Interesant ...

DeletedUser

Am simtit nevoia sa deschid aceasta tema deoarece mi se pare fascinant cum se poate forma un trib de 400 de oameni in numai 4 ore.:eek: cred ca cei din GD mor de invidie acum ...

tot respectul pentru triburile care se pot adapta in felul asta si pentru cei ce pot conduce asemenea imperii ...:rolleyes:


succes tuturor si distractie placuta!
 

DeletedUser

romanii in 2 lumi au invatat sa faca recrutari si academii :eek: si acu au sansa sa arate cat de buni sunt la ceea ce se pricep ::confused: ... acu inteleg de ce pe tw ... cad mereu in rankuri :D


intradevar...
Eh , dar nu`i nimic .. sa vedem care ajunge primul la 2000 de oameni :D
 

DeletedUser

:eek:

1 WRATH 2.886 26.863 500 54 500 54

500 de membri deja. wow .... :eek:
 

DeletedUser

=))

Wrath astia sunt ca T^A si GD pe lumea 1...membrii al kilogram
 

DeletedUser1198

cred ca au o politica de genul "aduci 3 prieteni, avansezi de la Member la Warrior". si ce-ncantati sunt ei cand scrie warrior in dreptul numelui lor :D
 

DeletedUser

cred ca au o politica de genul "aduci 3 prieteni, avansezi de la Member la Warrior". si ce-ncantati sunt ei cand scrie warrior in dreptul numelui lor :D

ROFL ..=))) Si deocamdata nu e nici un Warrior ... da`ti seama cand o sa apara cam cati o sa fie in trib :))

Oricum , trebuie respectati asa cum sunt :D poate fac treaba mai buna decat GDul , cine stie :p
 

DeletedUser

terminati cu offtopicul

noi nu suntem GD vom fi multi dar nu si prosti eu am fost in GD si stiu cum e nu vom fi GD spaiker nu a fost dac a fost circar si o sa va demnostram ca nu ne tragem din GD
 

DeletedUser1959

oricum tribul meu nu va avea mai mult de 150 de membri...chiar am dat circulara si vad ca nu a iesit nimeni
 

DeletedUser

pfffff

intradevar , aztecul are dreptate.Acesta este forumul .ro , al lumii 3 , asadar rog ca viitoarele discutii sa le purtati doar asupra acestei lumi.

Este pacat sa ne batem joc de munca aztecului..Succes acolo unde joci omule.:D

Noi sa revenim la ale noastre , ca deja s`a ajuns la 600 de oameni :eek: :eek: ...
 

DeletedUser574

HA! Pe L3 sunt slabuti. Sa vedeti pe L2 cate WRATH sunt.
Sa revin la lumea 3.
Baietii au fost devansati de L-Warr.
L-Warr 3.562 45.090 715:eek:

Felicitari:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

DeletedUser

slabuti?! :((

:rolleyes: :rolleyes: Slabuti?!

In fine , cred ca va fi un trib .... `interesant`:D Zicea cineva pe aici sa nu se trag din Geto Daci , asa ca va fi o premiera nuh?
Eu unul abia astept sa vad cum va evolua aceasta lume de joc ..
 

DeletedUser2038

ahahah daca nusi fac academi isi fac familii :))

Triburile L-Warr ,CIRC, MORDOR, ~D-R~ fac parte din Terra Family , orice atac asupra unui membru va fi considerat un atac asupra intregii familii !

deja e jalnic ce se petrece :confused:
 

DeletedUser574

Lol

ahahah daca nusi fac academi isi fac familii :))

Triburile L-Warr ,CIRC, MORDOR, ~D-R~ fac parte din Terra Family , orice atac asupra unui membru va fi considerat un atac asupra intregii familii !

deja e jalnic ce se petrece :confused:

HA!:)
Eu am primit si invite intr-un trib din familia respectiva.
htp.cosminel te-a invitat în tribul Daco-Romani :) :) :)
 

DeletedUser

Va rog frumos .. fara insulte :rolleyes: :rolleyes:

Totusi , in numai 12 h de existenta , s`a ajuns deja la un numaaar..... :|ma intreb cand vor trece de prima luna unde vor fi?:confused: :cool:
 
Sus