inca un mit distrus :)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser127

Aliat a platit pentru ca m-ai atacat :))
Si acuma o sa platesc si eu datoria fata de la Le.Rezistance ... :)

Urat din partea ta ca fiind in Die sa il tii in sitting contul michelle2007 care este in ANTS, sau poate chiar intri cu pass? :confused: cum ai prefera sa iti spunem? salbatecu sau michelle2007 ?:| (Este vorba de L7)

De aici reflecta cele spuse mai sus de tolanu referitor la multicont-uri

citez: "La cele 116 puncte pe care le ai acum nu stiu de ce incerci sa faci morala cuiva, sau... poate te afli si in spatele altor conturi la fel ca si mentorul tau!"


Is that true??? Die Die Die...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser127

- Nu-mi spune ca sa prins morala de tine si ai decis sa joci corect?:)))
- Oricum daca akuma am aflat si cine esti iti spun ca te poti lua de manuta cu altii, sper sa se simta acei altii si sa jucati solitaire online.

Una dintre cele mai ipocrite persoane de pe triburile. Cu asemenea jucatori imi pare rau ca a trebuit sa concurez pe L3 si pe L7. Ati reusit sa faceti dintr-un joc placut si plin de surprize, un jok murdar si plin de noroi. Felicitarile mele pentru acesti nesimtiti.

PS: poate va avea ALIAT ceva de spus din asta? ca se pricepe mult mai bine de cat tine sa o scoata la capat...uh ai fost, esti si vei fi un "no one" in acest jok.

Aliat ai cuvantul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

- Nu-mi spune ca sa prins morala de tine si ai decis sa joci corect?:)))
- Oricum daca akuma am aflat si cine esti iti spun ca te poti lua de manuta cu altii, sper sa se simta acei altii si sa jucati solitaire online.

Una dintre cele mai ipocrite persoane de pe triburile. Cu asemenea jucatori imi pare rau ca a trebuit sa concurez pe L3 si pe L7.

Ce sa le faci tata...atat ii duce capul ..sa triseze
 

DeletedUser2821

Ce te0ai suparat asa de tare ca ai fsot scos :) ?
Nu ai atacat pe cine trebuia ... nu am puncte dar am prieteni in primul rand.
Nu acuma am dat delete la cont ci mai de mult...cred ca e sters deja ...
Nu am vrut sa joc la doua capete :)
 

DeletedUser2821

Niciodata nu mi-a fost inchis contul si intotdeauna am jucat cu un cont .
 

DeletedUser

Ce te0ai suparat asa de tare ca ai fsot scos :) ?
Nu ai atacat pe cine trebuia ... nu am puncte dar am prieteni in primul rand.
Nu acuma am dat delete la cont ci mai de mult...cred ca e sters deja ...
Nu am vrut sa joc la doua capete :)

Nu a fost scos...daca nu stii ce s-a intamplat te rog sa nu mai faci acuzatii gratuite
 

DeletedUser2821

A fost scos ... ma refer la L7 nu L3 ... ok :) ?
OIricum eu nu am nimic cu el si nici cu tine si nici cu nimeni ... .
Asa ca ajunge cu cearta.
 

DeletedUser2821

ok.
Oricum nu isi are rostul ... .
Cine nu ma cunoaste nu ma poate face trisor si cine ma cunoaste iara nu ma poate face trisor;).
 

DeletedUser127

ALIAT în data de 11.08. la ora 22:23
Ce faci te lasi de joc...de ce ai iesit din Rock.
Divine în data de 11.08. la ora 22:23
real life mai important...
ALIAT în data de 11.08. la ora 22:25
Ma intereseaza rapoartele pe cei doi din "Q" erau urmatoarele mele tinte, nu stiam ca ai atacat Die. .. raule, iti faceam o mica vizita si eu...daca te lasi de joc vreau eu contul tau...discutam ceva sau nu..
Divine în data de 11.08. la ora 22:27
nu o sa las contul nimanui...
referitor la cei doi sunt slabi...nu cred ca iti vor creea probleme...al 2-lea e terminat si se pare ca nu a mai miscat nimic de cand l-am curatat...are magaziile de 27k parca..
ALIAT în data de 11.08. la ora 22:31
- mai eu din L3 ma inteleg bine cu MJ/lalaland
- a vb intotdeauna frumos despre tine si isi facea planuri ca in L7 faceti o figura frumoasa
- v-ati reunit cativa buni aici ..etc
- rapoartele pe Q ma juta ca eu ii voi lua la bani marunti, de ce, deja limita de peste 20 imi face probleme sa nu zic moral, imi trebuie ferme mai mari
- am atacat in jurul tau si am spart cateva sate nu dau inapoi de la altele..
- contul ma intereseaza ca nu vreau sa apara de babari daca te lasi, e destul de dezvoltat pt acest timp de joc si nu ma deranjeaza sa am grija de el





Mai ai ceva de adaugat salbatecu? sau ma rog...michelle2007 ??
 

DeletedUser2821

Am zis de la inceput ca nu am nimci de adaugat si nu am nimic cu tine ... .
 

DeletedUser127

Am zis de la inceput ca nu am nimci de adaugat si nu am nimic cu tine ... .

Ei uite ca eu am ceva cu tine ! nu te-ai saturat sa fi tot timpul sub papucul la cei care tot ii aperi mare si tare ca sunt curati ca lacrima????? De asta am renuntat la L3 si la triburile !!! Imi este scarba de asemenea marionete josnice care nu au pic de caracter si se bat in piept cu ceva ce nu ei au realizat !!! RUSINE MARE !!!
 

DeletedUser2821

Ei uite ca eu am ceva cu tine ! nu te-ai saturat sa fi tot timpul sub papucul la cei care tot ii aperi mare si tare ca sunt curati ca lacrima????? De asta am renuntat la L3 si la triburile !!! Imi este scarba de asemenea marionete josnice care nu au pic de caracter si se bat in piept cu ceva ce nu ei au realizat !!! RUSINE MARE !!!

Auzi ma ... :))
Nu sunt nicio marioneta :)
Nu ma cunosti am mai zis dar crezi ce vrei crezi ca daca nu am inceput sa injur sau mai stiu eu inseamna ca sunt marioneta ? Nu ... inseamna ca sunt mai civilizat.
Am mai zis ca nu apar pe nimeni ... .
 

DeletedUser

jenant , de-a dreptul jenant .......asa cum a facut cu life or death , asa cum a facut cufranco 2007 .....jenant , extrem de jenant ....asta face din lumea 3 o lume dominata de un nefericit , nu se poatec asa ceva , pna unde poate sa ajunga jigodismul tau mai dumnule calin ?????
tu ai vreun principiu in viata , inafara de divie et impera ( ceea ce nu prea ti-a reusit) ????
sila totala de specimene de regnul astora ( a se consemna regn , pentru ca om nu pot sa numesc asa ceva )
 

DeletedUser127

Auzi ma ... :))
Nu sunt nicio marioneta :)
Nu ma cunosti am mai zis dar crezi ce vrei crezi ca daca nu am inceput sa injur sau mai stiu eu inseamna ca sunt marioneta ? Nu ... inseamna ca sunt mai civilizat.
Am mai zis ca nu apar pe nimeni ... .


Ciudat...uite ce ziceai in posturile precedente:

"Alo "domnilor" jucatori lasati-l pe ALIAT in pace !
Stie el destule in joc mai multe decat stiti multi pe aici ... deci shhh !
Si vorbesc din propria experienta fiind vecin cu el ... Prieten si la un moment dat dusman ... apoi dinnou prieten
!"
 

DeletedUser

Ciudat...uite ce ziceai in posturile precedente:

"Alo "domnilor" jucatori lasati-l pe ALIAT in pace !
Stie el destule in joc mai multe decat stiti multi pe aici ... deci shhh !
Si vorbesc din propria experienta fiind vecin cu el ... Prieten si la un moment dat dusman ... apoi dinnou prieten
!"

E clar si-a dat arama pe fata...macar recunoaste...ca dupa cum observi in momentul in care negi ceva vin baietii cu dovezi(gg Divine):cool:
 

DeletedUser2821

Pai tu nu intelegi ceva ... Imi este prieten :)
Normal ca l-am aparat... :)
Oricum ce am z is acolo ramane valabil;)
Oricum important e ca atunci cand l-am rugat te-a facut si asta conteaza.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cine se aseamana, se aduna!
Spuneam intr-o postare anterioara ca cei care il apara pe ALIAT au ceva in comun cu el, se pare ca se confirma!
In general la majoritatea jucatorilor nu exista diferente intre atitudinea din joc fata de cea din viata reala.
Cred ca nu mai este nevoie de adaugat ceva...
 

DeletedUser

ba iete ca adug eu ......atat timp cat ai fost prin continentewle noastre , ba erai plecat la munte , ba erai plecat la namol, ba aveai un sitter prost .....i\
ia explica tu domnule ( jignesc acest cuvant , adresandu ti-l tie) macar acum cand oamenii si au dat seama ce fel de " om" cu ghilimele de rigoare, esti !!!
cate atacuri ai avut mai ??? 5200 ????? ce hazliu poti sa fii .. eu stiu ca din 4 atacuri full , iti terminam orice sat ... si ca si exemplu de luptator adevarat ( sic) .. atunci cand vedea ca pierde satul isi ducea tot fierul departe in k12 ... unde crede el ca nimeni nu o sa il gaseasca :)))))) eronat, draga calin , total eronat ..... si te lauzi ca esti primul la aparatori :))))))))))))))
pai cum naiba sa nu fi, cand 3500 de sate au venit la tine sprijin ????? ca altfel ii innobilai intern .......offfffffffff ,esti patetic si dezgustator
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus