Inserare de trupe

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5809

Te duci la piata centrala,apesi pe script si iti insereaza trupele automat,o sa pun aici scripturi sa insereze doar trupele de off sau cele de deff sau pe toate.

Doar defensive:

Cod:
javascript:Array.prototype.contains = function(obj) {var i, listed = false;for (i=0; i<this.length; i++) {if (this[i] === obj) {listed = true;break;}}return listed;};function getGameDoc() {getdoc = window.document;if(! getdoc.URL.match('game\.php')) {for(var i=0; i<window.frames.length; i++) {if(window.frames[i].document.URL.match('game\.php')) {getdoc = window.frames[i].document;}}}return getdoc;};units = Array('spear','archer','sword','knight','heavy');doc = getGameDoc();form = doc.units;inputs = form.getElementsByTagName('input');for (var i=0; i<inputs.length; i++) {if (inputs[i].type == 'text') {if (units.contains(inputs[i].name)) {next = inputs[i].nextSibling;do {next = next.nextSibling;} while (next.nodeType != 1);s = next.firstChild.nodeValue;insertUnit(form.elements[inputs[i].name], next.firstChild.nodeValue.replace(/\(/g, "").replace(/\)/g, ""));}}}

Doar ofensive:

Cod:
javascript:Array.prototype.contains = function(obj) {var i, listed = false;for (i=0; i<this.length; i++) {if (this[i] === obj) {listed = true;break;}}return listed;};function getGameDoc() {getdoc = window.document;if(! getdoc.URL.match('game\.php')) {for(var i=0; i<window.frames.length; i++) {if(window.frames[i].document.URL.match('game\.php')) {getdoc = window.frames[i].document;}}}return getdoc;};units = Array('axe','spy','light','ram','marcher','catapult');doc = getGameDoc();form = doc.units;inputs = form.getElementsByTagName('input');for (var i=0; i<inputs.length; i++) {if (inputs[i].type == 'text') {if (units.contains(inputs[i].name)) {next = inputs[i].nextSibling;do {next = next.nextSibling;} while (next.nodeType != 1);s = next.firstChild.nodeValue;insertUnit(form.elements[inputs[i].name], next.firstChild.nodeValue.replace(/\(/g, "").replace(/\)/g, ""));}}}

Toate trupele:

Cod:
javascript:Array.prototype.contains = function(obj) {var i, listed = false;for (i=0; i<this.length; i++) {if (this[i] === obj) {listed = true;break;}}return listed;};function getGameDoc() {getdoc = window.document;if(! getdoc.URL.match('game\.php')) {for(var i=0; i<window.frames.length; i++) {if(window.frames[i].document.URL.match('game\.php')) {getdoc = window.frames[i].document;}}}return getdoc;};units = Array('spear','sword','axe','archer','spy','light','heavy','marcher','ram','catapult','knight','snob');doc = getGameDoc();form = doc.units;inputs = form.getElementsByTagName('input');for (var i=0; i<inputs.length; i++) {if (inputs[i].type == 'text') {if (units.contains(inputs[i].name)) {next = inputs[i].nextSibling;do {next = next.nextSibling;} while (next.nodeType != 1);s = next.firstChild.nodeValue;insertUnit(form.elements[inputs[i].name], next.firstChild.nodeValue.replace(/\(/g, "").replace(/\)/g, ""));}}}
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sunt adap:confused:tate numai pe L8 sau le pot folosi si pe alte lumi???
 

DeletedUser

lasa ca am reusit..cel mai bun script pe care lam folosit vreodata...sooooper:cool:
 

DeletedUser5809

Dap,pe toate lumile,erau unele diferite pt lumile fara arcasi,dar am impresia ca daca folosesti tot pe asta nu are nimic,daca ma insel sa imi spuneti.:D
 

DeletedUser5809

Daca nu merge pe o lume va rog sa imi spuneti pe care si ce setari are.
 

DeletedUser5809

In quickbar.
Dai sus la settings,pe urma edit quickbar si de acolo sper sa te descurci.
 

DeletedUser7272

adica pe romaneste intri la setari --> task prelucrare rapida !
 

DeletedUser

imi cer scuze dar eu niciodata nu am folosit nici un script, tot timpul am avut premium dar asa cum e el

Sunt paralel.

Am intrat la setari>task prelucrare rapida dar mai departe nu stiu ce sa fac.

V-as fi foarte recunoscator daca ma luminati si pe mine
 

DeletedUser

Gata i-am dat de cap am bagat acel cod acolo unde trebuia url dar nu merge.
Cand dau click pe el in meniul rapid nu se intampla nimic.
L-a mai incercat cineva?
 

DeletedUser

Am citit, scuze dar nu am citit foarte atent si am scapat acel detaliu cu piata centrala
 

DeletedUser

Jackass: este pe net un script, cred ca se cheama "support pack". Poti "customiza" numarul de trupe pe care le insereaza din piata centrala.

Ai cumva idee care e si cum se poate adapta la .ro?

(avea cineva un script care insera ceva de genul 1000 1000 0 2000 0 0 0 0 0 0 ).

Ideea era sa nu trimiti suport un sat defensiv full, ci sa trimiti de pe mai multe sate cate 1k-2k trupe, in cazul in care le pierdeai sa le poti reface mai rapid si sa ramai in zona cu o rezerva minima de defensiva. Mi s-a parut dragut, il poti cumva cauta, te rog?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus