Inter server Championship 2015

  • Autor subiect DeletedUser41046
  • Data de început

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Felicitari baieti ! :D
Nu cred ca mai poate cineva sa va puna probleme, poate doar polonezii...dar slabe sanse.
Hai cu titlul 3 ! Cum zic americanii...3 in a row ( turkey - la bowling cand dai 3 strike consecutiv ) :)
 

DeletedUser32331

Echipa romaniei mereu va castiga campionatul de speed chiar daca nu o sa jucam noi astia mai vechi ;) avem prea multi jucatori buni la capitolul speed ;)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Jucatorii vin si pleaca ( eu inca mai sunt si v-am cam prins pe toti, desi nu am fost vreodata vreun speeder, deocamdata :D ), se pare ca scoala romaneasca de speed e cea mai buna, o avem in sange...si vorba ta, nu cred ca vom pierde vreodata atata timp cat vom fi o echipa !
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Eu zica ca o sa se termine asa
Cz locul 3 , Rusia locul 2 si Romania locul 1
Pun 230 pp la bataie pentru asta
Cine se baga ? :D
Cine nimereste ia toate pp-urile :p
 

DeletedUser32331

Mai bagati si somn ca altii mai au si munca :)) azi eu am fugit de la munca sa joc speed haha :))
 

DeletedUser42606

Echipa romaniei mereu va castiga campionatul de speed chiar daca nu o sa jucam noi astia mai vechi ;) avem prea multi jucatori buni la capitolul
Treci acasa mai invechitule:)) oricum spedarii romani sunt ca vinul daca intelegi ce zic...
 

DeletedUser45492

O sa pun zilele viitoare o filmare precum cea din finala de anul trecut :)) O sa pun aici linku , filmarea are 38 de gb deci pana am chef sa stau vreo 4-5 ore s-o uploadez o sa treaca cateva zile.
 

DeletedUser

Salutare.
Referitor la runda de ieri - cateva momente de mentionat.
Vreau in primul rand sa va spun ca sunt foarte mandru de cum s-a jucat meciul cu RU.
Pe parcursul intregii runde a fost o singura gafa de proportii. Deci daca stai sa te gandesti, timp de 4 ore de joc a fost o singura eroare majora in toata echipa. Desi suna grav, de fapt demonstreaza ca s-a jucat aproape impecabil. Si da bej, despre tine e vorba:))
Insa chiar si in acele circumstante, te-ai refacut mai repede decat ne-am fi imaginat si ai dat dovada de rezistenta in timp.

Cat despre javrele din UK - eram aproape sigur ca nu ne vor flooda runda asta - ei pe pariu ca chiar sperau sa castigam - nu de alta insa pentru dansii ar fi prea rusinos si extrem de dureros sa piarda impotriva noastra a doua oara in loser bracket final. Cred ca UK si handicapatul de .uk pro s-au bucurat la fel de mult ca si noi de victoria noastra si ca vor fi scosi, in cel mai rau caz, de echipa RU si nu de noi :))

Si inca ceva - e foarte frumos ca in fiecare runda reusim sa inventam o schema noua, care nu a mai fost folosita de nici o alta echipa anterior:))
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Asta e adevarat ! Si Sami cat m-am injurat cu el , tot a facut un joc frumos acolo pe locu 8 :)) :*
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Se pare ca englezii si-o iau si de la polonezi...oare tace uk.pro ala ? :D Nu de alta dar ar face un serviciu major comunitatii.
 

DeletedUser47140

Salut baieti,noi(echipa de speed a romaniei) am vrea sa intram pe TS5:High Performance si sa facem o figura frumoasa.

https://forum.tribalwarsmasters.net...TS5-High-Performance-worlds&p=24624#post24624

Probabil mai sunt si altii care citesc acest forum si ar dori sa joace pe aceea lume impreuna cu niste romani care chiar stiu sa lucreze in echipa,fiindca asa cum noi ne ajutam la meciurile de speed vrem sa ne ajutam si acolo.In cazul in care cineva vrea sa faca parte din echipa,sa imi de-a un mesaj privat aici pe forum si o sa discutam ce vom facem ai departe.Noi lasam orgoliile la o parte.Va transmit ceea ce le spun si englezilor cand joc pe rundele lor "Nu suntem cei mai buni jucator,ci doar cea mai buna echipa".
 

DeletedUser45492

nu se incarca tigane.....



Corneliu Vadim Tudor nu ai postat linkul bine....


Dupa ce l-am pus m-am uitat putin la el si am observat ca e inregistrarea audio e cu 15minute in spate fata de inregistrarea video am incercat sa-l editez sa fac sa fie ok , pe cand l-am facut aproape ok in unele minute era invers cu vreo 10 minute in fata fata de inregistrarea audio , m-am enervat l-am dat jos de pe youtube si finala mare o sa filmez cu un program de calitate.

Meciu asta din finala mica nu am sa-l mai pun deoarece nu se intelege nimic prea bine.
 
Sus