international

Doriti organizarea unei competitii internationale intre diferite servere de TW ?

  • Da

    Voturi: 131 94,2%
  • Nu

    Voturi: 8 5,8%

  • Total votanți
    139
  • Sondaj închis .

DeletedUser

pai sa vorbeasca in privat un numar considerabil de jucatori care stiu cu ce se mananca jocul asta si sa intre toti in acelasi timp pe o lume noua pe .de si sa intemeieze un trib :p
 

DeletedUser

Asta s-a facut de multe ori pe alte servere .. dar frumos ar fi sa se deschida o lume doar pentru doua triburi .. una de pe .ro si una de pe .de sau etc ..
 

DeletedUser

Serios ? Asta depinde de ce model de aparare abordezi ;) In cazul meu Atacul se face mult mai repede decat defensiva. Si nu ai cum sa ma contrazici, sunt 100% sigur de ceea ce afirm...
 

DeletedUser

=))

daca jucam un speed cu cei din .de avem ceva sanse daca jucam pe lume normala nu prea avem sanse
 

marakesh

member
Scor reacție
0
ar mai fi o sansa sa organizam o astfel de competitie: DS-lan (versiunea on-line) facut cu acordul celor de la inno...
 

DeletedUser

La atac recrutezi din 2 cladiri simultan . La aparare de obicei nu .
 

DeletedUser

Berbecii oricum ii faci mai repede decat restul trupelor asa ca nu i.am mai luat in calcul .
 

DeletedUser

Berbecii oricum ii faci mai repede decat restul trupelor asa ca nu i.am mai luat in calcul .

Asta dacă-ţi duci Atelieru' la maxim.
Dar pentru cine îşi specializează satele, adică-şi lasă atelieru la lvl 2-3 (a nu se citi că asta înseamnă să ai un sat specializat în totalitate :)))), 3 clădiri :)
 

DeletedUser

La atac recrutezi din 2 cladiri simultan . La aparare de obicei nu .

gresit
la aparare ...in timp de razboi recrutezi :
Cazarmă (Nivelul 25) Lăncier + Spada + Arcaş
Grajd (Nivelul 20) Cavalerie grea
Atelier (Nivelul 3- 5 ) Catapulte

in functie de proportii obtii diversi timpi de ...recrutare full totdeauna mai mari decat pentru un nuke normal de Topoare +Cavalerie uşoară+Arcasi calareti +berbeci in proportii larg uzitate ( si aceleasi nivel cladiri)
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Scrieti tutoriale, faceti ceva sa nu risipiti aceste sfaturi ... si mai ales verificati tema inainte sa le afisati !!!

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 

DeletedUser7708

Foarte gresit! Mai studiaza

Un sat de atac se reface mai repede decat unul de aparare :D

Mai studiază. Dacă ataci cu 5 sate un sat blindat de tot atâtea ferme eu refac înaintea ta apărarea decât faci tu atacul. Dar hai să nu deviem topicul de la subiectul iniţial.
 

DeletedUser

ar mai fi o sansa sa organizam o astfel de competitie: DS-lan (versiunea on-line) facut cu acordul celor de la inno...

DS-Lan online e ilegal si oricat i-ai bate pe aia de la InnoGames la cap nu o sa accepte chiar daca le arzi jumatate din angajati o_O
 

DeletedUser

Madalin , ne onorezi cu prezenta.

Numai tu stii pe cati a-i raportat .
 
Sus