Informarile adminilor

DeletedUser

Pentru a nu stiu cata oara adminii stau si opresc serverul astazi la ora 21:43 accesul pe lumea clasica a fost oprit ... se poate ca macar bunul simt existent al vostru sa functioneze si sa ne anuntati si pe noi cei ce jucam acest joc cu o simpla circulara prin care sa ne precizati ceva de genul "bai jucatorilor oprim si noi serverul in data de la ora de , calculati si voi pe cine atacati si cum , sa nu incercati sa intrati in acest interval ca nu va lasam noi ..." sau este prea mult ceea ce cer ? Apropo , poate binevoiti sa va mai cereti si scuze cand gresiti , cum a fost acum , sau este prea mult ce va cerem ???
 

DeletedUser

si sa nu uit ... de ce merge asa de bine serverul cateodata ??? Nu primiti suficienti bani de la noi si aveti nevoie de mai multi ?
 

DeletedUser10929

nasol

Pentru a nu stiu cata oara adminii stau si opresc serverul astazi la ora 21:43 accesul pe lumea clasica a fost oprit ... se poate ca macar bunul simt existent al vostru sa functioneze si sa ne anuntati si pe noi cei ce jucam acest joc cu o simpla circulara prin care sa ne precizati ceva de genul "bai jucatorilor oprim si noi serverul in data de la ora de , calculati si voi pe cine atacati si cum , sa nu incercati sa intrati in acest interval ca nu va lasam noi ..." sau este prea mult ceea ce cer ? Apropo , poate binevoiti sa va mai cereti si scuze cand gresiti , cum a fost acum , sau este prea mult ce va cerem ???

dar trebuie privita si in alt fel problema, anume: dc stii cand nu merge serverul si mai stii exact si orele, poti da atacuri calculate in asa fel incat sa ajunga intre acele ore, iar aparatorul nu poate intra sa fenteze, sa mai trimita sprijin, etc, etc...

deci, ar fi mai bine sa mearga tot timpul:D
 

DeletedUser

Pfff. Teoria Conspiratiei, varianta "N".... Si marmotele n-aveau ce sa inveleasca.... Geez...!!!
 

stou

member
Scor reacție
0
Dragi colegi serverul nu este oprit de admini !!!!
Nu sta in puterea lor sa faca asta !!
Acest lucru o fac domnii aia care stau linistiti si incaseaza banii de la noi mai exact domnii aia din Germania care fac o groaza de bani pe viciul nostru !!!
Cu aia m-as lua eu putin in piept pentru modul in care a functionat serevrul in ultimile zile ca dupa ce ca le facem ...... mare Isi bat si joc de noi prin modul in care ne pun la dispozitie serverul !!
De data asta adminii nu au nici o vina !!!!!:mad:
 

DeletedUser

Pfff. Teoria Conspiratiei, varianta "N".... Si marmotele n-aveau ce sa inveleasca.... Geez...!!!

o alta replica mai interesanta nu puteai sa gasesti ??? sau din pacate unora nu le prea permite DEX-ul sa spuna lucruri mai realiste si sa justifice fapte reale .
daca ai fi citit mai cu ceva atentie (daca nu e prea mult ce iti cer avand in vedere nivelul tau foarte avansat) ai fi vazut ca eu am precizat cand a avut loc o asttfel de oprire si asta pentru ca atunci trebuia sa dau unele atacuri si nu am putut intra , dar e prea greu ca unii sa poata citi ... asta e , mai exista si grupe precum analfabetii din Romania care inca mai cauta literele pe pereti ...
 

DeletedUser

De mai exista Vlad Tepes ... nu ne mai trageau ei in piept, ci el pe ei in teapa :D
 
Sus