~InQ~ Zone

  • Autor subiect DeletedUser20822
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20822

nume : Inquisitors
Tag : ~INQ~

Intemeietor : adrian cel viteaz
TArget : World Dominance
Dusmani : wall , nwo , k4l , m.i. , kt , ~E A~

pt recrutari : sa aiba experienta minima de 5 luni

Nu suntem un trib, suntem o familie, familie construita prin intelegere si unitate,cladita prin amicitie si prietenie.
Pretuim caracterele, colegialitatea aratata la bine si la greu, dorinta de dezvoltare si devotamentul aratat fata de trib.
Punem accentul pe cooperare, unitate, respect, onoare si curaj.
Suntem prieteni, lucrăm împreună, ne dezvoltăm împreună.
Devenim un trib puternic împreună.
Suntem toţi pentru unul şi unul pentru toţi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7711

Of of reju ... chiar trebuia topicul asta ? Chiar trebuia tu sa il deschizi cel mai devotat membru INQ ?
 

DeletedUser14336

nume : Inquisitors
Tag : ~INQ~

Intemeietor : adrian cel viteaz
TArget : World Dominance
Dusmani : wall , nwo , k4l , m.i. , kt , ~E A~

pt recrutari : sa aiba experienta minima de 5 luni



ai tipat dupa sprijin?ca vezi ca ma pregatesc sa te atac :D
 

DeletedUser14622

oare ce a vrut baiatul asta sa zica aici?sa isi faca simtita prezenta?:)
 

DeletedUser20822

abia te astept crip1 a si in legatura ku methal mam pripit cand am cerut inv a iesit la iveala frika din mine...dar acum am pregatite cateva mutari .. o sa mai auziti de mn :)

ps: nu vreau sami fac simtita prezenta fac propaganda tribului k doar asta e rostu acestui forum
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Fratele meu, vrei sa te faci remarcat? Vrei sa fi jucator mare nu-i asa?
Dovedeste asta prin joc nu prin vorbe.
Orcum esti tare: Inamici învinşi: 48.949 (3011.)

Un sfat prietenesc, uita vocabularul messenger. Aici nu suntem pe mess, scrie Limba Romana !
 

DeletedUser20822

auzi prietene e vorba de tribul meu nu de mine , ramai la subiect :)
 

DeletedUser7711

Nu e tribul tau , e tribul din care faci parte ... o mare diferenta .
 

DeletedUser20822

pai din moment ce a fuzionat vechiul meu trib =aod= cu ~inq~ e normal sa fie si tribul meu
 

DeletedUser20822

auzi prietene daca nu sti sa lasi o parere nu mai posta aiurea ca sa faci prezenta .
 

DeletedUser

auzi prietene daca nu sti sa lasi o parere nu mai posta aiurea ca sa faci prezenta .

1. Nu te cunosc, deci nu avem cum sa fim prieteni ....
2. Nu ma aflu la granita cu ~INQ~ pentru a sti situatia din "teren" !
3. Cand incerci sa critici pe cineva, uita-te la tine !
4. O zi buna !
 

DeletedUser

Doriti sa faceti cat mai multe posturi ?
Nu inteleg acest comportament de batjocoritor , pe care il au multi membri ai acestui forum , care se cred mari jucatori !
Acest om [ reju ] , un noob , a incercat sa iasa si el pe extern cu un topic , privind tribul sau .Nu inteleg de ce trebuie sa-l batjocoriti , cum se face cu majoritatea noob-ilor din acest joc .Acest joc se strica prin aceste comportamente ale voastre , de batjocoritori .Voi ati inceput acest joc cu o experienta buna ?Fiti seriosi ...Am gasit topicuri in arhiva , in care voi ' noobilor adevarati pe acel timp ' va era explicat frumos ceea ce ati gresit , prin "iesirea" pe extern , nu erati batjocoriti .
In concluzie , nu m-ai dati dovada de jucatori ce posteaza pentru a face "posturi" , posturi care au valoare de 2 lei , in majoritatea cazurilor .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7711

Nu noi suntem de vina ? ... e de vina el . Pai el mie imi cere invitatie si insista asupra sa , iar acuma se da "loial" tribului din care face parte ? Cu ce suntem noi de vina ca el cauta adapost si nu sta sa lupte ? ...



Si nu il badjocorim . Ne-am spus si noi ideea exact ca el . Ca se mai exagereaza cateodata ... poate e din lipsa inactivitatii de pe forum ...
 

DeletedUser

Nu noi suntem de vina ? ... e de vina el . Pai el mie imi cere invitatie si insista asupra sa , iar acuma se da "loial" tribului din care face parte ? Cu ce suntem noi de vina ca el cauta adapost si nu sta sa lupte ? ...



Si nu il badjocorim . Ne-am spus si noi ideea exact ca el . Ca se mai exagereaza cateodata ... poate e din lipsa inactivitatii de pe forum ...

'Nu ma refeream la cineva exact .'Este un post care se refera la " General " !
 

DeletedUser23664

nea War-zoane ....sustineti ideile ......nu le arunca si apoi pune eticheta de "General" ca ai sa cazi si tu in categoria "batjocoritorilor" ;)
e frumos ce a facut reju , desi nu stiu cat de relevant este acest post.... dar e bine ca am auzit si eu de un trib nou , situat pe undeva pe langa k 55 (zona fierbinte a momentului) .
 

DeletedUser

Ooo tu "mare" jucator, nu stiam pe ce topic sa-ti raspund, asa ca am hotarat sa o fac aici.
Postul de mai sus face clar referire la mine, nu am scris nicaieri ca sunt un bun jucator, dar, daca tu imi arati un post in care eu am scris asta, vei primi un premiu de la mine.
Cat despre acest jucator reju nu stiu ce sa zic, una face alta zice. Aceasta tehnica a lui mi se pare ineficienta ...

O zi buna ! Si data viitoare citeste cu atentie!
 

DeletedUser

Acest Topic din cate vad eu este doar un motiv de facut Spam asa ca se va inchide.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus