Insane vs SH ; Takezo ; RS

DeletedUser

Exact cand ma gandeam ca iarasi o sa am o seara linistita primesc un raport, il deschid, ce sa vezi!? Insane ne-au declarat razboi!!! In sfarsit vad si eu un trib care, desi si-au ciocnit ouale (de pastele asta) nu si le-au spart, inca le mai au!! bravo!! felicitari, credeam ca lumea o sa devina plictisitoare, dar nu...devine mai interesanta, initial ei ne-au declarat numai noua razboi SH-ului, Takezo si RS au intrat ca aliati ai nostri, nu de alta dar ne place biftecul tartar. Bafta tuturor triburilor participante si speram sa rezistati mai mult decat au rezistat UNIQUE.

Titlu Tribul Insane! a declarat război tribului Silent Hunters!
Expediat apr 23, 2014 20:24:13
Tribul este acum în război cu Insane!!

Nume război: Sa vedem!

Declaraţie:



» Arată statistica războiului
» Anunţă declaraţia de război neadecvată
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44858

Traditionalul "Fie ca cel mai bun trib sa castige (adica eu, evident)" :D
 

DeletedUser

Sa vedem de unde plecam...si unde o sa ajungem in cateva zile...



Parte 1:
Triburi: SH, -SH-
Parte 2:
Triburi: Insane, Ins@ne, 1nsane

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 43
Tabăra 2: 2
Diferență: 41

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 359,320
Tabăra 2: 19,700
Diferență: 339,620
_________________________________________________________

Parte 1:
Triburi: Takezo
Parte 2:
Triburi: Insane, Ins@ne, 1nsane

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 32
Tabăra 2: 3
Diferență: 29


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 279,099
Tabăra 2: 23,426
Diferență: 255,673
_________________________________________________________

Parte 1:
Triburi: R.S, R.S.-a, R.S.-b, R.S.-c, R.S.-d
Parte 2:
Triburi: Insane, Ins@ne, 1nsane

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 39
Tabăra 2: 62
Diferență: 23

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 269,851
Tabăra 2: 362,217
Diferență: 92,366
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Succes ambelor tabere, desi (am tras putin cu ochiul pe harta avansata) se bate un sfert de harta, cu restul de trei sferturi? :D
 

DeletedUser

Succes ambelor tabere, desi (am tras putin cu ochiul pe harta avansata) se bate un sfert de harta, cu restul de trei sferturi? :D

Surprinzator, ei au declarat acest razboi, or fi sinucigasi? stil Emo? Masochisti? habar nu am...dar asta e situatia creata de ei, ""noi...bucurosi le-om duce toate, de e pace, de-i razboi...""
 

DeletedUser42954

Succes ambelor tabere, desi (am tras putin cu ochiul pe harta avansata) se bate un sfert de harta, cu restul de trei sferturi? :D
(:numai pe noi nu ne-a compatimit nimeni cand eram in razboi cu faina,rip si triburile micute pe care le-am injumatatit de la margine
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Nu stiu cine joaca in ce trib, dar mi s-a parut ciudata diferenta de forte. Oricum, daca sunt organizati bine, s-au mai vazut rasturnari de situatie :).
 

DeletedUser42954

Stateam in seara asta si ma uitam pe tw stas-nu imi vine sa cred,rip-ul a "dat organizat pe noi"sau ma rog au vrut sa organizeze un atac pe noi,dar eu remarc un lucru,le-a iesit un organizat pe satele de barbari de nota 10:),probabil de asta nu au avut suficienti nobili sa ia sate de la noi:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35829

baga-te-ar murielu` in sedinta miezule :)

lin*dic :)) shhht! :)) de-abia ai venit din vacanta si iarasi vrei sa e duci..?

on toppic: Cica pregatesc si pe noi organizat :)) la sfarsitul saptamanii asta sau inceputul saptamanii viitoare.. Multa bafta si-un praz verde!
 

DeletedUser42954

lin*dic :)) shhht! :)) de-abia ai venit din vacanta si iarasi vrei sa e duci..?

on toppic: Cica pregatesc si pe noi organizat :)) la sfarsitul saptamanii asta sau inceputul saptamanii viitoare.. Multa bafta si-un praz verde!
Cine va supara ? Sau cine are ganduri rele cu voi?
 

DeletedUser35829

:( Insane, vor sa ne biciuiasca.. Nu s-au prins prea bine ca se vor biciui peste organe, singuri, defapt.. :D

P.S. ma primesti ca refugiat la tine? :))
 
Sus