Insane renunta

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

adrianbrutus. sa sti ca flocio era online mereu.io am premium si vedeam cand intra.mereu kiar si noaptea.si lam intrb eu dupa ce pierde satele daka mai ramane pe lume.da a zis ka nu.

orikum el a ramas atat ca era sprijinit.da sa terminat sprijinu.ka nu e la infinit.iti dai seama.si la tine va fi la fel
 

DeletedUser

We're still here! Nu te supara, miss renume, inca te mai invitam la dans early in the mornin' ;)
 

DeletedUser

all we see is " bla bla bla where hiddin behind tlb .. bla bla we kill u bla bla bla"
 

DeletedUser

hiddin behind??? Am cerut o explicatie la primul razboi mondial. Te invit sa raspunzi.
 

DeletedUser

Nu caut anturaj ci doar niste raspunsuri, pentru ca nu inteleg care-i logica voastra. Pe ce te-ai bazat, cand ati facut acea afirmatie. Intrebarea se adreseaza si altora care au zis ca vali se ascunde in spatele numelui TLB.
Sper ca aveti curajul sa raspundeti.
 

DeletedUser1134

Dat fiind faptul ca tribul INSANE a fuzionat cu un alt trib, consider ca discutiile legate de acest trib nu isi mai au rostul..Iar discutiile despre si cu membrii fostului trib INSANE se poarta deja in alte topicuri.
Topic inchis!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus