~INQ~vs T3@p@

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35216

corect,nu intrarea ta in INQ-UR ci a traseistilor a tinut tribul pe primul loc. ideea e ca ati jucat marlaneste.mie imi expira protectia de incepator dar tie ,domnule admin,ce-ti expira?trebuie sa te mai nasti odata si poate atunci ajungi la nivelul lui 2805.

ai dreptate! poate daca ma mai nasc inca odata... poate voi fii mai slab... dar nu cred ca o sa fiu chiar atat de slab! asa ca trebuie sa ma mai nasc de 5-6 ori... ca sa fiu la fel de slab ca si el...
am sa iti arat cam cum sta statistica dintre mine si el...
Parte 1:
Jucători: gogeaMitu
Parte 2:
Jucători: 2805

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,191
Tabăra 2: 1,799
Diferență: 392

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 237
Tabăra 2: 7
Diferență: 230

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 22,629,522
Tabăra 2: 18,209,045
Diferență: 4,420,477

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,405,239
Tabăra 2: 69,909
Diferență: 2,335,330

chart

de puncte ODA... nu mai **... ca am cat are tot tribul teapa! :D
asa ca... domnule floris... eu zic sa iti cauti alt joc.... cu alt forum.... unde nu te stie lumea cat esti de slab... si ingust la minte (asta apropo de raspunsul de la PM-ul de pe joc si raspunsul la postul lui florin)!
du-te si jigneste in alta parte... si poate gasesti si tu pe cineva sa sperii cu bataia :D
 

DeletedUser

andrei mai usor inveti o pisica sa conduca un monopost de formula 1 decat sa ii inveti pe unii oameni ceea ce nu au invatat in copilarie
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41259

esti destept....mai chevyx....aici..ca in alta parte iti tine locul andrei(gogea)...ma distrez teribil ...
 

DeletedUser41259

ai dreptate! poate daca ma mai nasc inca odata... poate voi fii mai slab... dar nu cred ca o sa fiu chiar atat de slab! asa ca trebuie sa ma mai nasc de 5-6 ori... ca sa fiu la fel de slab ca si el.......jocul este joc..si unii au caracter si altii nu....nu cine este mai slab sau mai puternic conteaza....dar nu ai cum sa intelegi asta,sa respecti unele decizi,aliante,intelegeri,orgolii,principii....la tine se rezuma ca la lapusneanu:daca voi nu ma vreti eu va vreau...voi sunteti dovada lasitatii,a parsivismului,a minciunii,a duplicitati....faptul ca va intalniti va lasa impresia legitimitati a ce faceti voi..total gresit...
p.s. nu te-am amenitat cu bataia..asta intelege mintea ta....eu ma refer si ma amuz strict la joc...batausule;)
 

DeletedUser

floris hai sa lasam 2 minute jocul asta deoparte , spune-ne si noua ce-ti zic cartile de tarot , se califica steaua sau nu ?

revenim , ce ziceai ?
 

DeletedUser41259

floris hai sa lasam 2 minute jocul asta deoparte , spune-ne si noua ce-ti zic cartile de tarot , se califica steaua sau nu ?

revenim , ce ziceai ?

avand in vedere lipsa de transparenta si corectitudine ,nu ramane decat sa-l fac pe osamabinladen ca este tigan...
P.S.-astept banarea...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus