~INQ~vs T3@p@

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

sunt un moderator incogniot.acum imi depun candidatura si vreau sa arat in **-ul meu ca am reale calitati:cool:dar sstt nu mai spune la nimeni,da?ramane secretul nostru,ok?:)
 

DeletedUser523

cred ca exista doar inchipuiri si bazaconii dar asta e cu totul alta discutie:D
 

DeletedUser

Uimeste-ma! :))

Ps.
Si de ce te superi ca te alint? :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41259

te-as uimi,dar nu ma mai deranjez...te-am mintit...dar daca tot esti asa de viteaz si de doct,cum dracu ai ramas singurul agarici care-mi raspunde?
 

DeletedUser

vaai, ce frumos mi te adresezi! :))
Relaxeaza-te, buburuza! Faza este ca, de cand am sters contul, ma cam plictisesc in pauzele de viciu si tu ma distrezi teribil! ;)
 

DeletedUser

Pe cine sa am, nebunaticule? :))

Hai, pe bune acum, preconizezi sa iti treaca supararea asta pe INQ si pe admini si..pe lumea intreaga (cred :D ) pana pe la..pensie asa?
 

DeletedUser41259

acceptul lui gogea...ai dat stergere cont....pacat pentru el(si de cont si de gogea)....nu sunt suparat pe nimeni,doar pe mentalitatea unora si perceptia despre acest joc....in rest, despre morti numai de bine...
 

DeletedUser35216

=))) gogea asta....
ce nu are lumea loc de el....
floris... eu stiu ca nu aveti loc de mine pe L11...
dar tin sa iti reamintesc ca eu sunt admin... dar INQ-ul era pe locul 1 pe L11...
nu intrarea mea in adminat a adus INQ-iul pe locul 1...
si nici nu m-a facut mai agresiv...
tu ai aflat mai tarziu cat de agresiv sunt eu... atunci cand am ajuns langa voi pe granita... cand ati aflat cum arata un razboi cu un jucator hiper activ :D
28 mai a aflat mai "rau".... tie iti expira protectia pe 04.12.2011.... am sa iti arat cum e sa ai atacuri de la "jucator"....
 

DeletedUser

ce protectie ii expira lui floris , l-ati bagat intr-un prezervativ deja ? macar era folosit andrei ? ;)
 

DeletedUser35216

Ţinta poate fi atacată şi poate ataca pâna la 4.12. 17:25, numai dacă proporţia dintre punctele agresorului şi cele ale apărătorului este maximum 20: 1 .
de la noul cont... acelasifloris :D
 

DeletedUser41259

=))) gogea asta....
ce nu are lumea loc de el....
floris... eu stiu ca nu aveti loc de mine pe L11...
dar tin sa iti reamintesc ca eu sunt admin... dar INQ-ul era pe locul 1 pe L11...
nu intrarea mea in adminat a adus INQ-iul pe locul 1...
si nici nu m-a facut mai agresiv...
tu ai aflat mai tarziu cat de agresiv sunt eu... atunci cand am ajuns langa voi pe granita... cand ati aflat cum arata un razboi cu un jucator hiper activ :D
28 mai a aflat mai "rau".... tie iti expira protectia pe 04.12.2011.... am sa iti arat cum e sa ai atacuri de la "jucator"....

corect,nu intrarea ta in INQ-UR ci a traseistilor a tinut tribul pe primul loc. ideea e ca ati jucat marlaneste.mie imi expira protectia de incepator dar tie ,domnule admin,ce-ti expira?trebuie sa te mai nasti odata si poate atunci ajungi la nivelul lui 2805.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus