Interesant ...

DeletedUser

HA!:)
Eu am primit si invite intr-un trib din familia respectiva.
htp.cosminel te-a invitat în tribul Daco-Romani :) :) :)

slabut tare, eu am fost invitat de 2 ori:))

htp.cosminel te-a invitat în tribul 'Daco-Romani' (nou)
man66 te-a invitat în tribul 'Daco-Romani' (nou)


=))
 

DeletedUser

Intotdeauna in razboiul cantitate vs calitate castiga cantitatea. Conform vorbei batranesti "prosti, dar multi", sunt 3-4 triburi mamut. Bineinteles, noi vom carcoti pe langa ei, si asta este. Ne vom alia cu ei, pe ei ii va durea-n banana de aliante si c`est la vie. Ramanem deci cu calitatea. :)
 

algernon

member
Scor reacție
0
referitor la remarca despre GD a domnului nightbox

terminati cu offtopicul

noi nu suntem GD vom fi multi dar nu si prosti eu am fost in GD si stiu cum e nu vom fi GD spaiker nu a fost dac a fost circar si o sa va demnostram ca nu ne tragem din GD


domnule nightbox, sa postez niste rapoarte de atac de la membrii familiei wrath de pe lumea2?

au venit odata noaptea (asta e ok,nici o problema) au dat armata si zidul si ferma jos dintr-un sat.apoi trei zile s-au chinuit (acesta este realmente termenul potrivit) sa il inobileze.
pina satul respectiv a strans suficienta armata si a prajit nobilul pe penultimul drum.
nota bene
satul atacat nu facea parte din nici un trib
satul respectiv nu avea decat un aliat personal,situat la cca 72 ore departare ,si care,din acest motiv,nici nu a mai trimis ajutor
si last,but not least jucatorul respectiv nu a beneficiat,in afara trupelor pe care si le-a refacut singur,la vremea respectiva,de nici un ajutor in resurse sau soldati de la nimeni ,la acea ora.
atacatori din wrath au fost cca 4 sau 5 (nu mai retin cu exactitate ,dar ma pot interesa)
si,ca sa stabilim si mai mult calitatile membrilor tribului dumneavoastra,precizez ca toata oastea pe care o face ajucatorul atacat era trimisa la membrii wrath din zona,ca suport.unul singur si-a dat seama despre ce e vorba si retrimitea inapoi trupele ajunse in sat.
am sa postez si un dialog ,dupa ce am sa il obtin,cu unul din membrii onorabilului dumneavoastra trib.

ca incheiere,intr-adevar,nu va trageti din gd ,ci din si mai onorabilul ULS.care a avut cativa jucatori buni, inca cativa jucatori onorabili,fata ed acre am tot respectul...iar in rest...
jucatori de 5000 puncte cu armata de 300 oameni (toata) care doreau sa inobileze sate desi daca suflai inspre satul lor pica singur ,nu era nevoie sa mai trimiti ceva inspre el.si sa nu uit cea mai mare densitate de cartite /membru de trib pe care am vazut-o vreodata in lumea1

am scris acest post pentru ca vad ca jignesti un trib de pe lumea1 ,care,poate are el metehnele lui,dar inca exista,inca lupta,desi inamicii e clar ca sunt mai puternici.

in incheiere,daca vrei sa fi respectat,invata sa respecti intai.
 

algernon

member
Scor reacție
0
dialog cu un membru wrath

membru wrath în data de 09.09. la ora 17:15care e treaba cu trupele alea?
xxxxxxxxxxxx în data de 09.09. la ora 17:16sistem de avertizare reciproc.daca esti atacat,aflu prin raportul de atac de asta
:)
membru wrath în data de 09.09. la ora 17:17da de ce? esti in trib cu mine sau care e treaba? nu inteleg.
xxxxxxxxxxxx în data de 09.09. la ora 17:19imi place sa stiu cand vecinii mei sunt atacati..asa aflu si eu cine e activ si cine nu.
membru wrath în data de 09.09. la ora 17:19etete si daca sunt activi ce? sau ai chef de innobilari de acuma?
xxxxxxxxxxxx în data de 09.09. la ora 17:20ce inobilari ?
la nivelul asta?
:)
mai am de asteptat..
si oricum,prima inobilare se face cat mai aproape...
membru wrath în data de 09.09. la ora 17:20in fine. succes.
xxxxxxxxxxxx în data de 09.09. la ora 17:25si tie multa bafta

colegii lui de trib atacau,in disperare,la inobilare,in zilele respective...
no other comment
 

DeletedUser1959

pariu ca in final se vor crea 2-3 triburi de genul TLD de pe l1 si vor face instructie cu ei?
 

DeletedUser6

trainingul deja a fost facut pe L1... Acum e timpul sa culegem laurii:cool:
 

DeletedUser1959

respect tuturor membrilor TLD de pe l1...se pare ca dupa pozitionare se pregateste ceva foaaaaaaaaaaarte interesant...sa aveti succes
Pacat ca nu sunt la 2 patratele de vali...tare as vrea sa vad ce stil adopta
 

algernon

member
Scor reacție
0
iak

in cazul asta,cred ca ma duc sa comand un programel care sa imi doteze armatele cu tancuri si aviatie moderna.ca altfel,daca intru in vizor,nu cred ca ma salveaza nimic altceva
:D
 

DeletedUser

Hmmm... Iarasi se aud zvonuri:confused: .... dar sa sti ca e o idee buna...

36_1_1.gif
daca am dreptate imi faci cinnste cu cateva daramari de triburi mamut?
 

DeletedUser

@algernon - am un coleg de cartier in L3, si numele lui este: xxxxxxxxxxxx
stii tu despre cine este vorba:D
 
Sus