India!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

am hotarat sa ma retrag din acest joc!!!

1. am 20 ani!! am stat aprope un an numai in casa ca sa cuceresc sate.....!!!
2. am pierdut o groaza de prieteni in schimbul acestui joc!!!! a venit vremea sa ma intorc la viata mea reala;)
3. L2 pote ajunge si la 4-5 ani de acum incolo pana se termina!!!!!! nu imi permit sa mai joc atata timp, imi distrug viata singur pt un simplu joc!!!



Am un sfat pt cei care administreaza servarul !!!!!!

faceti lumile cu 5-10 continente ar fi mult mai interesant!!! multi oameni nu isi permit sa joace 5-6 ani!!!!


succes tuturor jucatorilor dupa L2!!!!!!

pa-pa
 

DeletedUser

Drum bun..uite eu am mai multe sate ca tine si nu imi petrec viata in casa si nici nu ma cert cu prieteni,lucrez fac si facultate..ma si distrez...

Adios !
 

DeletedUser13003

cel mai frumos lucru pe care il aud in ultima vreme din partea ta
 

DeletedUser1873

cel mai frumos lucru pe care il aud in ultima vreme din partea ta
nici aici nu scapa lumea de tine? cel mai frumos lucru din punctul tau de vedere ar fi ca te-a lasat in pace si nu te-a scos cu acest cont la marginea hartii asa cum meritai; parerea mea este sa iti vezi de multiplele conturi pe care joci; este o ocupatie perfect adaptata caracterului tau; numai inconstientii de genul tau considera asta o veste buna
 

DeletedUser13003

:)))si ar fi dorit ei sa ma duca la margine daca ar fi putut dar se pare ca nu...orikum pepito na fost un sfant...din partea mea poate sa se aleaga prafu de toata fosta conducere a indiei ca io consider ca e ceea ce merita:)) cat despre "multiplele mele conturi " nu stiu cn sia batut joc de tine....sati spuna aseamenea chestie
 

DeletedUser1873

:)))si ar fi dorit ei sa ma duca la margine daca ar fi putut dar se pare ca nu...orikum pepito na fost un sfant...din partea mea poate sa se aleaga prafu de toata fosta conducere a indiei ca io consider ca e ceea ce merita:)) cat despre "multiplele mele conturi " nu stiu cn sia batut joc de tine....sati spuna aseamenea chestie
"ingerasule" si tu esti fosta conducere a indiei :D si nu esti la pascut iarba verde asa cum meriti din plin datorita celor din Hell~a care si-au pus obrazul pt tine si l-au rugat pe pepito sa te lase in pace si sa-ti acorde o noua sansa; adauga la asta si faptul ca ti se face lehamite sa ataci pe unul ca tine; oare degeaba ai fost tu atacat de cateva triburi simultan? chiar nu realizezi ca ai intrat in top 10 la nobilari datorita caracterului tau? chiar nu reusesti nici acum sa taci unicatu, alin sau cum vrei sa te mai numesc? nimeni nu si-a batut joc de mine cu informatiile despre tine :) ca nu iti convine sa le fac publice e problema ta;
 

DeletedUser

am hotarat sa ma retrag din acest joc!!!

1. am 20 ani!! am stat aprope un an numai in casa ca sa cuceresc sate.....!!!
2. am pierdut o groaza de prieteni in schimbul acestui joc!!!! a venit vremea sa ma intorc la viata mea reala;)
3. L2 pote ajunge si la 4-5 ani de acum incolo pana se termina!!!!!! nu imi permit sa mai joc atata timp, imi distrug viata singur pt un simplu joc!!!



Am un sfat pt cei care administreaza servarul !!!!!!

faceti lumile cu 5-10 continente ar fi mult mai interesant!!! multi oameni nu isi permit sa joace 5-6 ani!!!!


succes tuturor jucatorilor dupa L2!!!!!!

pa-pa

Mult succes in viata reala :)
 

DeletedUser13003

"ingerasule" si tu esti fosta conducere a indiei :D si nu esti la pascut iarba verde asa cum meriti din plin datorita celor din Hell~a care si-au pus obrazul pt tine si l-au rugat pe pepito sa te lase in pace si sa-ti acorde o noua sansa; adauga la asta si faptul ca ti se face lehamite sa ataci pe unul ca tine; oare degeaba ai fost tu atacat de cateva triburi simultan? chiar nu realizezi ca ai intrat in top 10 la nobilari datorita caracterului tau? chiar nu reusesti nici acum sa taci unicatu, alin sau cum vrei sa te mai numesc? nimeni nu si-a batut joc de mine cu informatiile despre tine :) ca nu iti convine sa le fac publice e problema ta;


Nuti fa griji pentru mn am vreo 250 nobili cat despre caracterul meu datorita lui am ajuns sa am 2 mil de puncte si tot datorita lui o sa ajung si mai departe .....nam ce sa spun despre cei din hell~a niste prieteni adevarati ...nici io nu credeam k sunt asa...am dat de 2 ori stergere cont dar ei mau convins sa raman promitand ca ma ajuta sa distrug india ...u mai vezi india ? eu nu...oameni de cuvant,.....
 

DeletedUser1873

grandomania e in floare :D nici tu, nici prietenii tai nu ati avut vreo contributie la desfiintarea tribului; nu te mai imbata cu apa rece ca nu ai motive; rezultatele tale se vad pe twstats;) esti un jucator de elita :) bravo tie :)
asta ai fost:
Cea mai bună clasare: 91 (17th October 2008)
Cele mai multe puncte: 2,301,119 (24th October 2008)
Cele mai multe sate: 210 (24th October 2008)
si asta esti:
Rang: 2173.
Puncte: 59,479
Villages: 18
deci:
pepito1 a spus:
 

DeletedUser13003

=)) imi place...:))) dar de ce ati plecat si voi daca a renuntat pepito? de frica sau va facut ceva pepito?
 

DeletedUser13003

nu era necesara stergerea de cont....;) doar daca esti un las....asa cum sunteti
 

DeletedUser1873

uneori iti trebuie mai multa putere sa renunti decat sa continui; dar asa ceva te depaseste; mi-e sila sa iti mai raspund; e pierdere de vreme; crezi ce vrei, umfla-te in pene, pune pe profil ca ai desfiintat INDIA! si orice te face sa te simti bine; nu vei pacali pe nimeni din cei care te cunosc pe tine si pe pepito; valoarea unui jucator nu consta in nr de sate si de puncte - dar si asta e prea mult pt IQ tau; nu vei reusi niciodata sa infiintezi un trib si sa-l ridici pe locul 15 asa ca stai in banca ta
 

DeletedUser13003

ai uitat k datorita mie india ajunsese akolo unde era...orikum discutia numai are rost...eu sunt...voi nu...ati fost niste lasi probabil la fel sunteti si in realitate...:)) va urez succes
 

DeletedUser

unicatule...lasa-ne , de nu era pepito bun la inima ajungeai mancare la ciori , si aici nu ma refer la alte triburi de la noi , ci am folosit doar expresia

deci , decat sa zici prostii , mai bine TACI!
 

DeletedUser

sa sti ca nu se poate ... gluma ca gluma , dar cand incepi sa te iei de prietenii mei din INDIA intreci orice masura
 

DeletedUser1873

datorita tie s-a ridicat INDIA! de pe locul 100 pe 15? :))))))
ce viteaz esti tu! preferi orice compromis ca sa iti pastrezi contul!
si lasa realitatea in pace; nu mai face presupuneri gratuite
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus