~INQ~vs T3@p@

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4133

floris ai grija la regulament te rog:

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completări sunt considerate "post hunting" şi sunt interzise.
În cazul în care doriți să corectați sau să aduceți completări mesajului dumneavoastră vă rugăm folosiți opțiunea "editare".

Poti sa pui citatele intr-un singur mesaj si astfel le poti raspunde tuturor :)
 

DeletedUser

are cu cine...cu tine...osamabinlanden...
domnisoara/doamna moderatoare ,de ce va sesizati din oficiu, ca procurorii?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cenzura,bat-o vina...si eu care credeam ca a murit ceausescu......ce te-ai suparat asa tare, draga moderatoare?..te deranjeaza ca am zis ca era mai bine cand nu intrai pe forum?
 

DeletedUser35216

floris? te rog frumos sa nu o mai stresezi...
nu stiu daca tu stii... dar ea e noua pe L11... faptul ca nu a intervenit... asta nu inseamna ca nu a fost aici ;)
nu te comporta cu ea asa... doar ca face parte din team triburile!
 

DeletedUser

ok...dar eu nu suport administratia publica,deci nici administratia tribala;)...iar eu cu teoria,bat-o vina;)
 

DeletedUser4133

floris draga, v-am lasat mai liberi pt ca nu ati sarit calul si ati purtat conversatii decente. Daca intervin cu ceva nu o fac din rautate ci pt ca asa este regulamentul si trebuie respectat. Daca tu nu ai inteles din postul meu ca era o rugaminte sa nu incalci regula respectiva eu a trebuit sa te sanctionez. Postul tau nu m-a deranjat doar ca trebuia sa editezi si sa scrii in primul si n-ar fi fost nimic, iar a doua sanctiune nu ai fi primit-o.
As fi putut conform regulamentului sa iti mai dau si o a 3-a sanctiune, dar m-am gandit ca din dorinta ta de a nu ma vedea pe aici vei fi dragut pe viitor si vei posta in asa fel incat sa nu mai fie nevoie sa fac popasuri in zona ta. Oare nu ai avea de castigat prin asta floris ? :)
 

DeletedUser

salutare,salutare...cum lipsesc un pic cum nu mai scrieti...o fi poza de la profil de vina?;)))
 

DeletedUser35216

=)) nu! stai linistit! nu e poza de vina... vad ca lumea are treaba... inobileaza de zor
 

DeletedUser

cine putea sa raspunda asa? doar un dependent de triburi..bine ca nu de droguri,dar nu sunt sigur;)
 

DeletedUser

nu sari calul floris....ne legam de joc ca vrem, dar nu depasim limita:|
 

DeletedUser

tratati totul ca pe un joc...de strategie cum zice gogea...dar si un joc al cuvintelor...strict pe joc...
 

DeletedUser35216

strict de joc vorbeai de droguri? =)) floris... fugi si ia o gura de "aier"...
stiu ca blocarea la mesaje te-a cam dezorientat.. si ca ai ramas nervos... si nu mai ai pe cine sa ti versi ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus