Inter server Championship 2015

  • Autor subiect DeletedUser41046
  • Data de început

DeletedUser45630

Felicitari baieti si multa bafta in finala !
Ma bucur sa vad ca puteti sa lasati orgoliile deoparte si sa jucati ca o adevarata echipa :)
 

DeletedUser45492

Multumim , ma bucur sa vad ca primim sustinere morala din partea voastra :D
 
Scor reacție
12
Se pare ca am dezamăgit întregul server roman cu pierderea noastră în marea finală. ..Prima runda slabe șanse datorita celor din UK care ne-au stricat meciul, în al doilea au fost multe atacuri cu ghinion , am lăsat adeziuni 1 sau 5 ba murea primul nobil și o mica greșeală în echipa.Dar măcar am iesit pe locul 2 și am mai învățat cate ceva în jocul de echipa , felicitări tuturor care au participat , ne auzim într-un viitor apropiat , la anul vom câștiga, Mulțumim rakanishu pentru încredere și la cei care ne au ținut pumni
 

DeletedUser45492

Da , a fost un meci greu , rusii sunt al dracu' cu defensiva lor.
Ce a fost in prima finala nu pot numi meci , la vreo 4-5 dintre noi le-au floodat netul niste oameni cu gand rau , in meciul ala cand a inceput floodul efectiv nu mai aveam ce sa mai facem , mie mi-a prins Leblanc 3000top 2000cai 300berbeci pentru ca nu puteam sa intru pe cont :))
Iar in al doi-lea meci a fost cu totul altcumva , la inceput rusii s-au dezvoltat mai bine ca noi , lucru care ma mirat , iar apoi i-am atacat , la un moment dat eram peste ei deoarece am lasat vreo 5 rusi fara trupe , din pacate nu i-am tinut ferme , si-au revenit si apoi ne-am spart in ei.

Oricum a fost fain , e ok si locul 2 , ce sa zic , desi noi nu jucam la locu' 2 , dar asta e realitatea si trebe sa ne impacam cu ea.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
N-are nimic, nu ati facut pe nimeni de rusine, relax.
Va mai exista si alt CM, asta e, au fost rusii mai buni in ultimul meci, asta este.
Oricum felicitarile mele pentru jocul frumos facut.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Echipa TT a decis ca fiecare dintre cei care au jucat la CM sa primeasca ( pe serverele .ro ) cate 400pp.
Felicitari si data viitoare sa ne obligati sa va dam mai mult. :D
 

DeletedUser

Echipa TT a decis ca fiecare dintre cei care au jucat la CM sa primeasca ( pe serverele .ro ) cate 400pp.
Felicitari si data viitoare sa ne obligati sa va dam mai mult. :D

Salutare.
Cred că vorbesc în numele întregii echipe atunci când spun că nu avem ce face cu 400 PP aici.

Și anume din acest motiv am dat din coate, în locul vostru, ca să primim PP-urile pe serverul MASTERS.

Raka, te rugăm noi frumos să dai lista cu jucătorii din campionat la adminul de pe masters ca să ne primim premiul ACOLO.
Aceste 400 PP le poți lua înapoi, mulțumim.

Ai aici link la convorbirea oficială cu adminii de pe masters, am rămas doar noi, proștii satului, fără premiu pe masters.

https://forum.tribalwarsmasters.net...nd-the-winner-is&p=24865&viewfull=1#post24865

We've asked all cm's to ask players where they want pp, here or their home server. We got a list for 2/3 teams and they will
Get pp before the end of the weekend ;)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Eu nu am primit nici un fel de cerere de la nimeni, nici de la Duckje si nici de la altcineva ( nici pe mail, oficial, cum ar fi fost normal ) si nici pe alte cai. Pe mine nu ma priveste ce face duckje pe serverul ala al lui si nici nu mi se pare normal sa o lungeasca atat ( si sa o complice ), o sa pun si eu un post acolo pe forum sa ma lamuresc.

Adminul de pe masters are lista cu voi inca de la inceputul campionatului, trimisa atat pe mail cat si pe skype, daca dorea sa dea premiile o putea face de mult, trebuie doar sa intre in mail sa caute, dar se pare ca pentru unii e greu, fara sa mai fie nevoie de a intreba pe cineva.

Untitled.jpg


Premiile pe care le-am dat pe .ro nu au nici o legatura cu cele de pe masters.


EDIT : Am vorbit acum cu el si se pare ca a intrebat pe o conferinta de skype pe care s-au mai scris cateva zeci/sute de commuri dupa, evident ca nefiind chiar si o zi pe faza, ratezi.
Are lista de mult, si o sa dea premiile ( cele 800 ) de pe masters.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
M-a cautat de dimineata pe mail si i-am spus sa isi primeasca si snoop ppurile ( i-am dat si linkul cu rundele ), adevarul e ca asta s-a luat dupa prima lista pe care mi-a dat-o Vadim, la aia pe care i-am trimis-o dupa nu s-a mai uitat :D
 
Sus