incredibil

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

deci topicul lui "sunt doar eu" nu a fost sters de la politica si propaganda, nu a fost mutat la offtopic, dar al meu l-am facut aseara si azi dimineata nici macar inchis, nici macar mutat, sters direct.. nu mi se pare normal ce se intampla, macar sa mi se dea un mesaj sau ceva , dar unii sunt favorizati clar si pe forum... semnat wldsnk
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am postat aseara sa ii multumesc celui care mi-a spar tcontul de e-mail si mi l-a si sters, sunt sigur ca e cineva de pe aici. Am de 7 ani de zile acel cont si aveam alte treburi mult mai importante decat jocul asta. Prin urmare am luat decizia cand o sa se ajunga la o stabilizare a razboiului cu avalon sa renunt si eu la joc, vroiam de mult datorita multor certuri si aberatii, dar asta a pus capac. In plus de asta nici nu mi se da posibilitatea sa imi schimb mailul fara sa primesc confirmare pe celalalt, desi sunt sigur ca ar garanta pt mine destul de multi playeri de pe l1, deci chiar nu mai are rost

semnat wldsnk
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nesimtire adusa la maxim
nu mai poti juca nici macar un joc din cauza frustrarii unora:mad::(
 

DeletedUser

Nu e nici o alta solutie ptr a capata controlul total asupra contului tau? e naspa... poate se va gasi o solutie totusi...
 

DeletedUser

Nu e nici o alta solutie ptr a capata controlul total asupra contului tau? e naspa... poate se va gasi o solutie totusi...

contul de email este blocat complet, nici nu stiam ca este posibil asa ceva, deci daca uiti sau iti este modificata parola, pe pagina de singn in pe mail la yahoo dai "parola uitata", iti cere ID-ul si cand dai continue incepe sa iti ceara alte informatii, in schimb daca incerci cu "sorinandrei2001" care e id-ul meu spune ca "nu avem destule informatii despre acest id" si ceva de genu, lucru f ciudat, chiar nu stiam ca e posibil sa fie sters contul de mail, mai mult chiar instantaneu, ca eram pe mess si deodata nu mai mergea mail-ul.. :|
 

DeletedUser

NU A FOST STERS Contul ti-a fost banat din motive de securitate

Sunt multe lucruri pt care putea fi banat
1 Flood pe mess
2 diferite excrocheri
etc. stiu asta pt ca am si io o cunostinta care a patit la fel la fel era pe mess a iesit brusc de pe mess ca si cum a picat netu si a dat parola incorecta si baga parola contu si nik si aia a fost
 

DeletedUser

aloooo!!chiar nu intervine nimeni?si sper ca nu aud aberatii d genul sa se duca la suport pt asta:mad:
deci chiar e important...face cineva ceva?sau omu tre sa-si ia la revedere d la cont?
cine stie p unde s armatele lui acum.......oricum toate actiunile care au loc p contul lui atata timp cat nu-l poate accesa,ar trebui anulate
 

DeletedUser

daca e doar ptr jocul asta...da-l in masa e doar un joc..
dar daca este vorba de adresa de mail...unii poate folosesc adresa de mail pentru lucruri mai importante decat un joc...:(
 

DeletedUser

flamer, eu vorbeam de mail mah.. da am trimis aseara mesaj pe triburi la suport sa imi schimbe mailul fara sa fie anuntat ceilalti.. dar nu e posibil, deci ala cu mailu meu mi-o schimba fara probleme, inca e in posesia mea contu de triburi.. da dak nu pot schimba mailul , sa il pun pe asta nou fara sa afle celalalt e degeaba
 

DeletedUser184

hai sa o luam asa cu inceputul ...
nu iti mai merge adresa de mail ...si unde e problema...cu ce te putem ajuta noi?ca nu tin minte sa oferim suport tehnic si ptr adrese de mail...
unde vezi tu problema ca s-a sters acel topic lipsit de subiectivitate pentru a fi postat la p&p?
explicati-mi si mie ca eu poate eu nu inteleg.....

topicul nu face parte din tematica formului si anume jocul triburile si mai ales nu are ce cauta aici la politica si propaganda.
nu raspundem noi ptr parolele altora si mai ales pentru parolele de la yahoo...
ai probleme cu yahoo cauta un admin de la ei si discuta ca am inteles ca este posibil...dar nu ne mai exaspera pe noi cu yahoo-ul tau ...
incearca sa iti spui pasul in alta parte caci aici repet nu e yahoo support team.


topic inchis. in cazul in care vei mai reveni la acest subiect vei primi ban permanent pe ambele conturi pe forum (sifonel si wldsnk)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus