~INQ~vs T3@p@

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Astazi este ultima mea postare pe acest forum moderat de moderatoare....chiar daca am sa incalc regulamentul(prost conceput).
Acest joc a fost un test al andurantei,un joc al dependentei si al demonstrarii ca omul este cel mai periculos animal....
Am sa pun mai jos un mesaj primit de la un jucator de triburi si care sper ca nu il va cenzura nimeni.
Acest mesaj reflecta adevarul care nu va fi recunoscut de multi jucatori.....cu astea fiind zise va urez spor la sate...viata este frumoasa...

"Acuz si denunt...
Toata falsitatea acestui joc.
Acuz si denunt...
Lasitatea celor care uita de viata si se ancoreaza in aceasta irealitate imediata...
Acuz si denunt...
Cei care isi uita sotiile, mamele, tatii, fratii, copii, nepotii si cei pe care ii numesc prieteni.
Acuz si denunt...
Dorinta celor care creeaza astfel de latrine virtuale, celor care incearca sa subjuge prin intermediul graficii(intre noi fie vorba, demodata), celor care practic profita de pe urma unor persoane debusolate.

Acuz si denunt...
Pe cei care isi glorifica numele in speranta ca posteritatea ii va tine minte ca eroi ai unor tehnologii virtuale, care s-au sacrificat pentru bunastarea viitorilor biti de informatie.


Acuz si denunt.
Pe mine, subsemnatul, pentru ca am fost credul si m-am lasat convins de aceasta imbecilitate crasa a tehnologiei."
 

DeletedUser

da, pe toate lumile exista aceasta scuza, cand pierzi iti aduci aminte ca ai viata personala, probleme...ceva de genul strugurii sunt acrii...
 

DeletedUser35216

da, pe toate lumile exista aceasta scuza, cand pierzi iti aduci aminte ca ai viata personala, probleme...ceva de genul strugurii sunt acrii...

=)) normal!!! cand are cateva mii de atacuri... si in spatele atacurlor... ramane cu satele... numai mari de a incapea intro batista...:rolleyes:
cred si eu ca viata e frumoasa!
cred si eu ca are tot dreptul sa acuze pe cei care au facut jocul (cu grafica demodata)...
daca celor de la inno... nu le-a deschis mintea nimeni... sa faca o lume in care sa se imparta florii, in loc de atacuri... sa se salute precum politistii din "traznitii"...
normal ca viata e frumoasa... vezi mai floris... e si jocul asta bun la ceva! iti aduci aminte de viata! :rolleyes:

P.S. te rog sa nu golesti satele de trupe, atunci cand dai stergere :rolleyes:
te rog sa iti incalci cuvantul pentru a -N-a oara, si sa imi raspunzi la mesajul asta (chiar daca ai spus ca nu mai scrii aici :D)
nu de alta... dar vreau sa iti arat ca tot ce spui tu... nu are nici un fel de valoare ;) :D
 

DeletedUser35216

Parte 1:
Triburi: ~INQ~
Parte 2:
Triburi: T3@p@

Timeframe: 15/09/2011 00:00:00la07/10/2011 17:04:43

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,255
Tabăra 2: 504
Diferență: 2,751

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 967
Tabăra 2: 20
Diferență: 947

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 33,412,475
Tabăra 2: 5,015,056
Diferență: 28,397,419

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,909,314
Tabăra 2: 200,826
Diferență: 9,708,488

chart

Parte 1:
Triburi: =INQ=
Parte 2:
Triburi: T3@p@

Timeframe: 15/09/2011 00:00:00la07/10/2011 17:04:43

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 733
Tabăra 2: 504
Diferență: 229

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 88
Tabăra 2: 1
Diferență: 87

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 7,083,327
Tabăra 2: 5,015,056
Diferență: 2,068,271

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 901,002
Tabăra 2: 9,424
Diferență: 891,578

chart
 

DeletedUser35216

Parte 1:
Triburi: T3@p@
Parte 2:
Triburi: ~INQ~

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 94
Tabăra 2: 1,305
Diferență: 1,211

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 381
Diferență: 379

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 946,684
Tabăra 2: 13,102,322
Diferență: 12,155,638

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21,028
Tabăra 2: 3,895,387
Diferență: 3,874,359

chart

Parte 1:
Triburi: T3@p@
Parte 2:
Triburi: =INQ=

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 94
Tabăra 2: 157
Diferență: 63

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 11
Diferență: 11

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 946,684
Tabăra 2: 1,529,750
Diferență: 583,066

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 111,847
Diferență: 111,847

chart


ultima statistica! inainte de eftinirea talelilor :D
 

DeletedUser35216

=)) da! pe harta... ca nu fac ei nimic... asta e altceva...
imi pare rau de hzbllh... ca a renutat asa repede... nu a reusit sa trimit decat de 2 ori atacurile pe el :(
 

DeletedUser

floris e trist , trist rau de tot . isi traieste viata dandu-mi mie pm-uri :):)

weltpokal.gif
 

DeletedUser22800

asa e la naiba cu voi cei din INQ da ti fratilor stergere de cont sa castige teapa lumea
dupa mintea astuia din nainte un razboi se casta astfel:
dusmanul inainte sa te atace vine la tine cu un buchet de trandafiri rosii,iti ofera o masa si ceva de baut si nu uita sa ti ceara iertare de n ori inainte sa ti ia satul :)

Sa fim seriosi ti**** ,traiesti in alta realitate?

Un razboi se castiga in multe alte feluri numai in felul descris mai sus nu.
ci doar prin Mitocanii,parsivitate ,nesimtire,samd
sunt razboaie psihologice in care se fura jucatori adversi sau sunt pacaliti sa dea stergere
Razboi de uzura in care anumiti jucatori sunt atacati in mod sistematic pana se satura
sAU RAZBOI DE SPARGERE sai zic asa in care un trib ataca cei mai influenti jucatori din tribul advers pt a creea disperare si resemnare rezultand in migrarea in masa a celor din trbul atacat spre alte triburi care si cum pot

Asa ca in concluzie inainte sa scri ceva pe forum asa de tampit fi realist pt ca in spatele acelor conturi dintrun trib oarecare sunt oameni care sunt marsavi,parsivi samd
si apropo nu vad alt trib pe primul loc in Afara de INQ iar daca ei sunt acolo inseamna ca sunt cei mai buni
sigur vei spune "pai da ! si onoarea?"
pfff pe dracu onoarea este pentru infranti ca sa ramana si ei cu ceva.
 

DeletedUser41259

mai aurora boreala,fa diferenta intre un razboi si un joc...deja mie greata sa ma gandesc sa am asemenea colegi de trib...e nasol rau ca traseistii din viata reala ii gasim si aici...de ce crezi ca cei ,cativa,din teapa nu au mers in INQ-ur? pentru ca ei doar au vrut sa joace nu sa-si ridice statuie ca au castiga L11..pentru cultura ta generala crezi ca floris nu a fost convocat in INQ?
 

DeletedUser41259

na ,ca sa vezi....citesti ineptiile lui zizinel acuma....invingatorule;)....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus