Interviuri cu jucatorii lumii 24 (caterinca bazata pe fapte reale)

  • Autor subiect DeletedUser17004
  • Data de început

DeletedUser17004

Primul venit la microfonul Reporterului anonim este trns din tribul WWIZZ.

R: Bine te-am gasit trns. Ai un nume foarte interesant, ce origine are?
TrNs: Are o origine nobila dom'le, vine de la Traianus. Stii cine e Traianus?
R: Trebuie sa marturisesc ca n-am mai intalnit nickul acesta.
TrNs: Ia cauta tu Traianuss pe L10 sa vezi cine sunt eu. Eram in marea rosie si aveam doar 10 sate, in jurul meu erau doar IMMO si noobs, dar sa vezi dom'le ce le-am facut...
R: Sa revenim la L24 deocamdata. Care a fost istoria tribului pe care il conduci pe aceasta lume.
TrNs: Tribul meu a inceput in forta lumea, raspandindu-se pe vreo patru continente,de-a latul hartii. De asemenea ne-am tras un profil de ala smecher cum au triburile mari.
R: Din ce imi amintesc, avea si alta denumire...
TrNs: Da, se nume consonarii si avea un profil misto pe care mi-au trebuit trei zile sa-l scriu. Intre timp m-am uitat la Stapanul Inelelor si am schimbat denumirea...
R: Iar noul trib s-a numit WWIZZ. Ce imi poti spune despre diplomatia tumultoasa a acestui trib?
TrNs: Din pacate noul nume a avut un inceput cam prost.
R: Cum asa?
TrNs: Tribul meu recrutase niste jucatori din M-Goth ce erau atacati de R.S, asa ca am intrat in conflict cu ei.
R: Dar de ce i-ati recrutat?
TrNs: Cum de ce? Sunt niste jucatori asa buni, mi-au dat sprijin cand am avut nevoie si au facut ce le-am zis, sunt niste oameni exceptionali care mereu au fost alaturi de trib...
R: Trecand peste asta, ce imi poti spune despre razboiul cu PICI?
TrNs: Am fost tradati, ce pot zice altceva. Stiau ca avem satele goale si ne-au provocat pana i-am atacat!
R: Si cum ati reactionat la acest razboi?
TrNs: Pai dupa ce am vazut ca deocamdata pierdem un sat-doua, m-am gandit sa vorbesc cu R.S de o familie.
R: Si care a fost raspunsul?
TrNs: Au fost rai! Mi-au cerut sa-i dau afara pe cei recrutati din M-Goth,baietii aia buni care mi-au dat sprijin cand am avut nevoie si au facut ce le-am zis, niste oameni exceptionali care mereu au fost alaturi de trib, pacat ca nu prea mai au sate...
R: Desigur ca ai meditat asupra deciziei...
TrNs: Da' de unde, le-am spus ca nu accept asa ceva.
R: Si le-ai oferit ceva in schimb?
TrNs: Desigur.
R: Ce?
TrNs: Prietenia mea dom'le. Dar tot n-au fost de acord. Au inceput sa ne atace.
R: In aceste conditii, ce planuri de viitor ai?
TrNs: Sa castig razboiul, desigur. O sa fac un atac organizat de doua mii de atacuri care sa darame PICI.
R: Si sa intoarca soarta razboiului, nu?
TrNs: Sigur. Am mai trecut prin asta, pe L10. Eram in marea rosie si aveam doar 10 sate, in jurul meu erau doar IMMO si noobs, dar s-a facut o familie si am crescut pe satele lor dom'le...
R: Deci privesti cu optimism viitorul?
TrNs: Sigur ca da. In cateva luni o sa vezi cum ajungem pe locul intai.
R: Iti multumesc pentru interviu. Pe data viitoare!
TrNs: Pe L10 de ce nu mi-ai luat interviu? Eram in marea rosie si aveam doar 10 sate, in jurul meu erau doar IMMO si noobs.....
 

DeletedUser

Foarte tare interviul.
Pe L10 aveam doar 10 sate in marea rosie...=))
 

DeletedUser29872

foarte tare interviul...daca lethal nu face nimic :)))
mai asteptam interviuri din astea:))
 

DeletedUser36071

Penal sfarsitul ... dar pe lumea 10 de ce nu mi-ai luat interviu ? =))
 

DeletedUser20120

Referitor despre ce zice TrNs despre razboiul cu PICI...tribul lui ne-a declarat noua razboi, ei ne-au luat pe noi (tribul PICI) prin surprindere, nu noi pe ei.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
baby te provoc sa imi faci mie unul ...nu conteaza ce iese, dar sa ma distreze :))))
 

DeletedUser17004

si baby se lasa asteptat cu interviul meu :(

Stai dusmane ca am un razboi proaspat de intretinut.
Cine are mesaje de orice fel inc care gaby se face de cacao sa mi le dea pe privat in vederea pregatirii interviului. Vorbesc foarte serios :D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
abia astept :X:X :)))

Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (4 members and 1 guests)
Gabyy89*, alizeea, huzy85, lcc92

cred ca scorpy ma are cu ceva la mana si vrea sa dea in gat totul :(:(
 
Ultima editare:

DeletedUser38023

LOL! :)) Asta crede ca daca au trecut 2 ani, am uitat cum a plecat de pe harta .. :))

Ce le-ai facut ma tu celor din IMMO si din Noobs? :)) Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! :))))))))

Statistica lui Traianusss .. Dupa ce a pierdut cateva zeci de sate in favoarea noastra la un atac, a parasit contul .. Jucator, LOL! :D:D:D
 

DeletedUser

bre alea sunt deja povesti de spus nepotilor...nu cred ca o sa mai apara prea curand opere literare ca cele de pe 7 :D



chiar asa? dusman? :confused::confused::eek::eek:

vor mai aparea si delea de pe 7 daca are cine sa se ocupe:D:D:D
asta ma intrebam si eu...de ce dusman?=))sau de pe 7 ti se trage?;)
 
Sus