Informaţii utile/gestionare lumea 38

DeletedUser42349

Eu ma duc la banca cu 220 Ron , si iau 5000 de puncte, mi le baga pe cont , pot sa le dau si lu x si y ? ca ma gandeam ca nu merge sa le trimiti decat nu stiu dupa cat timp, parca asa era o chestie de asta intreb , sa nu raman eu cu toate 5000 ... Suntem prieteni viata reala nu este problema de inselat , doar sa putem sa le impartim dupa ce le cumparam, sa ne lase jocul .
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
La transfer bancar, primirea efectiva a punctelor premium achizitionate poate dura pana la maxim 10 zile lucratoare dar pot fi transferate imediat ce sunt primite.
 

DeletedUser42487

Cumparati-le prin paysafe, asa le si primesti imediat si le poti si transfera imediat.
 

DeletedUser42487

Pentru putin.
Noi asa luam, fiecare isi ia cod de cat isi permite, unul centralizeaza si ia pachetul, apoi repartizeaza punctele in functie de cat a cumparat fiecare.
 

DeletedUser13059

eu am cumparat 6000 puncte premium prin SMS si merge sa trimit oricat , oriunde
 

DeletedUser42487

600 poate, nu 6000.


E mai rentabil ca pret sa iei pachetul de 5000 sau 8500, te aduni 4-5 si iesi mult mai ieftin.
 

DeletedUser42349

Asa vrem sa luam si noi , 3 baietii 5000 de puncte :D , cate 75 de ron de caciula .
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Ar trebui sa te abtii daca nu ai inteles, sau sa iti ti glumele pentru tine.
Am zis ca nu este indicat de recurs la metoda asta daca nu cunosti/nu ai incredere in persoanele respective.
 

DeletedUser42349

Suntem 3 prieteni / stam la cateva case de noi , nu se pune problema de asa ceva , doar ne gandeam sa nu intampinam probleme cand imi intra mie pe cont de exemplu sa mearga sa le impartim , ca tin minte era o faza gen nu aveai voie sa trimiti 3 luni de zile , sau ceva asemanatos, ma scuzati daca gresesc , am zis sa intreb ca nu costa nimic .

Multumesc Raka, mangotaru si celorlalti pentru indrumari .
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Restrictiile sunt afisate la fiecare metoda in parte, pe fereastra de cumparare ( dupa ce alegi metoda - card, sms, transfer, etc ) in colt stanga sus pe banda alba scrie cat timp nu pot fi transferate punctele, daca este cazul.
 

DeletedUser523

eu am muncit pe L37 ca un rob si am facut rost de atat PP ca acum nu stiu ce sa mai fac cu el...
 

DeletedUser29445

Rakane?

Alte modificari vor fi aduse serverului? Dupa data de 11 Martie 2014. In afara de cele stiute.
 
Sus