informatii despre saturile de barbari

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

informatii despre satele de barbari

Am inteles ce este un sat de barbari. Ce trupe se afla in el? Exista vreo regula?
Am mai auzit ca s-ar aflat lancieri si spada cate puncte ar avea. de exemplu un sat de barbari de 8000 puuncte ar avrea 8000 lancieri 8000 spada. Asa este? E posibil sa mai aibe si alt gen de trupe?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

"satul de barbari" este un "sat parasit" ,care a apartinut unui jucator...acest jucator ori si-a sters contul,ori si-a dat "restart",ori a fost banat,ori a fost inactiv mai mult de 2 sapt...cert este ca satul devine "bandonat" sau fara proprietar...

Trupele aflate inauntru,ei bine,sunt trupele care au fost antrenate de fostul proprietar..acestea nu dispar,caci sunt trupele satului....desigur acest sat poate primi suport.....de aceea uneori poate avea f multe trupe inauntru..
:D

got it?
 

DeletedUser

ok, merci de informatii. deci daca ... ownerul a avut... 1500 de spioni... clar au ramas acolo ?
 

DeletedUser

DA,raman toate trupele originale in sat,daca au fost lasate akolo de fostul proprietar
:)

daca au fost trimise suport undeva,si proprietarul si-a deletat contul de ex.,sau a fost banat,satul de barbari nu va avea trupele inauntru
 

DeletedUser

DA,raman toate trupele originale in sat,daca au fost lasate akolo de fostul proprietar
:)

daca au fost trimise suport undeva,si proprietarul si-a deletat contul de ex.,sau a fost banat,satul de barbari nu va avea trupele inauntru



Deci, fostul proprietar avea 3 sate... din cauza ca a trisat 2 i-au fost transformate in sate de barbari, si da, avea trupe in ele... multicele chiar, inclusiv spioni. De asta vroiam sa stiu....
 

DeletedUser

in cazul asta,ar fii bine sa spionezi satele...poate mai are trupele ,poate nu,sau poate are mult mai multe
:D
 

DeletedUser

mmm

ma tem ca va dezamagesc :p

am raportul de spionaj din 2 sate de barbari. Situatia e urmatoarea:

- toate trupele existente au disparut
- au aparut lancieri/spada exact cate puncte are satul;
- nimic altceva in plus;
 

DeletedUser

ma tem eu sa nu fii tu mai dezamagit ca noi....:D
citeste ATENT ce s-a postat...
;)
 

DeletedUser

ma tem eu sa nu fii tu mai dezamagit ca noi....:D
citeste ATENT ce s-a postat...
;)

hmm... ciudat, am 2 sate langa mine de barbari... ghici... ambele au DOAR lancieri si spada exact cate puncte au... nimic altceva... proprietarul avea si alte trupe...care au disparut.

Nu scrie nicaieri in help explicit ce ar trebui sa contina satele de barbari... ne dam cu presupusul... eu iti zic ce am vazut cu ochii mei... am rapoartele daca nu ma crezi... alea nu mai sunt trupele fostului proprietar iti zic eu....
 

DeletedUser

coincidenta...:)

nu apar trupe in satele abandonate,probabil numai daca trimite cineva

eu consider ca explicatia a fost data..deci ma retrag...

:D
 

DeletedUser

Satele abandonate au trupele fostului proprietar iar satele de barbari au de regula doar lancieri si spadasini (egali cu nr.punctelor)
 

DeletedUser

Satele abandonate au trupele fostului proprietar iar satele de barbari au de regula doar lancieri si spadasini (egali cu nr.punctelor)


poate ne explici si noua de unde ai scos asta....:rolleyes: :D
nu de alta dar unii dintre noi joaca de "ceva" timp jocul asta si nu au auzit de asa ceva...

lool
pentru cunostintele tale generale...satele de barbari sunt satele care devin abandonate dupa ce jucatorul isi da restart sau este banat

e cam acelasi lucru nu difera decat numele

SATELE DE BARBARI NU APAR ASA RANDOM FARA MOTIV PE HARTA!!!

TREZIREA!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu stiu asa

Satele de barbari sunt sate suspendate de catre admini...si acestea au suport in functie de nr pctelor pe care le au....

Satele parasite nu se numesc "Sat de barbari" decat daca dintr-o coincidenta innainte sa proprietarul dinnainte ar fi pus numele asta staului...iara aceste sate au armata pe care o aveau innainte proprietarul satului...sau daca a primit sprijin de la vre-un vecin ceva...
 

DeletedUser

da am inteles asta...dar te rog frumos spune-mi de unde ati inventat faza ca satele de barbari primesc asa dintr-o data trupe din senin egal cu nr punctelor?....:rolleyes:

fantasmagorii?
 

DeletedUser

ss

pai am presupus asta dupa ce am spionat cateva Sate de barbari ...si imi pare rau ca nu mai am rapoartele dar daca vrei le mai spionez odata ca si asa am 2 sate de barbari pe langa mine de 8000 de pcte si de 2 luni nu -sa atins nimeni de ele
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus