Innobilari interne -cine,ce si de ce ?

DeletedUser

pot sa-ti dau exemple pe l6 unde am jucat...lupta la granita te face sa gandesti mai strategic si nu-ti permiti sa iei 100 de sate de la un coleg si dupaia ca sa rupi 10000 defensiva de fiecare dintr-un sat iti ia vreo 10 full-uri...au fost cazuri credema si inca sunt,chiar in tribul wall dau 2 nume de jucatori:adrianbrutus si crip1
 

DeletedUser

pot sa-ti dau exemple pe l6 unde am jucat...lupta la granita te face sa gandesti mai strategic si nu-ti permiti sa iei 100 de sate de la un coleg si dupaia ca sa rupi 10000 defensiva de fiecare dintr-un sat iti ia vreo 10 full-uri...au fost cazuri credema si inca sunt,chiar in tribul wall dau 2 nume de jucatori:adrianbrutus si crip1

pe lumea 11 nu au nici o inobilare interna dar pe alte lumi.... in fine tot nu cred ca ar refuza niste sate in plus care le-ai putea face de aparare si sa-ti sustii granita cum trebuie de exemplu, plus ca daca ai deja cateva milioane de puncte nu-ti mai permiti sa ataci jucatori cu puntaj mic
 

DeletedUser14622

ma,daca e vreunul care nu ar vrea niste sate moaca sa iasa la interval cu mine!spunetimi unul care a refuzat foarte usor niste sate din innobilari interne sau chiar si sate moaca din alte parti...

eu unul va spun drept ca am innobilat sate interne chiar si spargandu-mi armata de pe cateva sate fiindca respectivul uitase sa scoata trupele de pe sate si nu am mai putut da de el abia dupa ce ii luasem juma de sate,deci si astea interne nu sunt chiar moaca,asa ca...:eek:
 
Sus