Inchidere L1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am doua intrebari:

1. De ce s-a inchis L1?Ma uit pe harta pe twstats si vad o gramada de loc unde pot fi noi sate.
2.Daca un jucator pierde toate satele pe o lume inchisa acela poate sa dea inceput nou sau este eliminat din acea lume?
 

DeletedUser4610

Am doua intrebari:

1. De ce s-a inchis L1?Ma uit pe harta pe twstats si vad o gramada de loc unde pot fi noi sate.
2.Daca un jucator pierde toate satele pe o lume inchisa acela poate sa dea inceput nou sau este eliminat din acea lume?

1.unde ?
2.este eliminat...ca de-aia nu mai sunt locuri
 

DeletedUser

Nu vorbiti daca nu stiti:). Jucatorul care pierde sate poate sa dea inceput nou. E verificata treaba
 

DeletedUser16123

Nu ar trebui sa poata da inceput nou,satele pe care lea pierdut tot raman in joc si tot acolo vor fi ,asa multi vor da inceput nou si tot vor aparea sate noi.
 

DeletedUser

Nu ar trebui sa poata da inceput nou,satele pe care lea pierdut tot raman in joc si tot acolo vor fi ,asa multi vor da inceput nou si tot vor aparea sate noi.
In jumate de an nu mai da nimeni inceput nou;). Dispar cel putin 10.000 de jucatori
 

DeletedUser16123

Pe lumea 1 nu se mai pot face alte conturi , daca ai deja un cont pe lumea 1 si inca mia ai acolo un sat din cate am inteles se mai poate da inceput nou dar daca dai stergere cont si dupa ce contul ti-a fost sters nu mai poti sa intri deloc pe luema 1.
(ar trebui inchis topicul ,mai clar de atat nu se poate explica , din ce sa discutat pana acuma ar trebui sa inteleaga toti cum sta treaba cu lumea 1)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus