~INQ~vs T3@p@

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41259

a murit si pogonel...sau sitterul a expirat?...morala? nu primeste coronita;))))
 

DeletedUser41259

"dusmanul inainte sa te atace vine la tine cu un buchet de trandafiri rosii,iti ofera o masa si ceva de baut si nu uita sa ti ceara iertare de n ori inainte sa ti ia satul "...
mai aurica fara frica,dusmanul nu ataca aliatii ...adica INQ pe cei din RAR....
 

DeletedUser35216

a murit si pogonel...sau sitterul a expirat?...morala? nu primeste coronita;))))

joli nu a avut de mai bine de 6 luni sitter pe mai mult de 24 de ore... a dat stergere cu mana lui!
verifica sa vezi ca au mai disparut si alti jucatori din trib ;)

"dusmanul inainte sa te atace vine la tine cu un buchet de trandafiri rosii,iti ofera o masa si ceva de baut si nu uita sa ti ceara iertare de n ori inainte sa ti ia satul "...
mai aurica fara frica,dusmanul nu ataca aliatii ...adica INQ pe cei din RAR....

nu inteleg ce vrei sa spui aici...
 

DeletedUser41259

daca pogonel a decis sa stearga contul si nu a asteptat coronita,il felicit...a inteles ca jocul pe L11 a murit..cine l-o fi omorat? cred ca cel ce a depus ticket ca cineva a dat numele la cateva sate: " atacat de admin:( rusine "....
si referitor la INQ versus RAR, niciodata nu i-asi fi atacat.....de ce? vei intelege cand se va inchide aceasta lume...pana atunci nu vei pricepe...
 

DeletedUser

daca pogonel a decis sa stearga contul si nu a asteptat coronita,il felicit...a inteles ca jocul pe L11 a murit..cine l-o fi omorat? cred ca cel ce a depus ticket ca cineva a dat numele la cateva sate: " atacat de admin:( rusine "....
si referitor la INQ versus RAR, niciodata nu i-asi fi atacat.....de ce? vei intelege cand se va inchide aceasta lume...pana atunci nu vei pricepe...

Buburuza, dupa cum te agiti se pare ca esti discipolul lui Floris (daca nu cumva esti chiar guru in persoana) si vad ca nu prea poti trai fara sa iti faci simtita prezenta pe langa INQ! :D Oare chiar atat de rau te bantuie? :))
In alta ordine de idei, este foarte greu pentru tine sa intelegi ce se intampla in INQ asa ca abtine-te de la a-ti da cu parerea de ce a dat un jucator sau altul stergere de cont sau ce a inteles fiecare din joc pentru ca, ma repet, este mult peste puterea ta de intelegere (no offence).
Ps. Nu ma face sa iti amintesc in ce conditii ai denumit satele cu pricina! Iti cam tremurau bichinii, nu?;)
 

DeletedUser41259

Buburuza, dupa cum te agiti se pare ca esti discipolul lui Floris (daca nu cumva esti chiar guru in persoana) si vad ca nu prea poti trai fara sa iti faci simtita prezenta pe langa INQ! :D Oare chiar atat de rau te bantuie? :))
In alta ordine de idei, este foarte greu pentru tine sa intelegi ce se intampla in INQ asa ca abtine-te de la a-ti da cu parerea de ce a dat un jucator sau altul stergere de cont sau ce a inteles fiecare din joc pentru ca, ma repet, este mult peste puterea ta de intelegere (no offence).
Ps. Nu ma face sa iti amintesc in ce conditii ai denumit satele cu pricina! Iti cam tremurau bichinii, nu?;)

am denumit satele asa ca erai neputincios..sa-ti aduc aminte...si tot ce faceam era de unu singur..tu ai apelat la femeia de serviciu si atunci am dat numele la sate...dar neputinta ta a fost desavarsita cand ai depus ticket si am fost banat pe atacabil...dar nici tu nu ai mai stat sa primesti coronita...coondoleante.
P.S. cine este femeia de servici?
 

DeletedUser

floris , ai ma si tu o familie sau ai ajuns sa confunzi jocul cu realul ?
 

DeletedUser

am denumit satele asa ca erai neputincios..sa-ti aduc aminte...si tot ce faceam era de unu singur..tu ai apelat la femeia de serviciu si atunci am dat numele la sate...dar neputinta ta a fost desavarsita cand ai depus ticket si am fost banat pe atacabil...dar nici tu nu ai mai stat sa primesti coronita...coondoleante.
P.S. cine este femeia de servici?

Buburuza, (iarta-ma ca te alint asa dar ma inspira teribil nick-ul tau :D ) ai denumit satele asa pentru ca nu faceai fata si atunci ti-ai intors spatele (ca sa ma exprim delicat ;) ). Se pare ca ti-ar prinde bine niste lectii despre jocul in echipa si stiu si un admin bun profesor la asta care iti este si foarte drag tie.:)) Poate il rog sa te ajute, ce spui? :rolleyes:
Cat despre ticket..pff! Te inseli amarnic daca iti imaginezi ca ti-as fi dat atat de multa importanta.:cool:
 

DeletedUser41259

Buburuza, (iarta-ma ca te alint asa dar ma inspira teribil nick-ul tau :D ) ai denumit satele asa pentru ca nu faceai fata si atunci ti-ai intors spatele (ca sa ma exprim delicat ;) ). Se pare ca ti-ar prinde bine niste lectii despre jocul in echipa si stiu si un admin bun profesor la asta care iti este si foarte drag tie.:)) Poate il rog sa te ajute, ce spui? :rolleyes:
Cat despre ticket..pff! Te inseli amarnic daca iti imaginezi ca ti-as fi dat atat de multa importanta.:cool:

iar te c...pe tine.ca nu faceam fata la 10 playeri de unu singur este adevarat...am jucat in echipa, dar in acelasi trib de la inceput...si sunt care pot confirma asta....cum am dat numele la acele sate?..si cu ce am jignit?....cine a fost mucosul care a depus ticket?...cine a fost atat de prompt ca admin sa ma baneze pe atacabil?...daca tot eram o victima,de ce?....pemtru ca nu sunteti ca mine sa acceptati ca este un joc si nu un tel in viata...
 

DeletedUser

iar te c...pe tine.ca nu faceam fata la 10 playeri de unu singur este adevarat...am jucat in echipa, dar in acelasi trib de la inceput...si sunt care pot confirma asta....cum am dat numele la acele sate?..si cu ce am jignit?....cine a fost mucosul care a depus ticket?...cine a fost atat de prompt ca admin sa ma baneze pe atacabil?...daca tot eram o victima,de ce?....pemtru ca nu sunteti ca mine sa acceptati ca este un joc si nu un tel in viata...

Buburuza, te agiti iar ca un pepsi, jignind aiurea si nu de alta dar nu faci decat sa iti irosesti spumele aiurea. ;)Imi pare rau ca trebuie sa iti spun (si eu) dar tu nu esti capabil sa porti o conversatie civilizata si este pacat. :)
Cred ca ar trebui sa te obisnuiesti cu ideea ca ai dat peste niste jucatori care ti-au pus capac si sa mergi inainte! Trebuie sa inveti si sa pierzi in viata asta virtuala, nu este totul numai roz-bombon. ;) Sa fii tu scos de pe harta era un tel in joc, nu in viata! Asa este la razboi! :D Iar confunzi jocul cu viata reala si uite asa s-ar putea sa-ti pierzi identitatea! :p Cei care te-au atacat, au facut-o in calitate de jucatori (fie ei admini pe alte lumi sau nu) iar numele alese de tine pentru satele cu pricina au sunat ca o vaicareala pe lumea 11.:rolleyes:
Habar nu am cine ti-a facut ticket si pentru ce (dar sigur ai comis tu vreo boroboata de ai fost bannat) iar faptul ca ti-ai facut iar cont pe extern doar ca sa iti continui smiorcaiala, nu stiu cata cinste iti face!
Dar este democratie asa ca te poti smiorcai la infinit insa iti dau un sfat: cand faci acuzatii la adresa unei persoane din TT ar fi foarte bine (pentru tine) sa ai si dovezi palpabile si nu numai acuzatii aruncate in vant! De banuieli este toata lumea satula, asteptam fapte, buburuza, asta ca sa nu-ti irosesti "cerneala" in van!;)

LE.
zizinel 18:31:30
Viewing Thread
~INQ~vs T3@p@

Haide, frate, ce facusi?:)) Ramasesi blocat acilisea sau nu-ti gasesti replica aia inteligenta?:))
Hai, te-am pupat pe portofel, sa ai o seara faina!
Daca am timp si chef, mai trec maine pe aici ca sa-ti citesc noutatile si, eventual, sa-ti dau o replica! ;)
Nu de alta, dar ma distrezi teribil!:))
Mnoh, ma plictisesc si eu, na! Soarta!;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41259

Iar am jignit? Inseamna ca nu ai citit bine.....(exemplifica)
1.nu m-a deranjat ca eram atacat(inaintea voastra au fost cei din noi)
2.nu ma deranjeaza sa fiu atacat(unde este smecheria acestui joc?)
3.nu ma deranjat ca am fost banat prima data(nu am batut decat taleri,comenzi de cladiri si trupe. Am purtat o negociere care imi creeza impresia ca regulamentul este diferit de la admin la admin.prima data a vrut sa-mi ia 400 de sate si am ramas la 125)
4.nu ma deranjeaza sa fiu banat in continuare(imi asum responsabilitatea)
5.ma deranjeaza sa fiu banat pe atacabil(dupa 3 zile) ca am dat numele la 5 sate "atacat de admin:(rusine)".in primul rand ca nu era o jignire si cel care ma ataca era admin....era adevarul chiar daca tu ai perceput ca era o smiorcaiala...si dupa ce i-am stricat cateva zeci de sate,si dupa 3 zile ma baneaza imi creeaza impresia ca nu este chiar nevinovat...
6.si nu asi fi dat stergere cont niciodata(altii au dat).

P.s.concluzie:am fost banat pe atacabil pe nedrept si atunci iti vin dracii ca nu este in fata ta ala care te-a banat aiurea...
 

DeletedUser

Iar am jignit? Inseamna ca nu ai citit bine.....(exemplifica)

iar te c...pe tine

Banuiesc ca aici ai vrut sa scrii cocoti dar te-ai bulversat, nu?:))

1.nu m-a deranjat ca eram atacat(inaintea voastra au fost cei din noi)
Serios??:confused:
2.nu ma deranjeaza sa fiu atacat(unde este smecheria acestui joc?)
Hmm..:rolleyes:
3.nu ma deranjat ca am fost banat prima data(nu am batut decat taleri,comenzi de cladiri si trupe. Am purtat o negociere care imi creeza impresia ca regulamentul este diferit de la admin la admin.prima data a vrut sa-mi ia 400 de sate si am ramas la 125)
Fiecare cu parerea lui. ;)
4.nu ma deranjeaza sa fiu banat in continuare(imi asum responsabilitatea)
Ei, asta ar fi o noutate! :D
5.ma deranjeaza sa fiu banat pe atacabil(dupa 3 zile) ca am dat numele la 5 sate "atacat de admin:(rusine)".in primul rand ca nu era o jignire si cel care ma ataca era admin....era adevarul chiar daca tu ai perceput ca era o smiorcaiala...si dupa ce i-am stricat cateva zeci de sate,si dupa 3 zile ma baneaza imi creeaza impresia ca nu este chiar nevinovat...
Sincer, eu nu cred ca denumirea satelor a fost motivul, dar daca tu spui, asa o fi! ;)
Intrebare: ce rost avea sa pui numele acelea? Cu ce conteaza ca jucatorul care te-a atacat este admin din moment ce nu admineaza lumea 11? Nu ti se pare ca mergi departe cu teoria conspiratiei? intreb doar..:confused:
6.si nu asi fi dat stergere cont niciodata(altii au dat).
Banuiesc ca vorbesti de colegii tai de trib, ei sunt cei care au dat stergere de cont pentru ca erau atacati, nu?!? :D

P.s.concluzie:am fost banat pe atacabil pe nedrept si atunci iti vin dracii ca nu este in fata ta ala care te-a banat aiurea...
Pai, ai numele lui in mesajul prin care ai fost anuntat ca ai bann, nu? Da-i, omule o intalnire si scapam toti de stress.:))
 

DeletedUser41259

1.iar te c...pe tine----nu este o jignire
2.Sincer, eu nu cred ca denumirea satelor a fost motivul, dar daca tu spui, asa o fi!
Intrebare: ce rost avea sa pui numele acelea? Cu ce conteaza ca jucatorul care te-a atacat este admin din moment ce nu admineaza lumea 11? Nu ti se pare ca mergi departe cu teoria conspiratiei? intreb doar..-----denumirea satelor a fost motivul pentru care am fost banat pentru 24 de ore si am fost pus in situatia sa nu pot sa mai apar satele....pe urma le-am zis ce am avut de zis...
3.Banuiesc ca vorbesti de colegii tai de trib, ei sunt cei care au dat stergere de cont pentru ca erau atacati, nu?!?----:vorbesc de toti cei care au dat stergere cont pentru ca erau atacati...
4.Pai, ai numele lui in mesajul prin care ai fost anuntat ca ai bann, nu? Da-i, omule o intalnire si scapam toti de stress.)---am fost banat fara nici un anunt si nu stiu de cine(nici nu ma intereseaza)....

doar ca sunt dezgustat de faptul ca doar admini au drepturi in acest joc....ei sunt DUMNEZEU aici..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hai, mai buburuza, ca iar ai luat-o pe aratura..:( Si te contrazici razna asa..:confused:
PieS:
1.iar te c...pe tine----nu este o jignire
Ba este! Dar nu pentru mine ci pentru tine!;)
 

DeletedUser523

ce e aici?razboi in doi:confused:
mai puneti repede o statistica si un comentariu la statistica!am zissss
 

DeletedUser41259

Hai, mai buburuza, ca iar ai luat-o pe aratura..:( Si te contrazici razna asa..:confused:
PieS:

Ba este! Dar nu pentru mine ci pentru tine!;)

inlocuieste "iar te c.....pe tine" din textul initial, cu urmatoarea propozitie: ba, esti batut in cap?.
diferenta este ca in prima te c... pe tine si in a doua esti batut in cap.....unde este jignirea?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus