Incalcare de regulament

  • Autor subiect Godefroy de Bouillon
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Salut tuturor.Spuneti-mi,va rog...de ce daca am trimis un ticket adminilor semnalandu-le o potentiala incalcare de regulament si am primit raspuns conform caruia verificarea s-a efectuat,nu a fost specificat in acel mesaj daca jucatorul pe care eu il banuiesc de infractiune a fost sau nu gasit vinovat?
 

DeletedUser4610

Pentru ca asta tine de admini, mi se pare ca nu au voie sa comunice chestiile astea...
 

DeletedUser

Salut tuturor.Spuneti-mi,va rog...de ce daca am trimis un ticket adminilor semnalandu-le o potentiala incalcare de regulament si am primit raspuns conform caruia verificarea s-a efectuat,nu a fost specificat in acel mesaj daca jucatorul pe care eu il banuiesc de infractiune a fost sau nu gasit vinovat?

tu doar ai semnalat si atat.
restul e intre admini si jucatorul pe care l-ai reclamat.
 

DeletedUser5809

E la alegerea adminilor daca iti raspund inapoi spunandu-ti ce au descoperit.Dar daca vrei sa stii,trimite iar un ticket,din cate stiu eu pot sa iti spuna daca contul a fost ok sau nu,dar nu pot sa intre exact in detalii despre ce au gasit,informatiile specifice incalcarii regulamentului neputand fi discutate cu altcineva in afara decat cu cel care a fost gasit vinovat.
 

DeletedUser

E la alegerea adminilor daca iti raspund inapoi spunandu-ti ce au descoperit.Dar daca vrei sa stii,trimite iar un ticket,din cate stiu eu pot sa iti spuna daca contul a fost ok sau nu,dar nu pot sa intre exact in detalii despre ce au gasit,informatiile specifice incalcarii regulamentului neputand fi discutate cu altcineva in afara decat cu cel care a fost gasit vinovat.

Jackass te contrazic.
adminii nu au voie sa dea informatii despre alt cont.
 

DeletedUser5809

Dar pot sa zica daca au gasit ceva sau nu si daca au gasit,nu pot sa zica ce,doar ca au gasit incalcari ale regulamentului.
 

DeletedUser5809

Am avut si eu aceeasi problema ca Godefroy de Bouillon,am trimis ticket sa verifice contul cuiva, si am primit inapoi raspuns ca nu sa gasit nimic,ca totul e ok. Dar asta a fost pe .net,banuiesc ca e la fel si aici,doar sunt aceleasi reguli.:D

Oricum,posteaza raspunsul la ticket.:D
 

DeletedUser

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri...si totusi,nu mi se pare corect ca eu sa nu stiu daca jucatorul respectiv a fost vinovat sau nu...acum ce ar trebui sa fac?Sa-i urmaresc satele,sa vad daca i se vor lua cateva dintre ele?:confused:
 

DeletedUser

Pai depinde si de ce infractiune il banuiesti tu...daca ai depus un ticket, nu poti face decat sa astepti, raspunsul nu poate sa vina imediat, oricum...
 

DeletedUser

Mesaj
01.07.09 13:17
se da un caz: eu fac un tiket unui jucator (consider ca incalca regulile)
primesc inapoi mesajul standard: va multumim pentru sesizare etc.
intrebarea mea: este voie sa se dea informatii despre jucatorul caruia i-am facut tiket?
chiar si minimul de: "nu a fost in regula"?
claponel 01.07.09 13:26
Bună ziua Noseless Misty Dread,

Toate sesizarile sunt luate in calcul si conturile respective sunt verificate. Nu va putem oferi detalii despre jucatorii reclamati - acestea se discuta doar intre echipa de administratori si cei in cauza.

as dori daca pot sa pun raspunsul pe forumul extern.
pentru asta am nevoie de confirmarea dumneavoastra
doar acest post;

Bună ziua Noseless Misty Dread,

Toate sesizarile sunt luate in calcul si conturile respective sunt verificate. Nu va putem oferi detalii despre jucatorii reclamati - acestea se discuta doar intre echipa de administratori si cei in cauza.

Va multumim pentru intelegere,


Echipa Triburile
http://www.triburile.ro

am si raspunsul am si confirmare scrisa a adminului. i'm cool doamne
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15142

sterge repede ce ai scris

este o regula "nu este voie sa copyy in totalitate un ticket ""etc am laut si eu odata warn
 

DeletedUser

In fine, cred ca era altceva sa spui "informatii despre jucatorul reclamat" si era altceva daca ziceai " daca jucatorul a fost pedepsit sau nu"...
 

DeletedUser

2.8 Este interzis a se posta copia totala sau partiala a unui mesaj privat primit pe forum, in joc, sau in orice sistem de mesagerie,care contine insulte, jigniri sau acuze aduse echipei de admini/moderatori.
Postarea discutiilor purtate cu membrii echipei de suport (ticketele) fara acordul scris al adminului respectiv, se sanctioneaza direct cu ban.

1. nu am insultat, jigniri si nici adus acuze adminilor
2. oricum nu e tot tiketul
3. am acordul scris al adminului. pot sa fac si un print ;)
 

DeletedUser5809

Deci,sa aflat raspunsul in final:D

Se inchide sa nu incalcam noi regulile ca vorbim despre asta si sa luam o mustrare ceva.
 

DeletedUser

Mda...am inteles...pai sper ca banuiala mea conform careia jucatorul pe care l-am semnalat s-a facut vinovat de interactiune intre conturi este intemeiata si respectivul va fi pedepsit.
Puteti inchide topicul.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus