India!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Daca te bagi in mocirla, te mananca porcii. Treceti peste si gata. Se mai intampla. E dreptul lui sa dea cu mucii in fasole. Bunul simt ori il ai, ori nu-l ai.
Eu il inteleg pe pepito1. Viata grea, serviciu de doi lei, bani putini, educatie putina, mediu de provincie cu oameni nu prea iesiti prin lume. Nu poti sa te superi pe el ca a scris ce-a scris. Cum nu te superi nici pe femeia de serviciu ca e agramata, sau pe soferul de autobuz ca nu a auzit de Mozart :) Cel mult poti sa spui "atat il duce capu'"
 

DeletedUser4049


Florin alias pepito1,la ce se refera el sunt numai fabulatii si povesteste exact farsa de care a avut parte din partea noastra intr-o seara intr-o conf. pe skype.
Lordul de care vorbeste el nici nu are nici o legatura cu discutia de fata.
Este personajul jucat de Catalin (alias Warchief Thrall din hell) la solicitarea nostra.
Ideea este ca Florin a avut parte de o caterinca pe cinste si o farsa pusa la cale de mine si de Catalin.
Iulia nu are nici un amestec in faza asta si nu stiu de ce o baga pe ea in toate replicile lui pe acest forum,ea a fost un simplu martor la acea conf la fel cum au mai fost 2 persoane.
Acum ce ii mai dureros ca Florin se pare ca saracul are probleme grave de comportament si de limbaj.Nici nu ma mira cred ca ii cunoscut pt. o astfel de reputatie robabil si in real life.
Nu el ii de vina ci natura si trebuie sa il intelegem.

Vulgaritatea pe care a folosit-o in limbaj nu este totusi de tolerat mai ales cand vine vorba de comunicarea cu alte persoane si mai ales in cazul unor persoane de gen feminin.

Florine daca aveai ceva de reprosat puteai sa o faci cu un limbaj mai ortodox ca asa se pare ca nu prea esti dus pe la biserica si persoanelor carora ti-au facut farsa intr-adevar si nu celor care au asistat la ea.

Pt. tine prietene :
Doar doua lucruri sunt infinite: universul si prostia umana; iar de cea din urma sunt foarte sigur.
 

DeletedUser

Daca te bagi in mocirla, te mananca porcii. Treceti peste si gata. Se mai intampla. E dreptul lui sa dea cu mucii in fasole. Bunul simt ori il ai, ori nu-l ai.
Eu il inteleg pe pepito1. Viata grea, serviciu de doi lei, bani putini, educatie putina, mediu de provincie cu oameni nu prea iesiti prin lume. Nu poti sa te superi pe el ca a scris ce-a scris. Cum nu te superi nici pe femeia de serviciu ca e agramata, sau pe soferul de autobuz ca nu a auzit de Mozart :) Cel mult poti sa spui "atat il duce capu'"



asa oare esti tu sau e fantoma?
 

DeletedUser

de ce continuati la nesfarsit aceste chestii fara sens?va injurati unul pe celalalt fara ca , de fapt , sa va fi vazut vreodata in viata reala

mi se pare o prostie
 

DeletedUser

Mah,bah ,wa cum sa iti explic ...Ma amuz copios cand vad cat de prost esti,fanule[a lui pepisor,cred ca e idolul tau in viata !Poftim aici cultura,posibilitati fotogenice =))=)) !

Traiasca toti fani lu pepito!

frate....din cate vad ai un nume care inspira capacitatile tale
u nici nu stii ce inseamna fotogenic...da macar daca nu stii nu arata ca stii gresit...ai auzit de etimologie bre?:)))) nu prea cred...raman la ideea cu oglinda...cand te vede lumea numele tribului tau inspira tot:)))
 

DeletedUser

bah omule...eu nu sufar pe calea aia chiar deloc...ba imi permit multe...daca vrei mai multe iti demonstrez....in schimb de tn nu`s asa sigur

pepito, asta e tot contul tau? Cat de disperat trebuie sa fi ca sa postezi cu 2-3 conturi ca sa iti dai dreptate singur? :D
 

DeletedUser

pepito, asta e tot contul tau? Cat de disperat trebuie sa fi ca sa postezi cu 2-3 conturi ca sa iti dai dreptate singur? :D

man nu e contu` lui pepito....uita`te in joc cu numele asta si o sa te convingi ca nu e...mai straduieste`te
 

DeletedUser

Topic inchis!
PS:
1)Am rugamintea sa nu mai faceti farse folosind numele meu.
2)Nu sunt admin pe lumea 2, deci acuzatiile sunt nefondate din start, mai mult de atat nu am nici o legatura cu triburile/membrii de pe lumea 2, in schimb sunt moderator pe aceasta sectiune iar unii dintre dumneavoastra au incalcat cu nesimtire regulamentul forumului. Spor la joc!
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus