Inscriere CM Speed

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18106

le-o fi frica de noi:)) cine stie.. dar ar fi fost simpatic.. si chiar m-ar fi interesat.. nu stiu daca sunt destul de bun pt echipa.. dar asta ramane de vazut;))
 

DeletedUser28514

Raka tu nu mai sti nimic de maretul CM? Dale si tu un buzz si amintestele ca mai e si Romania pe harta:)).
 

DeletedUser39522

...

am vrut sa intreb de cateva ori dar m-am abtinut, ce sa intamplat pana la urma cu CM?
 

DeletedUser18106

cat de trist.. dar lasa ca e bine.. pana atunci avem timp sa mai pregatim echipa..
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Runda de selectie va fi la jumatea lunii ianuarie, sper ca saptamana viitoare sa pot anunta oficial data si conditiile de participare, inclusiv setarile de runda.
 

DeletedUser

Si mai multe detalii...data cand o sa aibe loc durata...poate daca e loc ma bag si eu:)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Va fi o runda de preselectie in urma careia se vor alege 50 de playeri care vor participa efectiv la EM ( euro masters ) si apoi eventual ( daca se califica ) sa mearga la WM ( world masters ). Participarea la preselectie este libera, se poate inscrie oricine la runda respectiva care va fi dupamasa ( de la 19 la 24 - ora ro ), in urma rezultatelor si prestatiei de pe acea runda se vor alege cei 50 de jucatori care vor reprezenta Romania la EM si apoi...de ce nu, la WM. Din cei 50 doar 20 vor forma echipa de baza, restul fiind cu statut de "substitutes - asa scrie, mai exact "rezerve" ).

Echipa o veti conduce voi, ma rog...unul/unii dintre voi, dar numirea celor 50 o voi face eu.
 

DeletedUser

Va fi o runda de preselectie in urma careia se vor alege 50 de playeri care vor participa efectiv la EM ( euro masters ) si apoi eventual ( daca se califica ) sa mearga la WM ( world masters ). Participarea la preselectie este libera, se poate inscrie oricine la runda respectiva care va fi dupamasa ( de la 19 la 24 - ora ro ), in urma rezultatelor si prestatiei de pe acea runda se vor alege cei 50 de jucatori care vor reprezenta Romania la EM si apoi...de ce nu, la WM. Din cei 50 doar 20 vor forma echipa de baza, restul fiind cu statut de "substitutes - asa scrie, mai exact "rezerve" ).

Echipa o veti conduce voi, ma rog...unul/unii dintre voi, dar numirea celor 50 o voi face eu.


Perfect , cand v-a fi preselectia ? :D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Pentru a se evita spamul voi inchide tema pana cand voi avea datele exacte, finale si oficiale.
Multumesc de intelegere.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Dupa cum am anuntat si in sectiunea "anunturi", runda de selectie a echipei .ro va fi pe 6 Februarie 2012, intre orele 18:00-22:00 ( CET - ora europei centrale ), setarile rundei de selectie a echipei vor fi urmatoarele ( in mare ) :

Viteza: 400
Unitati: 0.75
Arcasi : Da
Paladin: nu
Nobili : Taleri
Cercetare: Simpla
Triburi : 1 membru/trib ( fiecare pe cont propriu )

Deasemenea vor fi deschise runde de antrenament cu setari asemanatoare in zilele urmatoare, voi reveni cu datele exacte pentru noi in cursul zilelor urmatoare.

Metodologia de selectie nu s-a schimbat, sunt liberi sa participe toti jucatorii la runda respectiva ( cea de selectie din 6.feb ), urmand ca dupa acea runda sa stabilim impreuna cei 50 de participanti efectivi la Euromasters ( 20 jucatori de baza + 30 de "rezerve" ).

Discutiile referitoare la CM se vor purta aici !
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus