Interviuri cu jucatorii lumii 24 (caterinca bazata pe fapte reale)

  • Autor subiect DeletedUser17004
  • Data de început

DeletedUser

E interzis sa postez pe extern, daca nu joc pe lumea 24 ? Am postat pt prima oara pt ca am vazut 2 ex-dusmani, de aia am ramas sa aberez pe aici..
Nu imi e rusine de activitatatile mele pe lumile unde am jucat, daca as juca aici, nu cred ca m-as face de ras.Din pacate chiar nu am timp si pt voi :)
 

DeletedUser

Nu prea am cunostinta de astia de pe 24 ... :( ca va faceam eu... aci nu sunt implicat emotional ca pe 7. Gaby tu n-ai mai inspiratie? ca tu esti pe front in prima linie... Ma uitat pe TWstats la tine... si mai mai sa cred ca esti pe bune cu astia din what si iti lasa aia sate... ca prea multe luasi... Sigur nu te-ai dat crai pe la vreo tipa? ca prea nu mi vine sa cred ca iti merge asa bine... :)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Imi merge pe dracu bine ca raman fara nobili :(

Nu prea am socializat cu inamicii...asa ca nu stiu ce inspiratie as putea sa am :D
 

DeletedUser

Antisocialule :p.... Pe 7 socializai asa mult ca vorbeai de unu singur..... :)) Iti dadeai mesaj in tribul advers si dupa 10 minute te pufnea rasu ca ori era contu tau ori eram eu la ei si iti dadeam finger ...ca era tot al tau :)))))))))))))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Mai tii minte contul lui beniamin94 ala de il aveam si ma sprijineam de pe el? Si si-au dat seama aia din MIR ca e ceva necurat la mijloc ...mi-au cerut sitter si ii tot imbarligam si vrajeam ca nu pot ca etc.... :)))
 

DeletedUser

mda ai lucrat prost pe ala... Eu m-as fi atacat dupa el mi-as fi luat 2-3 sate apoi m-as fi laudat in trib ca ce smecher sunt eu cu rapoartele :)) Apoi si m-as fi conversat dupa unu pe altul si as fi postat convorbirile in trib... Apoi m-as fi bagat sa fac atac organizat pe mine si as fi pus sa se dea organizat doar pe blindaje :)) si cate si mai cate... Pff mie dor cand faceam tampenii din astea... Mai ti minte cand faceam bascalie de tembeleul ala mic din MIR? si ii postam mesajele pe forumul extern sau ii ziceam sa numai fie gura mare pe forumul intern si ii postam de pe contul inamic, de facuse pipi pe el de frica? ")))

dar deh unu e lupu si mai e si restul :))
 
Sus