)
 

DeletedUser

pentru montana85

voi fi scurt
unul dintre cei mai maturi si mai verticali jucatori de pe aceasta lume oribila este
tolanu.
2 contul despre care spui tu ca este al lui falcosul in Die. este de fapt al sotiei lui Suzi o jucatoare de exceptie,
stiu ca Aliat are multi aplaudaci si acest lucru este oarecum firesc , avand in vedere ca mai toti cei ce-l aplauda au ajuns cu satele-n palmieri
 

DeletedUser

1054 ALIAT SWAT 536.252 133 4032

din cate vad eu ALIAT nu e de domeniul trecutului.
pentru mine este !!!
iar referitor la ceea ce spune un jucator de 12000 de puncte la adresa unuia dintre cei mai cinstiti membrii de pe l3 , adica impotriva lui marcel( tolanu).... nu pot sa spun decat ca imi este rusine ca sunt conationala cu un exeplar de genul lui ..........frustrarile ,atunci cand ai 12000 de puncte sunt foarte mari si iti umbresc gandirea ...... de aceea ai o scuza minimala domnule/ doamna sau orice ai fi tu
 

DeletedUser

domnilor, din cauza incalcarii repetate a regulii, 1.8
1.8. Pentru a depune o plangere impotriva unui alt jucator va rugam sa folositi sistemul intern de suport. Este interzis sa faceti acest lucru pe forum.
+ rugamintea creatoarei threadului voi inchide acest topic.

Pe viitor recititi Regulamentul forumului altfel voi incepe din nou warnurile si banurile.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus