Intemeiez trib

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Deci dupa cum vad ca e moda.....anunt si eu ca voi face trib...impreuna cu prieteni si colegi de clasa...Tribul poate sa aiba si in jur de 500 de membrii dar daca vad ca fac armata si isi ajuta colegii sunt bineveniti....in plus pot sa ii ajut pe cei mai putin informati in legatura cu jocul.....Stiu ca voi fi luat in vizorul criticilor deoarece 500 de membrii dau impresia unui trib-mamut...dar nu e asa....depinde de cei ce administreaza acel trib ca sa fie unul elitist...chiar daca mai sunt vreo 10-15 care joaca doar pentru ei....pana la urma vor zbura si ei....vor ramane doar cei mai buni.....Tineti minte dragii mei : Nu toti v-ati nascut invatati....cei care vor sa invete sa invete.
 

DeletedUser

pe fiecare lume nu-s 500 de jucatori buni pe toata harta...si u zici ca la tn o sa fie 500 doar intr-un trib?:)))...cica"nu o sa fie trib mamut":))))=)))...unii sunteti atat de naivi:rolleyes:
 

DeletedUser

Repet : Nu trebuie sa fie "buni"=experti.....Trebuie sa isi ajute colegii si sa ii preocupe mai mult armata decat punctele....Asa as fi multumit...Naiv esti tu cand crezi ca le stii pe toate...
 

DeletedUser

poi...nu le stiu pe toate..."stiu mai mult decat unii si mai putin decat altii":D...dar...parerea mea e ca trebuie sa fi nebun sa te apuci sa-ti faci un trib de 500 de membrii...adica un trib de vreo 450 de ferme si 50 de jucatori:eek:
Eu iti urez succes...ce sa zic...ne vedem pe L9 oricum...si peste vreo 2 luni sa-mi spui cum iti mai merge;)
 

DeletedUser

sa stii ca am sa ma descurc cel putin rezonabil....Daca esti intelegator si ai vreme si rabdare sa le explici unora cum sta treaba atunci poti face din 450 de ferme 10 ferme...crede-ma....vorbesc din experienta proprie.
 

DeletedUser

pff ..e urat asa cu 500 de membri mai bine era limita de membri intr-un trib ca pe lumea 8
 

DeletedUser

sa stii ca am sa ma descurc cel putin rezonabil....Daca esti intelegator si ai vreme si rabdare sa le explici unora cum sta treaba atunci poti face din 450 de ferme 10 ferme...crede-ma....vorbesc din experienta proprie.

nu vreau sa te descurajez...sper sa reusesti ce ti-ai propus(cred ca ai fi primul:confused: )...dar sa nu-ti pui prea multe sperante:D
bafta;)
 

DeletedUser

E vorba sa demonstrezi ca te poti intelege cu mai multi oameni...Si nu multi sunt cei care se pot descurca cu un numar mare de persoane.
 

DeletedUser

nu vreau sa te descurajez...sper sa reusesti ce ti-ai propus(cred ca ai fi primul:confused: )...dar sa nu-ti pui prea multe sperante:D
bafta;)

Sperante imi pun....nu am de ce sa nu imi pun...Stiu ce potential am si vreau...chiar vreau sa-i fac si pe altii sa inteleaga esenta acestui joc.
 

DeletedUser6637

lumile anterioare au demonstrat ca un trib care depaseste un anumit numar de membri nu este bine organizat ... sincer nu cred ca ai sanse sa faci cine stie ce trib dar tot ce pot sa spun e mult succes ...

neji619 a spus:
pff ..e urat asa cu 500 de membri mai bine era limita de membri intr-un trib ca pe lumea 8

sa stii ca nu e asa ... pe lumea 5 e tot fara limita de membri si practic triburile mamut cad mai devreme sau mai tarziu dar pana cad asigura oarecum distractia (de cele mai multe ori se cearta intre ei ...)
 

DeletedUser

triburile mamut sunt pline de noobi. mai bine 30-40 buni decat 500 praf. parerea mea
 

DeletedUser

exact asta spuneam ca am sa incerc sa ii ajut pe cei "praf" sa se ridice macar la jumatatea celorlalti....deasta e jocul in echipa...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus