Insomniacii

DeletedUser

Io stau bine...ca n-am decat bere...
...ma gandeam...tu aquilla, eu fost eagles... hai sa zburam sus pe munte sa mai aducem ceva de baut de acolo...asta daca reusim sa mai evdem muntele :D

bine, dar eu cu o mana dau din aripi si cu cealalta din picioare:D
 

DeletedUser

Apropo, va dati seama ca noi suntem cei mai amri spammeri pe acest forum ??? :eek:
Oare sa fie de la default ala..ca nush ce e ala..cred ca e vreo marca de bere totusi... :confused:
 

DeletedUser

default:confused: ce marca de vin esta asta?:( englezeasca?:)

la fel de romaneasca pe cat e aquilla zburatoare geto-daca :D
acuma, daca va spun ce ii povesteam eu profei de latina despre vulturul ala care nu prinde musca... o sa vezi de ce am retinut asa bine :D
 

DeletedUser

Pun la dispozitie sistem GPS adaptat la conditii alcoolice de zbor!

Cu tine la timona, ajungem oriunde..mai ales ca aquilla da cu o mana din picioare..e de ajuns. Totul e sa avem unde zbura :p

Aquilla, fratele meu get, dac, trac..ca am uitat (stiu ca spartan inca n-ai ajuns) ti-am zis ca nu gasesc, Stejar aduci tu, eu aduc micii si femeile..apropo, v-am spus ca in fata blocului unde locuiesc este un campus universitar? :confused:
 

DeletedUser

la fel de romaneasca pe cat e aquilla zburatoare geto-daca :D
acuma, daca va spun ce ii povesteam eu profei de latina despre vulturul ala care nu prinde musca... o sa vezi de ce am retinut asa bine :D

vulturus non capit muscam? nu are leg porecla mea cu neamul din care ne tragem.
 

DeletedUser

Cu tine la timona, ajungem oriunde..mai ales ca aquilla da cu o mana din picioare..e de ajuns. Totul e sa avem unde zbura :p

Aquilla, fratele meu get, dac, trac..ca am uitat (stiu ca spartan inca n-ai ajuns) ti-am zis ca nu gasesc, Stejar aduci tu, eu aduc micii si femeile..apropo, v-am spus ca in fata blocului unde locuiesc este un campus universitar? :confused:

Man...la chestia asta il ajut si eu pe aquilla...dar oare o fi echitabil si asa?Ca...tu aduci doar mincare si femei!De prima chestie...hmm..am avea nevoie ...dar de a doua...dupa ceva timp...nu cred ca am mai fi interesati!Decit poate ca eventuali competitori:D!Dar..las' ca-s bune...poate ne trezeste si pe noi cineva la sfirsit!
 

DeletedUser

Man...la chestia asta il ajut si eu pe aquilla...dar oare o fi echitabil si asa?Ca...tu aduci doar mincare si femei!De prima chestie...hmm..am avea nevoie ...dar de a doua...dupa ceva timp...nu cred ca am mai fi interesati!Decit poate ca eventuali competitori:D!Dar..las' ca-s bune...poate ne trezeste si pe noi cineva la sfirsit!

Hmmm...daca ma gandesc bine... :rolleyes: din multitudinea de forme si culori care strabat zilnic spatiul meu vizual cred ca poti gasi ceva, mai bine zis, pe cineva, care sa-ti mentina treaz... "interesul" (oare limbajul asta e de la bere :eek::confused: )
 

DeletedUser

Hmmm...daca ma gandesc bine... :rolleyes: din multitudinea de forme si culori care strabat zilnic spatiul meu vizual cred ca poti gasi ceva, mai bine zis, pe cineva, care sa-ti mentina traz... "interesul" (oare limbajul asta e de la bere :eek::confused: )

Hmm...man...invata de la unul trecut prin viata:nu amesteca afacerile cu placerea:D!Ori una...ori alta!
 

DeletedUser

eu ma retrag pentru a dormi intre butoaie...ca m-a luat cu somn :(
petrecere placuta in continuare:D
 

DeletedUser

Noapte buna. Dupa ce adormi GD-ul a trecut pe primul loc iar tu tocmai i-ai luat satele stim noi cui ... A doua se poate indeplini :))
 

DeletedUser

eu ma retrag pentru a dormi intre butoaie...ca m-a luat cu somn :(
petrecere placuta in continuare:D
Hmm...ne chemi in pivnita la tine...si apoi te bagi la somn!Hmm...ma duc sa-mi iau o sticla de rom...tot ala e de baza!Sau...trec prin campusul lui Bloom!
 

DeletedUser

Astãzi 02:55:21
barony Noapte buna. Dupa ce adormi GD-ul a trecut pe primul loc iar tu tocmai i-ai luat satele stim noi cui ... A doua se poate indeplini

orice e posibil in viata...prima e mai greu de indeplinit iar cea de-a doua ...:D stim noi de ce


Astãzi 02:55:27
timonieru
Quote:
Text original aquilla Vezi discuþiile
eu ma retrag pentru a dormi intre butoaie...ca m-a luat cu somn
petrecere placuta in continuare
Hmm...ne chemi in pivnita la tine...si apoi te bagi la somn!Hmm...ma duc sa-mi iau o sticla de rom...tot ala e de baza!Sau...trec prin campusul lui Bloom!

azi am avut o zi plina... dar s-a terminat intr-un pahar cu rom:D
 

DeletedUser

Astãzi 02:55:21
barony Noapte buna. Dupa ce adormi GD-ul a trecut pe primul loc iar tu tocmai i-ai luat satele stim noi cui ... A doua se poate indeplini

orice e posibil in viata...prima e mai greu de indeplinit iar cea de-a doua ...:D stim noi de ce


Astãzi 02:55:27
timonieru
Quote:
Text original aquilla Vezi discuþiile
eu ma retrag pentru a dormi intre butoaie...ca m-a luat cu somn
petrecere placuta in continuare
Hmm...ne chemi in pivnita la tine...si apoi te bagi la somn!Hmm...ma duc sa-mi iau o sticla de rom...tot ala e de baza!Sau...trec prin campusul lui Bloom!

azi am avut o zi plina... dar s-a terminat intr-un pahar cu rom:D

Pai...inseamna ca adormi fericit...nu mai ai nevoie sa fie GD pe primul loc!:D
 
Sus