Inter server Championship 2015

  • Autor subiect DeletedUser41046
  • Data de început

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Schimbati-va IP-ul...va gaseste IP cu *****, sau folositi alte variante de a vorbi ( nu pe skype ), se pare ca UK face ce v-a acuzat pe voi.

Edit : oricum se pare ca ii ardeti cu tot co flodu lor.
 

DeletedUser42606

Bv wa!!!mai rezista maimuta pana la final?sau o tineti numai pe vin rosu:))
 

DeletedUser46683

Bai cilnic :))) pana nu am pus maimuta la profil meciul a decurs prost :))) iar dupa s-a schimbat situatia
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Ce sa mai zic...felicitari, UK este (probabil) una din echipele bune de speed, ma rog, daca l-am scoate din calcul pe nesimtitu' de uk.pro ( ia cu google si tradu' ) poate chiar ar fi un team mai mult decat bun.
 

DeletedUser46683

Raka,daca castigam si campionatul asta ne pui poza cu maimuta si steagul romaniei pe pagina principala de la joc? :))
 

DeletedUser41046

Screenshot 2015-10-16 22.52.48.jpg
Screenshot 2015-10-16 22.54.16.jpg
Screenshot 2015-10-16 22.27.47.jpg
https://www.tribalwarsmasters.net/sds_ranking.php?type=player&round_id=1354

Dupa ce ne-au flodat le-am facut splituri le-am luat satele cu trupele in deplasare si neam aparat cu toate trupele toti cai
 

DeletedUser47140

M-am trezit si eu acum,ce pot sa zic pentru aseara.Sunt scarbit de maniera aleasa de englezi pentru a ne contra fortele.Cum a inceput runda Adrian nu a putut sa intre direct,orochimaru la fel nu a putut sa se dezvolte,iar blazker a primit trenul pe el si in secunda 2 a si iesit din conferinta,coincidenta? :))) cred ca si cei din uk citesc acest forum si chiar ii rog sa traduca ce scriu ei.Totul a mers prost,in 2 randuri puteam sa jur ca o sa pierdem...pana cand...a aparut maimuta la profil,zidurile au crescut,cai au mancat abrac si asa mai departe :)))).Le multumesc tuturor celor din echipa,chiar si eu am fost scos la umomendat dupa ce mi-am rupt atacul in 3 randuri( a meritat) si stiam ca meciul e deja castigat.In caz ca o sa mai jucam un meci cu uk o sa ne pregatim mai bine...aaa da era sa uit,si kevin a fost banat fara sa foloseasca nimic ilegal doar farma cu 2 tab-uri ca sa mareasca pasul...deci am jucat in 8.O echipa adevarata,cred ca le-am facut split-uri la vreo 5-6 trenuri si am facut alte lucruri misto care nu trebuie spuse aici ca le dezvaluim tactica inamicilor(stiu cei din echipa:)))))) in concluzie...uk a avut o echipa buna,o prestatie slaba si niste tertipuri execrabile.
 

DeletedUser45492

Kevin banat , Oro(Irinel dupaia) ferma , Blazker cucerit , Florin cucerit , la un moment dat in 6 ne-am facut jocu' chiar.
De 2 ori am crezut ca pierdem , oricum fara maimuta pierdeam clar , s-a vazut clar diferenta , trebuia s-o punem de la inceput ca sa evitam problemele.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Mai conteaza ? La sfarsit inclusiv ala banat avea mai multe puncte decat tot UK-ul la un loc, nici macar nu i-a dus dovleacu' sa innobileze satul de 1690p al lui kevin ( dovada ), am urmarit aproape tot meciul live si chiar ma miram cat de chiori ( batuti in cap ) pot fi.
 

DeletedUser46683

Maimuta ne-a ajutat foarte mult,raka,acum promite-ne si tu ca daca luam campionatul fara infrangeri ne pui aceasta poza pe pagina principala de la joc. :))


2nnotwL.gif
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Nu pot eu pune poza pe main, acolo doar Inno are acces...dar o sa vad ce pot face.
Formatul pozei nu e bun, trebuie fie mai mica fie mai putin patrata ( mai lunga si mai ingusta ar fi ideal ).
 
Sus