Insomniacii

DeletedUser

Mai fratii mei, inteleg ca eu n-am somn..si am avut alte treburi..dar voi cu ce ocazie pe aici :confused: Adika daca vroiam sa va atac pe unul, n-aveam sanse :(

da oricum..e dragut de vazut..

Membri online: 15 (7 Membri ºi 8 Vizitatori)
Vezi cine este online
Cei mai mulþi utilizatori online au fost 841, la data de 21.06.2007 la 12:41:00.
BlooM, aquilla, Asfaloth, DeathShadow, Leandine, Nienna, yank


Si mai asteptam si alti maniaci si insomniaci :D

P.S. E ora 05:05 ; marti 20.11.2007 :eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sunt si eu pe lista?;) ce tare ...am alibi...eram la un party in satele mele:D
 

DeletedUser

normal... de galagia ta nu am putut eu dormi... :mad::mad::mad:
la tine trimit reclamatiile pe care le primesc cand iau sate ca nu pot dormi noaptea :rolleyes:
 

DeletedUser

normal... de galagia ta nu am putut eu dormi... :mad::mad::mad:
la tine trimit reclamatiile pe care le primesc cand iau sate ca nu pot dormi noaptea :rolleyes:

oaa:confused: hic,si eu care te asteptam , hic, cu un vin la protap si un berbec in stacane, hic, ...sau era invers , hic
 

DeletedUser

:D;) de plouat a plouat acum nu mai stiu cu ce...ca reteta,scuze, reteaua prinsese fir la butoi:D

Mai dacilor, voi in loc sa ma atacati, stati si va faceti crita prin satele voastre.:eek::eek: Si eu tot pregatesc holdele pt a fi parjolite si domnitele pt a fi fugarite prin curte...Off, off.:(
 

DeletedUser

Mai dacilor, voi in loc sa ma atacati, stati si va faceti crita prin satele voastre.:eek::eek: Si eu tot pregatesc holdele pt a fi parjolite si domnitele pt a fi fugarite prin curte...Off, off.:(

pai daca burebista a plecat pe campul de lupta, cine sa ne mai arda viile?:)
 

DeletedUser

Poate ma trezesc cu o invitatie la daci :))

Hmm...trebuie sa inveti sa bei virtos!Crede-ma...fac cinste numelui de dac!I-am vazut la treaba se pricep!Desi...nu bag mina in foc ca nu le-ar tine piept citiva cunoscuti de-ai mei de pe aici!
 
Sus